Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

mogoce se hocejo tujci prilagajat slo. voznikom pa pol delajo pizdarije :D

ne res, slovenski vozniki in avstrijski so zame najslabsi pa se najbolj sebicni...

 

Hehe, razmi?ljanje tipi?no za slovenceljne - tko, da me kr mal presene?a? :harhar:

 

?ez vikend sem bil na morju v NV in je treba, da pride? na pla?o pre?kat jadransko magistralo. V treh dneh mi je pred prehodom za pe?ce ustavilo pet voznikov - trije Slo (dva Lj in en NM) ter dva hrvata z re?kimi tablicami. Ustavil ni niti en "nebalkanc" niti en nemc, avstrijc, italijan, poljak, ?eh.... vozili so mimo in bi lahko korenine pognal, da bi pri?el ?ez. To je sebi?nost, ?e v po?asni koloni ne ustavi? in v naselju pred prehodom ne spusti? pe?cev ?ez.

 

Ob takih dogodki se resno spra?ujem kdo v bistvu je tuki sploh balkanc.

 

Olike nimajo niti skandinavci, ker ?e ti polno nalo?en Danec s prikolco po?asi leze vklanec in mu niti na misel ne pride, da bi uporabil tretji po?asni pas pol res ne vem kaj naj re?em. Blokiral je ?e kamionarje, ki niso vedeli kako mimo in so pri treh pasovih rinili na prehitevalnega in naredili ?e dodatni kaos in gu?vo.In vse zaradi enga, ki nima pojma kako naj se na cesti obna?a.

 

istanbul je zakon....ker se vsi na refleks vozijo pa niso sebicni...

 

ma ni primerjave no, sej ti pravim slovenije (bolj tocno ljubljanske voznje) sovrazim in avstrijsko se posebej okolica celovca

 

Ampak a ni zanimivo... vsi pravijo kak?en kaos je recimo istanbul in nobene olike, kjer niti ne pomislijo, da bi koga spustili ?ez cesto ti pa pravi? glih obratno. Meni pa vo?nja v Lj sploh ni noben problem saj sem slu?beno kr precej na cesti. V lj ?e najve? gne?e naredijo tisti, ki pridejo od zunaj ampak je to tudi razumljivo saj se dostikrat ne znajdejo glih najbolje.

 

Sicer je pa res verjetno vse skupaj vezano kako ?lovek gleda na stvar in pa predvsem na indivdualni stil vo?nje. Z mal predvidevanja in v?asih odpu??at kak?ne manj?e napake in po?asnost pa se da kr lepo vozit zudi v LJ.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma v LJ vozijo vecinoma kreteni

zato jaz cim manj vozim avto in cim bolj reno 2 al pa kolo

ne da se mi ukvarjat s nesposobnezi....(semafor prizgan, un prvi se isce kje ma prvo prestavo, zadi pa vsaj 10 avtov)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma v LJ vozijo vecinoma kreteni

zato jaz cim manj vozim avto in cim bolj reno 2 al pa kolo

ne da se mi ukvarjat s nesposobnezi....(semafor prizgan, un prvi se isce kje ma prvo prestavo, zadi pa vsaj 10 avtov)

 

Hmm, a pol sem jaz tud kreten ?e posebej, ker se kr dobro znajdem v lj prometu :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

itak da ne (mazdas se itak znajde :)B)

das pa vtis, da si ksenofob...sej ves, vedno te tujci motijo

 

Niti ne, me pa motijo brezhrbteni?arji, ki znajo samo hlap?evsko po lastnem narodu pljuvat kot, da smo ene navadne nule. Vse kar je pa v tujini je pa zakon brez primere - kurac je, ni? slab?i nismo od katerekoli druge nacije sam zaradi na?e ve?stoletne podjarmljenosti in poni?nosti tega ne vidimo in no?emo videti.

 

Sicer pa ne vem kje si na?el definicijo, da ?e opozarja? na nekoga, ki se na cesti obna?a kot najve?ji teleban, da si zato ksenofob :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si zasel iz smeri, jaz sem sam podal mnenje da so meni slo in at vozniki najslabsi- iz mojih soferskih oci, ki so do zdaj prevozile verjetno vec kot 1000000 km...

Glede xeno pa je spet subjektivno mnenje, ki se temelji po tvojih postih, sej se beremo ze 7 let...

Edino objektivno mnenje je, da je pac crna barva najlepsa. Tuki nimas kaj

:D

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si zasel iz smeri, jaz sem sam podal mnenje da so meni slo in at vozniki najslabsi- iz mojih soferskih oci, ki so do zdaj prevozile verjetno vec kot 1000000 km...

Glede xeno pa je spet subjektivno mnenje, ki se temelji po tvojih postih, sej se beremo ze 7 let...

Edino objektivno mnenje je, da je pac crna barva najlepsa. Tuki nimas kaj

:D

 

Glej ga, ?e bi bil ksenofob verjetno midva sploh ne bi niti besedice spregovorla al se motim :ne vem: Pa verjetno ne bi imel kar nekaj kolegov iz dr?av biv?e juge in ?e kaj bi se na?lo. Mam bolj ob?utek, da si ti velik preve? ob?utljiv in pa? vidi? v vsaki stvari ksenofobijo ?eprav je ni - seveda se pa jo da vedno prikazat in tako kot homoseksualci vedno najdejo homofobijo (iz tvojih izjav bi verjetno zaklju?ili, da si grozen homofob :harhar: ) in tudi vsak gore?i vernik najde vedno napad na njega iz verskega stali??a, ?e sam tako ho?e.

 

To je problem, ker se v vsaki stvari vidi neka fobija - ne vem kako se sicer re?e fobija proti lastnemu narodu ampak meni se vedno gre samo to, da bi si vsaj Slovenci nehali dajati samega sebe v ni?, kot to ve?ina zelo rada po?ne. In nacija, ki nima ponosa in nima hrbtenice bo iz dneva v dan bolj zagrenjena in obsojena na propad in Slovenci nismo dale? od tega sploh po izjavah nekaterih, ki govorijo kolk je vse zunaj super fajn pri nas je pa ?tala in smo nule.

 

To me moti in to me ?alosti zato pa v vsaki priliki upravi?eno povem tudi kaj ?ez tujce, ?e ga serjejo, da se ja vidi, da niso nobeni angel?ki.

 

Tako kot dana?nji primer Avstrijca, ki se ni premaknil iz prehitevalnega pasu ?etudi ni bilo na voznem nobenega. Ampak najbolj sme?no je bilo to, da je zadi vozil drug avstrijec, ki si je na vse kriplje (?migavci levo, vsi ?tirje, blendanje, vo?nja za ritjo) prizadeval, da bi se mu un spredaj umaknil - v glavnem za popizdit sme?no :jupiii:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaooo :D

ok sam razlika je, da je to tvoje mnenje in jaz ga nocem spremenit ampak ga sprejmem...ti pa noces sprejet mojega mnenja, da so slo in at vozniki najslabsi...

 

pa ne vem zakaj me dajes v kos z enimi etnofobi (to je tist ki ima fobijo pred lasten narod), ko mene motijo sam nesposobni vozniki,..in to ne po celi sloveniji ampak vecinoma v LJ....recimo primorci so za moje pojme druga kategorija, bolj spretni in manj sebicni...

drugo nisem omenjal...

 

ok zdaj sem koncal :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Niti ne, me pa motijo brezhrbteni?arji, ki znajo samo hlap?evsko po lastnem narodu pljuvat kot, da smo ene navadne nule. Vse kar je pa v tujini je pa zakon brez primere - kurac je, ni? slab?i nismo od katerekoli druge nacije sam zaradi na?e ve?stoletne podjarmljenosti in poni?nosti tega ne vidimo in no?emo videti.

 

 

:rispekt::rispekt::rispekt:

 

Boss kaj pije?? :cheers:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaooo :D

ok sam razlika je, da je to tvoje mnenje in jaz ga nocem spremenit ampak ga sprejmem...ti pa noces sprejet mojega mnenja, da so slo in at vozniki najslabsi...

 

pa ne vem zakaj me dajes v kos z enimi etnofobi (to je tist ki ima fobijo pred lasten narod), ko mene motijo sam nesposobni vozniki,..in to ne po celi sloveniji ampak vecinoma v LJ....recimo primorci so za moje pojme druga kategorija, bolj spretni in manj sebicni...

drugo nisem omenjal...

 

ok zdaj sem koncal :)

 

 

Ja na ?alost je to res. Ko pride? v lj ima? probleme z lj*trdnjava v grbu na tablici (piskanje za vsak k****, izsiljevanjem...). Ampak ko pa pridejo k nam na ozke in zavite ceste so pa popolnoma kontra - cincajo 40 km/h, sekajo ?e tako ozke ovinke in bog ne daj, da bi se odstanili s ceste in spustili mimo kolono, ki jo naredijo za seboj. Sem enkrat posnel enega in ?e dobim posnetek, ga bom dal gor...

 

In ja na v ve?ini gre za lj tablice s trdnjavo v grbu. Samo ?e huj?i so pa italijani...ti pa so samomorilci oz. morilci!!! Ali vozi 30 na uro ali pa 70-80 in po levi skozi ovinke...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja na ?alost je to res. Ko pride? v lj ima? probleme z lj*trdnjava v grbu na tablici (piskanje za vsak k****, izsiljevanjem...). Ampak ko pa pridejo k nam na ozke in zavite ceste so pa popolnoma kontra - cincajo 40 km/h, sekajo ?e tako ozke ovinke in bog ne daj, da bi se odstanili s ceste in spustili mimo kolono, ki jo naredijo za seboj. Sem enkrat posnel enega in ?e dobim posnetek, ga bom dal gor...

 

In ja na v ve?ini gre za lj tablice s trdnjavo v grbu. Samo ?e huj?i so pa italijani...ti pa so samomorilci oz. morilci!!! Ali vozi 30 na uro ali pa 70-80 in po levi skozi ovinke...

 

Ampak a nisi dojel cele poante pa tako dobro si jo razlo?il :ne vem:

 

To?no tako kot se recimo nekdo iz Lj ne znajde pri vas in vam gre na kurac s svojo vo?no tko se dogaja kontra, ko ti pride? v Lj in ne zna? past v ritem. Zato pa si verjetno dele?en troblenja pa ne vem ?esa ?e.

 

Recimo meni v Lj ?e kar nekaj ?asa ni nih?e potrobil se pa mora? zavedat, da ?e menca? in ne spelje? s semaforja in zavija? v ulico po?asi ter ?e morebiti i??e? kak naslov bo? verjetno ?e dostikrat dele?en kake zvo?ne "spodbude". Dostikrat ne gre zato, da bi se probali zna?at nad tabo ampak se gre zato, da se pospe?i promet, ker ?e recimo zamudi? dve sekundi na zeleni to lahko pomeni, da si dva za tabo prikraj?al, da bi pri?la v istem intervalu skozi - in tudi to se lahko smatra kot egoizem in sebi?nost ?eprav je bolj verjetno omejena sposobnost prilagajanja razmeram vo?nje v mestu.

 

:rispekt::rispekt::rispekt:

 

Boss kaj pije?? :cheers:

 

saj ve? NON-alko :blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaooo :D

ok sam razlika je, da je to tvoje mnenje in jaz ga nocem spremenit ampak ga sprejmem...ti pa noces sprejet mojega mnenja, da so slo in at vozniki najslabsi...

 

pa ne vem zakaj me dajes v kos z enimi etnofobi (to je tist ki ima fobijo pred lasten narod), ko mene motijo sam nesposobni vozniki,..in to ne po celi sloveniji ampak vecinoma v LJ....recimo primorci so za moje pojme druga kategorija, bolj spretni in manj sebicni...

drugo nisem omenjal...

 

ok zdaj sem koncal :)

 

Vem Labi da ima vsak svoj prav samo s fobijami si ti za?el pa ?eprav sem tudi jaz samo govoril o telebanih na cesti in glede na to, da sem zdaj ?e dve leti vsak dan 2x na primorski AC lahko tudi sam izrazim neko mnenje. In zame so dale? najslab?i Italijani (kaj delajo na cesti Kozina-Starod je pa za knjigo o idiotih za napisat) in Avstrijci ?e celo ?ez Romune nimam kej dosti za povedat, ker v strahu, da jih ne bi policija pre?ekirala verjetno ?e dodatno bolj previdno vozijo.

 

Govorim za osebni promet in kombije o kamionarjih pa raje ne bi, ker je to zgodba brez konca.

 

Vedno pravim med vsakimi je dolo?en procent takih, ki bi takoj rabili ?e enkrat nazaj v A? sam ?e te pa vsaki? rahlo stisne v grlu, ko zagleda? nekoga z I ali pa A tablico pa niso ve? samo stereotipi ali pa urbane legende.

 

Recimo citat z drugega foruma, da se vidi, da se tudi drugim dogaja sva?ta

 

Pozdravljeni,

mene pa zanima kam poklicati v primeru da vidi? na avtocesti enega podivjanega avstrijca z novim bmw 5, ko dejansko dela zmedo pa ?iv?en narod. Prehiteva med tovornjaki, po odstavnem pasu, po desni strani, dejansko se ti zalepi za rit, ka te nea dol z ceste porine. Naj ?e ma dr?ava kaj od takih bedakov. Me prav zanima, ?e bi si gor po Avstriji upal kaj takega. Ziher se mu je na morje mudilo (Hrva?ko). To pa je blo na avtocesti mal naprej od MB - Slivnica v smeri Tepanja.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moje ugotovitve so tudi,da,ko pridem v Lj (pa ne vozim po?asi in se ne cijazim,ampak pustim marsikdaj ?rn oblak dima komu zadaj v nos),da res kar nekaj brez veze trobijo in vozijo vsi kot v luna parku.

Spominjajo me na vo?njo v Trstu pred 20 leti (v tem ?asu so se tam drasti?no spremenili vozniki in to na bolje).

Zato,?e je le mogo?e,se je izogibam po obvoznicah zgoraj in spodaj,kjer pa ni bistveno druga?e.

In ?e nekaj glede vo?nje Italjanov-tej pri nas so ve?inoma Triestini (beri biv?i Istrijani) in Friulani,ki imajo velik

vpliv (in stil) na?e kulture vo?nje.

Kar odpravite se kdaj proti Venezii in boste videli,kdo najbolj "nabija" na gas in prehiteva stalno po desni.

In presene?eni boste,da so to ve?inoma na?e gore listi in pa Romuni,ki so nekako pri?parali za kak malo mo?nej?i starej?i avto.Tak?na so pa? moja opa?anja. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak a nisi dojel cele poante pa tako dobro si jo razlo?il :ne vem:

 

To?no tako kot se recimo nekdo iz Lj ne znajde pri vas in vam gre na kurac s svojo vo?no tko se dogaja kontra, ko ti pride? v Lj in ne zna? past v ritem. Zato pa si verjetno dele?en troblenja pa ne vem ?esa ?e.

 

Recimo meni v Lj ?e kar nekaj ?asa ni nih?e potrobil se pa mora? zavedat, da ?e menca? in ne spelje? s semaforja in zavija? v ulico po?asi ter ?e morebiti i??e? kak naslov bo? verjetno ?e dostikrat dele?en kake zvo?ne "spodbude". Dostikrat ne gre zato, da bi se probali zna?at nad tabo ampak se gre zato, da se pospe?i promet, ker ?e recimo zamudi? dve sekundi na zeleni to lahko pomeni, da si dva za tabo prikraj?al, da bi pri?la v istem intervalu skozi - in tudi to se lahko smatra kot egoizem in sebi?nost ?eprav je bolj verjetno omejena sposobnost prilagajanja razmeram vo?nje v mestu.

saj ve? NON-alko :blush:

 

 

Glej, sam sem zivel v lj 5 let (studij) in sem prevozil kar nekaj kilometrov. Tako, da se kar dobro znajdem med vo?njo po mestu. Pa tudi moj na?in vo?nje ni po?asen ampak velikokrat celo prehiter. Samo, ?e ima nekdo "na?tudirane" semaforje in ve to?no kdaj se bo pri?gala zelena (jaz namre? ne vem) ne vem, kako lahko pri?akuje od tistega spredaj, da bo speljal nekaj mili sekund po pri?gani zeleni lu?i. Pa to ?e ni problem. Problem je naprimer vrinjanje na razv??evalnih pasovih pred semoforjih. Noben ne da ?migavca, in potem pohodi? zavoro in gleda? v ogledalo, a se bo uni zadaj ustavil ali te bo nabil v rit.

 

 

Glede ljubljan?anov v na?em koncu: se vozi? za njim potrpe?ljivo za njim par km (to je glede na njihovo po?asno vo?njo lahko 10 minut ali ve?) potem ti pa le pride vrh glave in mu da? znak, naj te zaboga le spusti mimo. In ko si dal ?e primerjavo: jaz potrpim kar nekaj minut on ti pa trobi ?e po sekundi. Torej jaz zgubim zaradi "?abarja" nekaj minut, on pa recimo en interval, ki je ponavadi kraj?i od minute... <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prosim lepo, v Ljubljani delajo ?talo na cestah v 90% NELjubljan?ani! To, da je grb z gradom in zmajem na tablici ?e nekaj let ne pomeni, da je ?ofer iz Ljubljane. Prav tak?no stanje je tudi v BTC-ju, ko se vsa okolica Ljubljane nabira tam.

Probaj se kdaj po Ljubljani ?ez vikend peljat, ko ne bo dnevnih voza?ev, ki se vozijo na delo v Lj. in bo? videl razliko.

A misli?, da Dravelj?ani delajo vsak dan popoldan kolono na Celov?ki od centra pa do Medvod?!?

In ni? ni narobe, ?e nekdo potrobi sanja?u, ki si na semaforju po nosu brska (in potem ?e pet minut opazuje rezultat tega brskanja na prstu), namesto, da bi spremljal promet in semaforje.

Sicer pa, ?e komu ni v?e? promet v Ljubljani se mu pa res ni treba voziti po njej, jaz bi bil vesel manj gu?ve, zrak pa prav tako.

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Stroker :bravo:

 

Je pa res, da pa? resnica boli in se marsikdo te?ko sprijazne s tem, da pa? ni perfekten voznik - tudi jaz nisem tako, da ne bo dileme. :blush:

 

Sem pa dnevo slu?beno kar precej po Lj in se res ne spomnim kdaj bi mi kdo trobil. ?e bi mi pa skozi nekdo trobil bi se pa le vpra?al kaj po?nem narobe :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer pa, ?e komu ni v?e? promet v Ljubljani se mu pa res ni treba voziti po njej, jaz bi bil vesel manj gu?ve, zrak pa prav tako.

 

Sem skoraj 100procenten da ve?ina voznikov v Lj ni s hrva?kega govornega podro?ja tako da gu?ve ne more biti. Za gne?o v Lj je lahko kriv tudi kak?en Dravelj?an ki ni sposoben iti 100 metrov do bufeta pe? :vino: .

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem skoraj 100procenten da ve?ina voznikov v Lj ni s hrva?kega govornega podro?ja tako da gu?ve ne more biti. Za gne?o v Lj je lahko kriv tudi kak?en Dravelj?an ki ni sposoben iti 100 metrov do bufeta pe? :vino: .

 

Se opravi?ujem napa?nemu izrazu. :notworth: Hvala za popravek.

Vendar vseeno, doma?in (tudi, ?e gre le 100 m stran na kavo), ne dela gne?e v svojem kraju, ampak jo pri?leki, on se pa? vozi po doma?em kraju in nikogar ne zanima kam in kako.

 

Pa no?em pametovati in se kregati z nikomer, vendar me ujezi, ko nekdo posplo?uje in re?e "Ljubljan?ani ne znajo vozit", sem pa? Ljubljan?an in potemtakem to leti name. In ker si vozni?ke izku?nje ne nabiram le v Ljubljani temve? tudi v kak?nem ve?jem mestu (Pariz, Milano, Frankfurt,...), vem, da tako zani? voznik pa res ne morem biti. V glavnem najve?ja stvar, ki sem se jo nau?il je prilagajanje in tega je na?alost nesposobnih veliko voznikov.

 

Pa ?e enkrat povem, kot sem so?olcu v srednji ?oli (20 let nazaj), ko mi je pametoval kako imamo v Ljubljani smog in slab zrak... in sem mu samo rekel, da lahko takoj "spoka kufre" in gre domov, ?e mu ni kaj v?e?, da ga nih?e s pi?tolo ne zadr?uje v Lj., komur ni v?e? promet v Ljubljani naj se pa? ne vozi po njej. ?e ne, pa naj ne jamra.

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se opravi?ujem napa?nemu izrazu. :notworth: Hvala za popravek.

Vendar vseeno, doma?in (tudi, ?e gre le 100 m stran na kavo), ne dela gne?e v svojem kraju, ampak jo pri?leki, on se pa? vozi po doma?em kraju in nikogar ne zanima kam in kako.

 

Pa no?em pametovati in se kregati z nikomer, vendar me ujezi, ko nekdo posplo?uje in re?e "Ljubljan?ani ne znajo vozit", sem pa? Ljubljan?an in potemtakem to leti name. In ker si vozni?ke izku?nje ne nabiram le v Ljubljani temve? tudi v kak?nem ve?jem mestu (Pariz, Milano, Frankfurt,...), vem, da tako zani? voznik pa res ne morem biti. V glavnem najve?ja stvar, ki sem se jo nau?il je prilagajanje in tega je na?alost nesposobnih veliko voznikov.

 

Pa ?e enkrat povem, kot sem so?olcu v srednji ?oli (20 let nazaj), ko mi je pametoval kako imamo v Ljubljani smog in slab zrak... in sem mu samo rekel, da lahko takoj "spoka kufre" in gre domov, ?e mu ni kaj v?e?, da ga nih?e s pi?tolo ne zadr?uje v Lj., komur ni v?e? promet v Ljubljani naj se pa? ne vozi po njej. ?e ne, pa naj ne jamra.

 

Sam to gre pa men v LJ mal na ?ivce, do bara ki je blizu vsak z avtom, povsod do korita bemu mast, kaj pa noge, kolo :ne vem:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam to gre pa men v LJ mal na ?ivce, do bara ki je blizu vsak z avtom, povsod do korita bemu mast, kaj pa noge, kolo :ne vem:

 

Jah, kaj ?e?, kar komur pa?e. Saj ne dela tega v tvojem kraju ampak v svojem. Zato ?e ni treba pljuvat po ?loveku.

Jaz tudi ne bentim po kak?nem traktoristu, ki se pelje po svoji va?ki cesti in se mu stresa gnoj s prikolice, pa? je njihova va?ka cesta in mi ne preostane drugega kot, da se prilagodim...

 

Pa moram ?e to dodati, kar se ti?e pljuvanja in jamranja (tukaj na forumu, ker na 24kur je pri?akovano), malo mi gre ?e na jetra konstantno jamranje ?ez Slovenijo, pa ta negativizem... Jaz sem ponosen Slovenec in imam rad svojo dr?avo in mi ne pride na misel, da bi ji rekel "slovenistan", "banana republika", itd. Ko ljudje tako govorijo o svoji dr?avi, posledi?no govorijo tako o sebi oz. so sami tupi, da ?ivijo v taki dr?avi... ?e pa takemu re?e?, da lahko gre kamorkoli v EU brez problema in se zaposli kjerkoli, pa kar ti?ina, ko ni izgovorov... Dejte bit mal optimisti fantje (in punce)! Je svet okoli tebe takoj lep?i, ?e ga gleda? s pozitivnostjo.

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.