Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Ma spet ste pri politiki. Me prav zanima kaj boste rekli levaki, ko sodba padla, ker ena va?a re?imska sodba je ?e padla proti Kanglerju in kdo bo potem pla?al vso to va?o evforijo in ne vem kaj ?e, ker od?kodnine ne bodo majhne. Kangler bo sedaj lahko lepo zahteval vse sejnine za dr?avno svet, ker ste mu nezakonito odvzeli mandat. Potem pa za vse krivite Jan?o. Se ja lepo vidi na dale? zaradi koga pla?ujemo vse od?kodnine, tudi za NLB so levaki zagotavljali, da ne bomo ni? pla?evali in kaj se je sedaj zgodilo, vse to va?e navdu?enje nad njimi bomo drago pla?evali in bodo pla?evali ?e na?i potomci.

No pa ?e link, ki je vsaj uvod napisan tipi?no za nekoga, ki podpira to levo falango in to naj bi bila javna RTV, vsaj moja ne mora biti na tak na?in poro?anja.

http://www.rtvslo.si/crna-kronika/kanglerju-se-ni-treba-iti-v-zapor/343156

Pa, da ne re?em kako ste naivni, ko ?e vsi priznani pravniki tako na levici kot desnici govorijo, da bo sodba padla, Pa ?e link za vas, ki slepo verjamete samo enim na levici, ker o?itno ?e svojim pravnim strokovnjakom ne verjamete ve?.

http://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/matevz-krivic-samo-se-vprasanje-casa-kdaj-bo-sodba-jansi-padla

Lej model, vse ok in prav, samo je tebi MORALNO da KRADE?, si ZAPRT in potem gre? ?e v eparlament kjer dela? SRANJE in ?e naprej uspe?no KRADE? in JEBE? narod ki ?e tako ima KOMAJ al pa sploh NIMA za PRE?IVETJE ?

 

Gre se za MORALNO vpra?anje, je to sploh NORMALNO kar se po?ne, pa ne mislim sam na JJ, ve?ina jetakih, pa se zaenkrat ?e uspe?no skrivajo.

 

Pa ?e nekaj direkt zate, jebe semi za leve,desne,sredinske, levosredinske(karkol to ?e je) in desnosredinske(karkol to ?e je),VSI delajo samo za lastem ?ep jebe se jim za NAVADNE DR?AVLJANE, dokler nas lahko MOLZEJO, ?e jim slu?ajno zamnjka na?ega "mleka", dvignejo DDV in svirajo kurcu naprej.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Baje se prodaja goli otok, ga kupimo in naprej slu?i temu kot je pred koncem jugoslavije ?

Pa da potem mi dr?avljani izvedemo referedum koga poslat dol, pa naj gre ?temat, tolk ton kolikor tiso?ev evrov je pobasal al pa poneveril.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lej model, vse ok in prav, samo je tebi MORALNO da KRADE?, si ZAPRT in potem gre? ?e v eparlament kjer dela? SRANJE in ?e naprej uspe?no KRADE? in JEBE? narod ki ?e tako ima KOMAJ al pa sploh NIMA za PRE?IVETJE ?

 

Gre se za MORALNO vpra?anje, je to sploh NORMALNO kar se po?ne, pa ne mislim sam na JJ, ve?ina jetakih, pa se zaenkrat ?e uspe?no skrivajo.

 

Pa ?e nekaj direkt zate, jebe semi za leve,desne,sredinske, levosredinske(karkol to ?e je) in desnosredinske(karkol to ?e je),VSI delajo samo za lastem ?ep jebe se jim za NAVADNE DR?AVLJANE, dokler nas lahko MOLZEJO, ?e jim slu?ajno zamnjka na?ega "mleka", dvignejo DDV in svirajo kurcu naprej.

Kdo pa je dvignil DDV? Menda ne Jan?a spet? Kolikor jaz vem vam ljuba Alen?ica nekdaj Zokijeva leva roka.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdo pa je dvignil DDV? Menda ne Jan?a spet? Kolikor jaz vem vam ljuba Alen?ica nekdaj Zokijeva leva roka.

Ce bi ga JJ bi bilo to opravicljivo a ne

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Znam brat pa za razliko od enih, vem kdo je dvignil DDV, ker Jan?a ga ravno ni kolikor je meni znano.

Model si ti polpismen, al ne zna? brat al tolk zaslepljen, dobro preberi stavek v katerem sem omenil dvig DDV, pol pa nabijaj, NIKJER ni tvoj jo?ko omenjen(na ?alost)

 

Grem pa stavit da ni bil proti dvigu DDV-ja.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.siol.net/novice/slovenija/2014/08/promet_2_8.aspx

 

Ne vem kdo daje informacije o ?akalni dobi na mejnih prehodih ampak tisti turisti, ki so se zana?ali na te podatke, da je mejni prehod ?akalna doba 20 minut so se u?teli. Morda si potreboval res 20 minut, da pride? iz stare ceste potem preko prehoda, ampak da si pri?el do cca 2 km pred mejo so jih tujci potrebovali 4-6 ur in to zaprti na AC kjer so bili prepu??eni na nemilost. Zastoji so pa bili od petka popoldan pa do nedelje pozno popoldan. Tudi dane zjutraj 6:15 ko sem odhajal od doma je bila kolona dolga vsaj 2 km. 

 

Najve? zastojev je na avtocesti. Zakaj? Zato ker tam kjer se AC kon?a in nadaljuje ?e regionalna cesta se priklju?i ?e uvoz iz Ptuja, od koder pride ogromno turistov, ki se ognejo vinjetam. Na AC potem nastanejo zastoji dolgi 10+ km in reve?i, ki so v ?entilju kupili vinjeto je ne morejo kvalitetno porabiti (oz jo ker so kar nekaj ur na na?i AC).

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdo pa je dvignil DDV? Menda ne Jan?a spet? Kolikor jaz vem vam ljuba Alen?ica nekdaj Zokijeva leva roka.

 

 

In kaj je vazno, kdo je dvignil DDV??? Vsi po vrsti so za tja, kjer jih ze nekaj prebiva... 

 

Pa se tiste "jokice", ki se udelezujejo raznih zborovanj in mitingov in vpijejo vsi v en glas neke brezvezne traparije... Oz. ti slednji niso za na Dob... ampak verjetno prej za v kaksno drugo ustanovo... kjer nosijo nekateri bele halje :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Model si ti polpismen, al ne zna? brat al tolk zaslepljen, dobro preberi stavek v katerem sem omenil dvig DDV, pol pa nabijaj, NIKJER ni tvoj jo?ko omenjen(na ?alost)

 

Grem pa stavit da ni bil proti dvigu DDV-ja.

Ja vem, da nisi nikogar posebej omenil, si pa vse posplo?eval, pa Jan?a in celotna opozicija tudi NSI in SDS, so bili proti dvigu DDV, ?e tega ne ve? ima? tu link govor g. ?irclja, ki je bil proti dvigu DDV.https://www.youtube.com/watch?v=gElSHqHzYi4

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni mi jasno, kako lahko nekateri tako slepo zagovarjate nekoga, ki celo v javnosti govori neresnice ... Se za par let nazaj se ne spomni, kaj je govoril v javnem nastopu na TV...  :ninja:

 

 

Postenega politika ni... to je izumrla vrsta... oz. vrsta, ki je nikoli ni bilo :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moj sorodnik i??e ?e 2 leti slu?bo, v vsaki pro?nji je zahtevano potrdilo o nekaznovanju....................

 

ring a bell?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

danes dobil priporo?eno s povratnico, skorajda grozilno pismo zav. triglav, ker pa? avta nisem pri njih podalj?al.... :ne vem:

Sorry sam tole je pa mal mimo

SKMBT_C224e14080509050.pdf

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja vem, da nisi nikogar posebej omenil, si pa vse posplo?eval, pa Jan?a in celotna opozicija tudi NSI in SDS, so bili proti dvigu DDV, ?e tega ne ve? ima? tu link govor g. ?irclja, ki je bil proti dvigu DDV.https://www.youtube.com/watch?v=gElSHqHzYi4

Lej VSEEN mi je kdo je bil za in kod proti(potihem so bili VSI ZA), ker vedo kamo bodo ?li  ???.

 

Pa govori gor al dol, VSI so ist eni se DELAJO LEPE in FOLKU PRIJAZNE, s figo v ?epu, ?e bi RES hotl bi LAHKO prpre?ili dvig, pa ga NISO.

moj sorodnik i??e ?e 2 leti slu?bo, v vsaki pro?nji je zahtevano potrdilo o nekaznovanju....................

 

ring a bell?

Klasika, ?e ?e ho?e? bit ?istilka RABI? imet to POTRDILO.

Pol pa ?e ni probu pridt v parlament :hudicek:

 

Sicer ?alostno,ampak o?itno bo za tja ?e skor da ne pogoj kaznovanost..

Lej ve?ja baraba-gnoj je ?lovek je lahko v parlamentu, ?e pa ?e tam ne pa gre v nedeljo v tisto lepo hi?ko z zvonikom in dobi odpustke za vese barabije ki jih je med tednom po?el in gre "?ist" v nasleden teden. Zarad tega navadni dr?avljanei ne hodijo tja !

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

danes dobil priporo?eno s povratnico, skorajda grozilno pismo zav. triglav, ker pa? avta nisem pri njih podalj?al.... :ne vem:

Sorry sam tole je pa mal mimo

 

Tole si pa preve? zares vzel, ker meni se ne zdi ni? grozilnega le obve??ajo te, da v primeru ?kode nisi opravi?en zavarovalnine. Namre? vse pogosteje se dogaja, da folk zamuja s pla?ilom zavarovanja pol se pa pizdijo, ker je pri?lo do nesre?e avto pa ni zavarovan oziroma je zavarovan z "zamudo". Je pa dopis res zelo neoseben in zavarovalno pravni?ko spisan ampak verjetno je bolj? tko kot pa neko sajenje ro?ic in pocukrane litanije.

 

A je slu?ajno mo?no, da si imel pogodbo in zavarovanje sklenjeno na dalj?e obdobje? Recimo, na ve? let pa si mel dogovorjeno kak?no ni?jo ceno pa te zdaj lovijo na to - ?e si pol je lahko pizdarija, ker te ob neizpolnjevanju pogodbenih obveznosti lahko tudi to?ijo.

Meni gre pa vedno bolj na kuhac Ehjavec keh ?isto v vsaki vladi dela shanje!

kako si lahko tak ... pa on je tau?entkunstler sposoben za ?isto vsako delo in ?isto vsak polo?aj. Vse zna in vse zmore zraven pa ?e tako sladko prefinjeno la?e in manipulira z ljudmi, ki mu vedno in vedno znova nasedejo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole si pa preve? zares vzel, ker meni se ne zdi ni? grozilnega le obve??ajo te, da v primeru ?kode nisi opravi?en zavarovalnine. Namre? vse pogosteje se dogaja, da folk zamuja s pla?ilom zavarovanja pol se pa pizdijo, ker je pri?lo do nesre?e avto pa ni zavarovan oziroma je zavarovan z "zamudo". Je pa dopis res zelo neoseben in zavarovalno pravni?ko spisan ampak verjetno je bolj? tko kot pa neko sajenje ro?ic in pocukrane litanije.

 

A je slu?ajno mo?no, da si imel pogodbo in zavarovanje sklenjeno na dalj?e obdobje? Recimo, na ve? let pa si mel dogovorjeno kak?no ni?jo ceno pa te zdaj lovijo na to - ?e si pol je lahko pizdarija, ker te ob neizpolnjevanju pogodbenih obveznosti lahko tudi to?ijo.

Vsaka zavarovalnica ima vpogled zakaj zavarovanje ni obnovljeno, oziroma vidi da se je preneslo...taka obvestila po?iljajo samo tistim, katere mislijo da so pozabili in nimajo ve? tega VIN zavarovanega. Zakaj nisem dobil od AS ko sem ?el na generali, zakaj nisem dobil od Generali, ko sem ?el na Triglav?

 

Tole nima ni? s pla?ili, saj nisem pri njih obnovil, od kdaj zamuja? s pla?ilom za nenaro?ene storitve, oziroma kdaj oni izdajo novo zavarovanje brez vednosti naro?nika?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsaka zavarovalnica ima vpogled zakaj zavarovanje ni obnovljeno, oziroma vidi da se je preneslo...taka obvestila po?iljajo samo tistim, katere mislijo da so pozabili in nimajo ve? tega VIN zavarovanega. Zakaj nisem dobil od AS ko sem ?el na generali, zakaj nisem dobil od Generali, ko sem ?el na Triglav?

 

Tole nima ni? s pla?ili, saj nisem pri njih obnovil, od kdaj zamuja? s pla?ilom za nenaro?ene storitve, oziroma kdaj oni izdajo novo zavarovanje brez vednosti naro?nika?

pol majo pa trike, ?eprav bolane... jaz bi jih pa poklical pa povpra?al od kod jim bole?ina pa ?e jim lahko kakorkoli pomagam :hudicek:

 

Druga? sem pa imel v mislih bolj tisto opcijo, ki so jo ponujali, ?e se ne motim firmam in sp-jem, da se je dalo zavarovati na dalj?e obdobje (seveda nekaj ceneje) in so samo poslali vsako leto ra?un, ki si ga poravnal brez obiska zavarovalnice ali agenta.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.