Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

@Boss, kokr vem je ?rtOMIR, se pravi sovra?tvo in mir al kako bi se reklo, vse v enem! :bravo:

 

V bistvu sovra?i mir :hudicek:

 

Druga? pa ?rt pomeni tudi v starem jeziku hudi?a.

 

Ja vem, da ljudje dajejo raznorazna imena ampak, ?e si vsaj malo brihten si vsaj pogleda? izvor in pomen imena - v kon?ni fazi to ni samo odlo?itev za 5minut ampak za otrokovo celo ?ivljenje oziroma vsaj do 18 leta, ko si ga lahko zamenja.

 

prvemu otroku bo ime CRT

ta drugemu LCD

tretji bo LED

zadnji pa OLED

 

upam da ta prvi ne bo sel v tujino....noben ne bo znal izgovort

 

a ?e bo pa pun?ka bo pa plazma? :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V bistvu sovra?i mir :hudicek:

 

Druga? pa ?rt pomeni tudi v starem jeziku hudi?a.

 

Ja vem, da ljudje dajejo raznorazna imena ampak, ?e si vsaj malo brihten si vsaj pogleda? izvor in pomen imena - v kon?ni fazi to ni samo odlo?itev za 5minut ampak za otrokovo celo ?ivljenje oziroma vsaj do 18 leta, ko si ga lahko zamenja.

a ?e bo pa pun?ka bo pa plazma? :ne vem:

 

Optika :harhar:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nc vec dirkanja,nc vec velikih hitrosti slovenija je pac postala lacna in kasira na vseh koncih..

http://24ur.com/novice/slovenija/policija-...ov.html#comment

 

Ves ta avto lobi je eno samo licemerstvo brez primere. Avti gredo 200 in ve?, omejitev je 130. Halo? Pa ne mi pisat v Nem?iji pa lahko, ker avti so homologirani za slo. Seveda pa noben nima jajc stopiti lobiju na prste, ker je enostavno premo?an. Avtomatsko bi s tem padla poraba in prodaja goriva, ve?ja bi bila varnost, policaji neb mel dela. Pa nikakor ne zagovarjam tega ker bi zelo trpel pri 130, je pa to ?ista resnica.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nc vec dirkanja,nc vec velikih hitrosti slovenija je pac postala lacna in kasira na vseh koncih..

http://24ur.com/novice/slovenija/policija-...ov.html#comment

 

Qurba tole morm probat, je mal ven iz mojega kota, bom pa eno glavo malo v luft obrnu. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sm zravn. rad bi enkrat vidu kako se ta tvoja MPS-ka pelje.

 

Ni fora v avtu, ampak nekaj gadgetih ki so na avtu. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekam mili podatki glede da je 2,5 motor.

 

BTW, bom krepko ?ez, samo domov moram prit, mam eno novo igra?ko za sprobat :P

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na?a rata kr bleda ko se zadeva oglasi. :D

 

O katerih pripomockih je sedaj govora? Na morju smo omenjali oboje... :D

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet je adria na tapeti, katera bo dobila nov denar za managerje (in ne za re?itev situacije), in zopet je tudi adria pri meni na tapeti

 

isti pogoji za pariz 3-6.10

 

Air france, ki leti na normalen terminal 2 zjutraj

180?

 

Adria, ki leti na satelit 1

247? - vendar ni izbire v cetrtek nazaj ob 12:00 ne morem

zato izberem popoldanski let preko frankfurta 435?

 

easyjet ki leti na Orly (?e bli?je pisarni)

58? vendar ni leta v pon le v torek...

 

Torej kako naj izberem adrijo, ki se kljub konkurenci ne zmiga, ampak z navitimi cenami ?aka odre?itev?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah, tale AA, mislim da ?al nima pogojev da pre?ivi na trgu! <_<

 

Bo ji bor?i k?eft zrihtal

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Še 2x toliko pa bi že drugega Forda, ups Mazdo dobil 😁
    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....   in še en podatek 🤣, vozil sem tudi Hondo 2.4 z 190km (torej enako kot mazda 2.5) in ni nek presežek proti 2.0, ter začuda tudi hondo 2.0 dizel 140km/150km (kar je enako mazdi dizl 150km) in če bi izbiral med vsemi motorji je dizl se najboljsi in najbolj prijeten za vozit...heh, samo izbral bi Hondinega dizla in ne Mazdinega (zal so pa že v letih...)...
    • Da ne omenjamo lastnikov Škodilakov.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.