Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Kak?no histerijo spet izvajajo, predvsem proameri?ki, mediji glede Putinovega obiska.

 

Cestni kolaps - napovedano bo zaprta dejansko samo ena relacija in ?e to ne ves ?as

 

Ubogi tuji turisti - tale ?lanek ?ist zmaga. Pa jebemu boga a zdaj nam naj bo pa hudo za tujim migranti, ki bodo porabili 10? ve? za obvoz ?ez Slo. Pa to ni res kak?ni hlap?ki smo in namesto, da bi nas zanimale te?ave dr?avljanov Slo nas zanimajo kaj si bodo mislili tujci ... ma ko jih jebe, resno, tko kot oni mene ne jebejo v tujini, ?e kje obti?im v zastoju in se tudi ne sekirajo zaradi tega.

 

Putin bo pri?el in nato ?el, ?akalo se bo manj kot ob kaki nesre?i, ki jih imamo ?ez poletne mesece ogromno, ravno zaradi gne?e in predvsem tujih migrantov. ?ez 24 ur bo to ?e na pol pozabljen dogodek, v ponedeljek se pa sploh ne bo nih?e spomnil, da je bilo kaj zaprto, mediji bodo pa spet morali iskati novice, da zapolnijo ?as kislih kumaric.

 

?e te prav razumem, smejo mediji pisati samo tako, kot ustreza tebi.

 

PS: Sam sebi zastavi vpra?anje: ali bi blokado Slovenije zagovarjal tudi, ?e bi predor Karavanke zaprli zaradi obiska ameri?kega predsednika?

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne berem cajtengov, ?e 3 leta ne gledam TV-ja, ko se na radiju za?nejo poro?ila zamenjam postajo ali pa pre?altam na muziko.

 

O ?em vi sploh govorite ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e te prav razumem, smejo mediji pisati samo tako, kot ustreza tebi.

 

PS: Sam sebi zastavi vpra?anje: ali bi blokado Slovenije zagovarjal tudi, ?e bi predor Karavanke zaprli zaradi obiska ameri?kega predsednika?

Glej, ?e ti dovoli?, da te manipulirajo prav, mene pa pa? ne bodo... niti da me bodo stra?ili s kolapsi in ne vem ?e s kak?nimi bedastimi napovedmi kak?na bo katastrofa na cestah.

 

Ampak a ti resno misli?, da sem neumen in bedak al kaj? Naloga dr?ave gostiteljice je da zagotovi varnost pa ne glede kateri predsednik pride - ja tud ?e pride Merklca, ?eprav jo imam v ?elodcu. Ker ena stvar, ki se ne sme zgoditi je ta, da se tujim dr?avnikom pri nas ne sme skriviti niti las na glavi, ker ?e bi se karkoli zgodilo... sploh ne upam pomisliti.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Putin bo pri?el in nato ?el, ?akalo se bo manj kot ob kaki nesre?i, ki jih imamo ?ez poletne mesece ogromno, ravno zaradi gne?e in predvsem tujih migrantov. ?ez 24 ur bo to ?e na pol pozabljen dogodek, v ponedeljek se pa sploh ne bo nih?e spomnil, da je bilo kaj zaprto, mediji bodo pa spet morali iskati novice, da zapolnijo ?as kislih kumaric.

 

Tako, kot sem napovedal se ni zgodil noben prometni kolaps ali ?e kaj manj problemati?nega - o?itno samo vsi mediji, ki so v?eraj cel dan histerirali okoli tega, ne vedo, da ?e je nekaj napovedano se bo ve?ina znala izogniti, za razliko, ko pride do nenapovedanega dogodka (nesre?a, ipd). Ampak zato pa imamo medije, da nas ves ?as stra?ijo in psihirajo ter en dokaj nepomemben pietetni obisk spravijo na nivo stra?enja ljudi o prometnem kolapsu Slovenije, nakar vse to zapakirajo v enostavno ena?bo Putin=prometni kolaps.

 

Tolk o kolapsu

http://www.24ur.com/novice/slovenija/ze-zdaj-dolge-kolone-pa-putin-se-niti-prisel-ni-pred-karavankami-in-pri-drazencih-10-kilometrski-koloni.html

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se bodo tuji mediji in voditelji EU razpo?ili od hudega,ker pride k nam.

Poka?i kak medij. Gre? na CNN ali BBC in i??e? pod geslom Slovenia in ne najde nobene sve?e novice. Gre? na RT.com in najnovej?a novica je una o padcu balona (ker pa? omenijo uno nesre?o pri nas), obisk najde ampak je ?isto maj?ken maj?ken prispevek. ?al, face it, obisk so (nenamenoma ali celo namenoma) ?isto spregledali. ?eprav ?alostno, ker tisto o blokadi, koliko je to ?kodljivo za USA in koliko za EU ima Putin ?e kako prav. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poka?i kak medij. Gre? na CNN ali BBC in i??e? pod geslom Slovenia in ne najde nobene sve?e novice. Gre? na RT.com in najnovej?a novica je una o padcu balona (ker pa? omenijo uno nesre?o pri nas), obisk najde ampak je ?isto maj?ken maj?ken prispevek. ?al, face it, obisk so (nenamenoma ali celo namenoma) ?isto spregledali. ?eprav ?alostno, ker tisto o blokadi, koliko je to ?kodljivo za USA in koliko za EU ima Putin ?e kako prav.

 

?e samo,?e gre? na Italijanski google najde? cel kup ?lankov.Pa tudi veliko angle?kih medijev je objavilo novico.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hahahahahahahahahahhahahah ... ko ?e misli?, da te ne more ni? ve? presenetiti, glej razlage enega Hrvata, ki se ima za strokovnjaka prometa. Da dol pade?.  :hohoho: 
 
http://www.index.hr/vijesti/clanak/prometni-strucnjak-za-index-slovenci-su-namjerno-ugostili-putina-kad-je-kod-nas-kaos-na-cestama/909711.aspx
 
?ista zmaga

Kad je u pitanju dana?nji posjet Vladimira Putina Sloveniji, ne mogu se oteti dojmu da su nam na?i slovenski prijatelji namjerno to organizirali na na?in da sve blokiraju i naprave kaos u nama sredi?njem turisti?kom vikendu, kad je najve?a ?pica.


Se pa spla?a prebrat komentarje, da se vidi razse?nost tega imbecilizma in da vseeno ve?ina dojame, da tud ?e pade? na glavo je te?ko tole spravit v okvir teorije zarote Slovenije in Rusije proti Hrvatski.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A to si na Nora24TV prebral?

 

A je to tisti portal, kjer blatijo protivojne demonstracije v Zagrebu in malikujejo usta?ka militaristi?na mar?iranja po Kninu?

Ne,na tvoji rtv slo-teletext.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne,na tvoji rtv slo-teletext.

A sploh ve? zakaj sem tako napisal? Ker pi?e? v istem slogu kot tam komentirajo. ?etrti od treh kandidatov?!?!? Kandidatov je 12 oziroma 11 saj je Pusi?eva ?e odstopila.

 

Sicer pa za bolj?e razumevanje izbora https://en.wikipedia.org/wiki/United_Nations_Secretary-General_selection,_2016#Official_candidates

 

Pa da ne bo? mislil, da sem neki njegov fan, ampak vseeno mi je blesavo kako se znamo slovenci med sabo poklat in samo iz nevo??ljivosti ne privo??imo nekomu, da zasede polo?aj, ki dviguje ugled Slovenije. Takole je bilo ?e z Bratov?kovo, pa nekateri zdaj jebejo ?eferina, ki sicer gre meni tudi na organ ampak, gre za predstavnika Slovenije in najbolj se mu pomaga tako, da se mu ne nagaja.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A sploh ve? zakaj sem tako napisal? Ker pi?e? v istem slogu kot tam komentirajo. ?etrti od treh kandidatov?!?!? Kandidatov je 12 oziroma 11 saj je Pusi?eva ?e odstopila.

 

Sicer pa za bolj?e razumevanje izbora https://en.wikipedia.org/wiki/United_Nations_Secretary-General_selection,_2016#Official_candidates

 

Pa da ne bo? mislil, da sem neki njegov fan, ampak vseeno mi je blesavo kako se znamo slovenci med sabo poklat in samo iz nevo??ljivosti ne privo??imo nekomu, da zasede polo?aj, ki dviguje ugled Slovenije. Takole je bilo ?e z Bratov?kovo, pa nekateri zdaj jebejo ?eferina, ki sicer gre meni tudi na organ ampak, gre za predstavnika Slovenije in najbolj se mu pomaga tako, da se mu ne nagaja.

 

Morda ne ve?,da je proti Tuerku glasovalo  5 stalnih ?lanic varnostnega sveta in je s tem vsaka sekunda in vsak cent ki ga porabi v NY samo filanje njegovega bolestnega ega. Zanimivo,koliko imajo nekateri povedati ?ez usta?e,o tem,da je Srbija popolnoma rehabilitirala Dra?o Mihajlovi?a in celotno ?etni?ko gibanje pa se bolj malo sli?i.V zagrebu tudi nisem videl usta?kih simbolov na ?tantih, v Srbiji in RS pa ia? ?etni?ke na vsakem vogalu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hrvaska je vseen civilizirana drzava, ce primerjas s srbijo...

V ?em se to manifestira, kaj ima? v mislih? 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.