Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

 

A sploh ve? zakaj sem tako napisal? Ker pi?e? v istem slogu kot tam komentirajo. ?etrti od treh kandidatov?!?!? Kandidatov je 12 oziroma 11 saj je Pusi?eva ?e odstopila.

 

Sicer pa za bolj?e razumevanje izbora https://en.wikipedia.org/wiki/United_Nations_Secretary-General_selection,_2016#Official_candidates

 

Pa da ne bo? mislil, da sem neki njegov fan, ampak vseeno mi je blesavo kako se znamo slovenci med sabo poklat in samo iz nevo??ljivosti ne privo??imo nekomu, da zasede polo?aj, ki dviguje ugled Slovenije. Takole je bilo ?e z Bratov?kovo, pa nekateri zdaj jebejo ?eferina, ki sicer gre meni tudi na organ ampak, gre za predstavnika Slovenije in najbolj se mu pomaga tako, da se mu ne nagaja.

 

 

Morda ne ve?,da je proti Tuerku glasovalo  5 stalnih ?lanic varnostnega sveta in je s tem vsaka sekunda in vsak cent ki ga porabi v NY samo filanje njegovega bolestnega ega. Zanimivo,koliko imajo nekateri povedati ?ez usta?e,o tem,da je Srbija popolnoma rehabilitirala Dra?o Mihajlovi?a in celotno ?etni?ko gibanje pa se bolj malo sli?i.V zagrebu tudi nisem videl usta?kih simbolov na ?tantih, v Srbiji in RS pa ia? ?etni?ke na vsakem vogalu.

 

Sam se vedno ?udim tak?nemu in druga?nemu "ogor?enju" Slovencev nad Hrvati in hkratnemu navdu?enju nad Srbi - pa so bili Srbi tisti, ki so nazadnje streljali po Slovencih.

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A sploh ve? zakaj sem tako napisal? Ker pi?e? v istem slogu kot tam komentirajo. ?etrti od treh kandidatov?!?!? Kandidatov je 12 oziroma 11 saj je Pusi?eva ?e odstopila.

 

Sicer pa za bolj?e razumevanje izbora https://en.wikipedia.org/wiki/United_Nations_Secretary-General_selection,_2016#Official_candidates

 

Pa da ne bo? mislil, da sem neki njegov fan, ampak vseeno mi je blesavo kako se znamo slovenci med sabo poklat in samo iz nevo??ljivosti ne privo??imo nekomu, da zasede polo?aj, ki dviguje ugled Slovenije. Takole je bilo ?e z Bratov?kovo, pa nekateri zdaj jebejo ?eferina, ki sicer gre meni tudi na organ ampak, gre za predstavnika Slovenije in najbolj se mu pomaga tako, da se mu ne nagaja.

 

Ko je Peterle kandidiral za Generalnega sekretarja Sveta Evrope, ga vlada Alenke Bratu?ek ni podprla. Takrat iz medijev ni ni? donelo, da je treba Peterleta podpreti, ker je Slovenec in "dviguje ugled Slovenije".

Alenka Bratu?ek se je s svojim neznanjem angle??ine, predvsem pa s popolnim nepoznavanjem materije sama pokopala kot kandidatka za komisarko.

?e posebej sme?na je zadnja medijska evforija okrog T?rka - ga je treba podpreti, ker je Slovenec!? Isti mediji hkrati sesuvajo Trumpa oz. Melanijo - a nje pa ni treba podpreti, ker je Slovenka?

 

Najbolj sme?na je Mladina (bojda progresiven medij), ki moralizira in se zgra?a nad golimi slikami Melanije - slab?e od najbolj zahojenega far?kega lista.

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Morda ne ve?,da je proti Tuerku glasovalo  5 stalnih ?lanic varnostnega sveta in je s tem vsaka sekunda in vsak cent ki ga porabi v NY samo filanje njegovega bolestnega ega. Zanimivo,koliko imajo nekateri povedati ?ez usta?e,o tem,da je Srbija popolnoma rehabilitirala Dra?o Mihajlovi?a in celotno ?etni?ko gibanje pa se bolj malo sli?i.V zagrebu tudi nisem videl usta?kih simbolov na ?tantih, v Srbiji in RS pa ia? ?etni?ke na vsakem vogalu.

 

Kako to ve?? Glasovanje je tajno in izve se le izid glasovanja.

 

Verjetno nisi bil v Kninu, kjer je bilo precej veselo in fantje v ?rnem so strumno mar?irali po mestu in zraven so na ves glas donele usta?ke pesmi. Dokler pa? nekdo vzdiguje kolaboracijo (usta?i, ?etniki, domobranci in drugi kvizlingi) pa? ni za v moderen svet. Ostale zmagovalke vojne so s takimi opravili takoj po vojni in niti enemu tam ne pade recimo na pamet, da bi vzklikal ?ivela Vicyska Francija oziroma "Travail, Famille, Patrie". Tukaj pa "za dom spremni" veselo izrabljajo ?ustva za neteneje nadaljnih sovra?tev.

Sam se vedno ?udim tak?nemu in druga?nemu "ogor?enju" Slovencev nad Hrvati in hkratnemu navdu?enju nad Srbi - pa so bili Srbi tisti, ki so nazadnje streljali po Slovencih.

 

Hmmm, potem mi pa razlo?i zakaj so v anketi Hrvati raje za soseda izbrali Srbe kot Slovence? ?e bo? tukaj na?el logiko bo ta verjetno tudi v tvojem vpra?anju. :huh:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Kako to ve?? Glasovanje je tajno in izve se le izid glasovanja.

 

Verjetno nisi bil v Kninu, kjer je bilo precej veselo in fantje v ?rnem so strumno mar?irali po mestu in zraven so na ves glas donele usta?ke pesmi. Dokler pa? nekdo vzdiguje kolaboracijo (usta?i, ?etniki, domobranci in drugi kvizlingi) pa? ni za v moderen svet. Ostale zmagovalke vojne so s takimi opravili takoj po vojni in niti enemu tam ne pade recimo na pamet, da bi vzklikal ?ivela Vicyska Francija oziroma "Travail, Famille, Patrie". Tukaj pa "za dom spremni" veselo izrabljajo ?ustva za neteneje nadaljnih sovra?tev.

 

Hmmm, potem mi pa razlo?i zakaj so v anketi Hrvati raje za soseda izbrali Srbe kot Slovence? ?e bo? tukaj na?el logiko bo ta verjetno tudi v tvojem vpra?anju. :huh:

To mora? vpra?ati tiste, ki so v anketi odgovarjali.

 

Glede glasovanja: marsikatera stvar ni javno objavljena, pa se vseeno izve,

 

O kolaboraciji bi se dalo precej razpravljati (predvsem o ?etni?ki). Tudi o tisti, o kateri se ne sme govoriti; namre? kolaboraciji komunistov ?irom po Evropi do operacije Barbarossa. Je treba znati lo?iti med miti in zgodovinskimi dejstvi.

 

Kar se mene ti?e v moderen svet ne sodi predvsem mno?i?no pobijanje (kogarkoli) in zagovarjanje le-tega, a je za trenutnega kandidata to drugorazredna tema.

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Skrajni ?as, da useka kaka vojna v EU, ?e ne se bojo na?i nasledniki ?e ?ez 100 let prepirali kdo je bil partizan, tabel, usta?, ?etnik, ?efur, komunist, naci, na?, va?.... Da dobijo nove generacije nove razloge za prepirat, te teme so ?e malo dolgo?asne...

(sarkazem off)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

folk se krega iphone vs, android kaj sele komunist v vernik

je pa res, da vse drzave kjer so bli komunisti/partizani so cist zjebane...potem pa mas se vero (ala jansa) ki sam drek mesa in evo ti nc napredka

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tvoj argument je anketa?

Vsa cast

Spet bere? povr?no, ni? ne argumentiram - jaz se namre? tud spra?ujem od kod ta logika zato pa sem vpra?al, da ?e bo tam na?el logiko jo bo verjetno tudi v svojem prvotnem vpra?anju.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A sploh ve? zakaj sem tako napisal? Ker pi?e? v istem slogu kot tam komentirajo. ?etrti od treh kandidatov?!?!? Kandidatov je 12 oziroma 11 saj je Pusi?eva ?e odstopila.

 

Sicer pa za bolj?e razumevanje izbora https://en.wikipedia.org/wiki/United_Nations_Secretary-General_selection,_2016#Official_candidates

 

Pa da ne bo? mislil, da sem neki njegov fan, ampak vseeno mi je blesavo kako se znamo slovenci med sabo poklat in samo iz nevo??ljivosti ne privo??imo nekomu, da zasede polo?aj, ki dviguje ugled Slovenije. Takole je bilo ?e z Bratov?kovo, pa nekateri zdaj jebejo ?eferina, ki sicer gre meni tudi na organ ampak, gre za predstavnika Slovenije in najbolj se mu pomaga tako, da se mu ne nagaja.

 

Ni? nimam proti pametnim kandidatom,(ki bi jih tudi v svetu prepoznali), a na ?alost po?iljamo v svet (oz. se po?iljajo sami) same paciente. Naj raje pomaga pri ru?enju bratove na ?rno zgrajene "gra??ine". Ko bo to naredil bom verjel, da je pravi. ;)

Pol ni ?udno, da se nam vsi smejijo.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To mora? vpra?ati tiste, ki so v anketi odgovarjali.

Nimam interesa saj je bila verjetno namenjena manipuliranju oziroma je verjetno nastala v ?asu, ko so bili aktulni dolo?eni dogodki (mislim, da takrat, ko so bili aktualni incidenti v Piranskem zalivu)

 

Glede glasovanja: marsikatera stvar ni javno objavljena, pa se vseeno izve,

Malce dvomim, ?e ni uradno objavljeno je lahko vse ostalo zgolj ?pekulacije in natolcevanja. Je pa res, seveda da je to mo?no in da se je mnenje stalnih ?lanic spremenilo ravno zaradi povabila Putina. Rusija je pa itak zaradi sankcij jezna na vse kandidate iz EU in bo raje izbrala Srbskega ali ?rnogorskega predstavnika. Politika pa?.

 

O kolaboraciji bi se dalo precej razpravljati (predvsem o ?etni?ki). Tudi o tisti, o kateri se ne sme govoriti; namre? kolaboraciji komunistov ?irom po Evropi do operacije Barbarossa. Je treba znati lo?iti med miti in zgodovinskimi dejstvi.

Hja, ?e od jeseni leta 1941 ?etniki za?nejo sodelovati z okupatorjem (Nemci) in te oskrbujejo z oro?jem bolj te?ko zgodbo tako obrne?, da niso kolaborirali z zavojevalcem. Je pa res, da na za?etku so celo sodelovali oziroma se vsak po svoje borili proti Nemcem. Ko pa je pri?lo do trenj med njimi so se pa naslonili na Nemce in potem je romantike konec. Skupaj z Nemci so vrgli partizane iz Srbije in s tem je bilo konec U?i?ke republike. Od takrat naprej ?etniki pa? niso bili ve? protiokupatorska vojska ampak le eden izmed pomaga?ev. Mogo?e so bili motivi na za?etku druga?ni ampak tudi s strani zaveznikov so bili na koncu spoznani kot protizavezni?ka vojska. ?e ne bi bilo vseh teh cincarjev in opurtonistov ter bi vsi zdru?no nastopili proti zavojevalcem, bi ?e leta 1944 kon?ali vojno in takoj imeli ve?strankarske volitve ne pa da je bila zaradi zmage in sodelovanja na pravi strani ta pravica uzrupirana s strani komi partije jugoslavije.

 

 

Kar se mene ti?e v moderen svet ne sodi predvsem mno?i?no pobijanje (kogarkoli) in zagovarjanje le-tega, a je za trenutnega kandidata to drugorazredna tema.

Se strinjam, da nobeno pobijanje ne sodi v moderen svet, raz?i??evanje dogodkov izpred 70 let pri katerih je 99% akterjev ?e pod ru?o, pa prina?a samo dodatne razdore in ne vem komu danes ?e to slu?i. Za dana?nje ?ivljenje in ?ivljenje v prihodnje verjetno res take zadeve ne morejo biti prvorazredna tema in re?itev za dana?nje in prihodnje te?ave. Beseda prvorazreden v tem kontekstu (beri SSKJ) govori o aktualnosti oziroma pomembnosti teme in le JJ in voj??aki so to dolo?ili, da govori o dr?avljanih prvega in drugega razreda (drugorazredni dr?avljani).

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni? nimam proti pametnim kandidatom,(ki bi jih tudi v svetu prepoznali), a na ?alost po?iljamo v svet (oz. se po?iljajo sami) same paciente. Naj raje pomaga pri ru?enju bratove na ?rno zgrajene "gra??ine". Ko bo to naredil bom verjel, da je pravi. ;)

Pol ni ?udno, da se nam vsi smejijo.

in kdo bi bil po tvoje pameten kandidat - glede na vzdu?je v koko?ki takega nimamo, da bi bil v?e?en vsem interesnim sferam :ne vem:

 

?isto hipoteti?no, a ti bi svojemu bratu ali sestri tudi ru?il, ?e bi recimo hipoteti?no imela nelegalno zgrajeno? Jaz osebno se tudi pod razno ne bi vme?aval v rabote mojega brata, ampak zato imamo v Sloveniji pa? ustrezne in?titucije, ki bi morale opraviti to nalogo.

 

Zdaj pa dejmo ?e malo razmi?ljat - recimo da se Danilo vme?a in pomaga ru?iti hi?o brata Vitoslava. A ve? kaj bi mu naredili nasprotniki? Minimalno karbi bi mu o?itali bi bilo, da je pripravljen ?rtvovati tudi sorodnike za svoje ambicije in bi ga ozna?ili za najve?jo barabo pod soncem. Vmes bi ven zvlekli spopad med levico in desnico ter Vitoslava ozna?ili za nedol?no ?rtev bratovega pohlepa ali pa celo za ma??evanje Danila nad njim, ker je na nasprotnem politi?nem polu.

 

Smejejo se nam pred vsem zato, ker nas je kur?eva dva milijona in ne znamo tolk skup stopit, da bi izkoristili tiste redke prilike, ki se nam sploh ponudijo. Hrvati in Srbi recimo kaj takega ne bi nikoli naredili - notranje borbe imajo "?estoke" a na ven delujejo slo?no.

 

Mogo?e ?e nedavni primer: ko je pri?la na sonce afera s prislu?kovanjem na arbitra?i so Hrvati delovali kot eno in vsi v isti smeri, pri nas pa so eni najprej pizdili nad obema klepetuljama, drugi so pljuali ?ez vlado, tretji nad Slovenijo. Namesto, da bi skupaj stopili in vsi v en glas obto?ili Hrvate nelegalnegaa prislu?kovanja sodi??u in da se grejo samo igrice in da so iskali samo razlog zakaj bi odstopili od arbitra?e, ki za njih, kot ka?e ne bo ugodna.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

in kdo bi bil po tvoje pameten kandidat - glede na vzdu?je v koko?ki takega nimamo, da bi bil v?e?en vsem interesnim sferam :ne vem:

 

?isto hipoteti?no, a ti bi svojemu bratu ali sestri tudi ru?il, ?e bi recimo hipoteti?no imela nelegalno zgrajeno? Jaz osebno se tudi pod razno ne bi vme?aval v rabote mojega brata, ampak zato imamo v Sloveniji pa? ustrezne in?titucije, ki bi morale opraviti to nalogo.

 

Zdaj pa dejmo ?e malo razmi?ljat - recimo da se Danilo vme?a in pomaga ru?iti hi?o brata Vitoslava. A ve? kaj bi mu naredili nasprotniki? Minimalno karbi bi mu o?itali bi bilo, da je pripravljen ?rtvovati tudi sorodnike za svoje ambicije in bi ga ozna?ili za najve?jo barabo pod soncem. Vmes bi ven zvlekli spopad med levico in desnico ter Vitoslava ozna?ili za nedol?no ?rtev bratovega pohlepa ali pa celo za ma??evanje Danila nad njim, ker je na nasprotnem politi?nem polu.

 

Smejejo se nam pred vsem zato, ker nas je kur?eva dva milijona in ne znamo tolk skup stopit, da bi izkoristili tiste redke prilike, ki se nam sploh ponudijo. Hrvati in Srbi recimo kaj takega ne bi nikoli naredili - notranje borbe imajo "?estoke" a na ven delujejo slo?no.

 

Mogo?e ?e nedavni primer: ko je pri?la na sonce afera s prislu?kovanjem na arbitra?i so Hrvati delovali kot eno in vsi v isti smeri, pri nas pa so eni najprej pizdili nad obema klepetuljama, drugi so pljuali ?ez vlado, tretji nad Slovenijo. Namesto, da bi skupaj stopili in vsi v en glas obto?ili Hrvate nelegalnegaa prislu?kovanja sodi??u in da se grejo samo igrice in da so iskali samo razlog zakaj bi odstopili od arbitra?e, ki za njih, kot ka?e ne bo ugodna.

 

Dokler "ne bodo" vsi pred zakonom enaki, bo pri nas ?tala. Pa ne mi zdej o pravni dr?avi, ker ne poslu?am ve? pravljic.

Pravi kandidat za pomembne funkcije naj bi bil po?ten, politi?no ?im bolj neopredeljen, delaven, da ima kaj pokazat v ?ivljenju in ne kot na?i razni me?alci megle, ki se prijavljajo na vse funkcije, samo da jim ni treba ni? delat in na lahko slu?it,  nekaznovan in za vzgled vsem ostalim dr?avljanom.

Takega kandidata bi po mojem vsi podprli.Kdor bi bil proti tak?nemu kandidatu je navaden seronja.Nobenih levih, nobenih desnih.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dokler "ne bodo" vsi pred zakonom enaki, bo pri nas ?tala. Pa ne mi zdej o pravni dr?avi, ker ne poslu?am ve? pravljic.

Pravi kandidat za pomembne funkcije naj bi bil po?ten, politi?no ?im bolj neopredeljen, delaven, da ima kaj pokazat v ?ivljenju in ne kot na?i razni me?alci megle, ki se prijavljajo na vse funkcije, samo da jim ni treba ni? delat in na lahko slu?it,  nekaznovan in za vzgled vsem ostalim dr?avljanom.

Takega kandidata bi po mojem vsi podprli.Kdor bi bil proti tak?nemu kandidatu je navaden seronja.Nobenih levih, nobenih desnih.

?aki, pa ne da bi ti svoje sorodnike za?pecal - imamo in?titucije, ki so pla?ane, da opravijo to delo. Torej naj ga opravijo.

 

In kaj recimo D. Turk ni od tega? Je mogo?e nepo?ten? V katerem primeru ?e? A mogo?e samo to, ker je karierni politik in v politiki pa? privzeto ni po?tenih? Politi?no je dokaj neopredeljen saj se recimo ni ma??eval politi?nim nasprotnikom in ni to?il JJ in companijo, ki je falsificirala ter lepila dokumente glede Velikovca.

 

In kaj nima za pokazat - bil je najprej v neki podkomisiji OZN, nato po osamosvojitvi Slo je bil predstavnik SLO na sede?u OZN, 2x predsedoval VS OZN kot veleposlanik.Nato je bil pet let Kofijev pomo?nik v zvezi skriznimi ?ari??i po svetu. V Slo je bil pa pet let predsednik Slo. Ne vem kaj bi ?e moral ?lovek pokazat, da bi bili nekateri zadovoljni. Verjetno ga ni Slovenca, ki ima toliko mednarodnih izku?enj na tako visokih funkcijah.

 

Aja nekaznovan je tudi, vzgled vsem Slo dr?avljanom pa ni noben Slovenec, ?e Tina Maze ne in Peter Prevc nista. Tako, da po tvojih ?eljah dejansko nima? niti enega kandidata v Slo za katerokoli mesto v katerikoli organizaciji. Najbolj?, da se v svoji majhnosti vsi raje poskrijemo v mi?je luknje, ker smo res en sorry excuse for a nation.

 

Hmmm, kdo pa bi bil po tvoje sploh mo?en kandidat - vsaj eno ime, ki ima reference in je vsaj pribli?no na ?elenem nivoju?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?aki, pa ne da bi ti svoje sorodnike za?pecal - imamo in?titucije, ki so pla?ane, da opravijo to delo. Torej naj ga opravijo.

 

In kaj recimo D. Turk ni od tega? Je mogo?e nepo?ten? V katerem primeru ?e? A mogo?e samo to, ker je karierni politik in v politiki pa? privzeto ni po?tenih? Politi?no je dokaj neopredeljen saj se recimo ni ma??eval politi?nim nasprotnikom in ni to?il JJ in companijo, ki je falsificirala ter lepila dokumente glede Velikovca.

 

In kaj nima za pokazat - bil je najprej v neki podkomisiji OZN, nato po osamosvojitvi Slo je bil predstavnik SLO na sede?u OZN, 2x predsedoval VS OZN kot veleposlanik.Nato je bil pet let Kofijev pomo?nik v zvezi skriznimi ?ari??i po svetu. V Slo je bil pa pet let predsednik Slo. Ne vem kaj bi ?e moral ?lovek pokazat, da bi bili nekateri zadovoljni. Verjetno ga ni Slovenca, ki ima toliko mednarodnih izku?enj na tako visokih funkcijah.

 

Aja nekaznovan je tudi, vzgled vsem Slo dr?avljanom pa ni noben Slovenec, ?e Tina Maze ne in Peter Prevc nista. Tako, da po tvojih ?eljah dejansko nima? niti enega kandidata v Slo za katerokoli mesto v katerikoli organizaciji. Najbolj?, da se v svoji majhnosti vsi raje poskrijemo v mi?je luknje, ker smo res en sorry excuse for a nation.

 

Hmmm, kdo pa bi bil po tvoje sploh mo?en kandidat - vsaj eno ime, ki ima reference in je vsaj pribli?no na ?elenem nivoju?

Falsificiranje in lepljenje ni isto in Tuerk tukaj la?e,da ni bil seznanjen. Moj foter je bil takrat okro?ni javni to?ilec v Mariboru in je bil natan?no seznanjen z celo velikov?ko zadevo,tako kot tudi pol Maribora in seveda tudi Danilo. Teroristi?ne napade na Koro?kem je ukazala in organizirala slovenska udba,ko se je ponesre?ilo pa so se naredili budale. Potem so tukaj ujeli enega rev?ka,ga obto?ili da je avstrijski vohun in ga zamenjali za one baksuze. Kdo bi bil najbolj primeren ne vem,imamo nekaj 100 kariernih diplomatov in gotovo bi se na?el kak?en.Res pa je da je ta funkcija kar nekaj. Po svoje ne bi imel ni? proti,?e ga izberejo,ga vsaj ne bo treba tukaj gledat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?aki, pa ne da bi ti svoje sorodnike za?pecal - imamo in?titucije, ki so pla?ane, da opravijo to delo. Torej naj ga opravijo.

 

In kaj recimo D. Turk ni od tega? Je mogo?e nepo?ten? V katerem primeru ?e? A mogo?e samo to, ker je karierni politik in v politiki pa? privzeto ni po?tenih? Politi?no je dokaj neopredeljen saj se recimo ni ma??eval politi?nim nasprotnikom in ni to?il JJ in companijo, ki je falsificirala ter lepila dokumente glede Velikovca.

 

In kaj nima za pokazat - bil je najprej v neki podkomisiji OZN, nato po osamosvojitvi Slo je bil predstavnik SLO na sede?u OZN, 2x predsedoval VS OZN kot veleposlanik.Nato je bil pet let Kofijev pomo?nik v zvezi skriznimi ?ari??i po svetu. V Slo je bil pa pet let predsednik Slo. Ne vem kaj bi ?e moral ?lovek pokazat, da bi bili nekateri zadovoljni. Verjetno ga ni Slovenca, ki ima toliko mednarodnih izku?enj na tako visokih funkcijah.

 

Aja nekaznovan je tudi, vzgled vsem Slo dr?avljanom pa ni noben Slovenec, ?e Tina Maze ne in Peter Prevc nista. Tako, da po tvojih ?eljah dejansko nima? niti enega kandidata v Slo za katerokoli mesto v katerikoli organizaciji. Najbolj?, da se v svoji majhnosti vsi raje poskrijemo v mi?je luknje, ker smo res en sorry excuse for a nation.

 

Hmmm, kdo pa bi bil po tvoje sploh mo?en kandidat - vsaj eno ime, ki ima reference in je vsaj pribli?no na ?elenem nivoju?

 

To?il ni, ker bi gladko izgubil (tako kot njegov svetovalec Per?i?). Dokumenta sta namre? pristna, samo SDS je tako salbo skomunicirala, da se je razumelo, da gre za en dokument, kar so seveda "resni" mediji pograbili, in napravili spin o ponarejanju.

 

Sicer pa: ?e je bil prej?nji sistem tako odli?en in akcije (umori) "sovra?ne emigracije" tako pravilne; zakaj so uni?ili skoraj ves arhiv? Zakaj se danes nih?e ponosno ne razkrije? Zakaj se zanika sodelovanje?

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dokler "ne bodo" vsi pred zakonom enaki, bo pri nas ?tala. Pa ne mi zdej o pravni dr?avi, ker ne poslu?am ve? pravljic.

Pravi kandidat za pomembne funkcije naj bi bil po?ten, politi?no ?im bolj neopredeljen, delaven, da ima kaj pokazat v ?ivljenju in ne kot na?i razni me?alci megle, ki se prijavljajo na vse funkcije, samo da jim ni treba ni? delat in na lahko slu?it,  nekaznovan in za vzgled vsem ostalim dr?avljanom.

Takega kandidata bi po mojem vsi podprli.Kdor bi bil proti tak?nemu kandidatu je navaden seronja.Nobenih levih, nobenih desnih.

 

Mar ni bil en tak kandidat pred dvema letoma ustoli?en za predsednika vlade? Po?ten, neopredeljen...

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Falsificiranje in lepljenje ni isto in Tuerk tukaj la?e,da ni bil seznanjen. Moj foter je bil takrat okro?ni javni to?ilec v Mariboru in je bil natan?no seznanjen z celo velikov?ko zadevo,tako kot tudi pol Maribora in seveda tudi Danilo. Teroristi?ne napade na Koro?kem je ukazala in organizirala slovenska udba,ko se je ponesre?ilo pa so se naredili budale. Potem so tukaj ujeli enega rev?ka,ga obto?ili da je avstrijski vohun in ga zamenjali za one baksuze. Kdo bi bil najbolj primeren ne vem,imamo nekaj 100 kariernih diplomatov in gotovo bi se na?el kak?en.Res pa je da je ta funkcija kar nekaj. Po svoje ne bi imel ni? proti,?e ga izberejo,ga vsaj ne bo treba tukaj gledat.

 

Vsako spreminjanje dokumentov (odstranjevanje, dodajanje, lepljenje), da niso v obliki kot bi originalno morali biti, spada med ponarejanje ali flasificiranje. S takimi postopki spremeni? bistvo dokumenta, ki zato ni ve? originalen. Tukaj je brezpredmetno okoli?iti in opravi?evati ponarejevalske podvige SDS manipulatorjev saj je v KZ-1-NPB4 v 251. ?lenu jasno razlo?eno kaj je definicija ponarejanje listin.

 

Na osnovi tega so obto?ili Turka, da je malodane bil seznanjen s celo akcijo oziroma je bil celo sodelujo?i. Turk je bil takrat star 26 let in je bil v SZDL odgovoren za manj?injska vpra?anja, zato je bil splo?ni dokument PO dogodku poslan tudi njemu. Niti v enem dokumentu ni zapisano, da je karkoli vedel o akciji oziroma, da bi sodeloval z Zemljari?em in Ertlom, ki sta dejansko vedela najve?. Bil je le seznanjen z dogodkom, ki se je ?E zgodil, kot so bili takrat ve? ali manj seznanjeni skoraj vsi v Sloveniji, da je pri?lo do bomba?kga incidenta v Velikovcu. nikoli ni bil udele?en v nobenih procesih po dogodku niti ne v dogovarjanjih z avstrijskimi oblastmi, da so oboji Avstrijci in Slovenci vse skupaj nekako pometli pod preprogo in dogodka niso obravnavali kot terorizem. Verjetno je pa? ?lo za umirjanje, da ne bi dogodek spro?il kak?ne druge povra?ilne akcije nad slovensko manj?ino.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nih?e ni nikoli trdil,da je bil Danilo udele?en,bil je seznanjen,on pa je trdil,da to ni res,to je vse kar ho?em povedati.Mater kako smo natan?ni,?e da neki osel skupaj dva avtenti?na dokumenta,ki ne spadata skupaj je to kaznivo dejanje,?e pa se uni?i nekaj ?leperjev arhiva je pa to pi*kin dim,pardon temu tipu Ertlu,Danilo celo podeli odlikovanje. Aja za nekaj drugega,saj res. Bljak

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To?il ni, ker bi gladko izgubil (tako kot njegov svetovalec Per?i?). Dokumenta sta namre? pristna, samo SDS je tako salbo skomunicirala, da se je razumelo, da gre za en dokument, kar so seveda "resni" mediji pograbili, in napravili spin o ponarejanju.

 

Sicer pa: ?e je bil prej?nji sistem tako odli?en in akcije (umori) "sovra?ne emigracije" tako pravilne; zakaj so uni?ili skoraj ves arhiv? Zakaj se danes nih?e ponosno ne razkrije? Zakaj se zanika sodelovanje?

Preberi si kaj pomeni ponarejanje in da definicija ponarejanja ni nastala v medijih ampak je zapisana v kazenskem zakoniku. Ampak a ti res verjame? da je samo slabo skomunicirano? V to zgodbo verjamejo samo SDS verniki. Dokument so na sede?u SDS zlimali tako, da so vzeli podatke o prejemnikih (samo list ?tevilka 2) iz dokumenta nastalegal julija 1980, ki ga je prejel tudi Turk.

 

http://www.rtvslo.si/files/Slovenija/as_informacija_o_sodnem_procesu.pdf

 

Nato pa so temu listu dodali liste iz drugega dokumenta, ki je nastal 2.10.1979. Takrat Turka sploh ni bilo na SZDL in ta dokument je dobil njegov predhodnik Jo?e Hartman.

 

Dodali pa so liste 2, 3 in 4 iz dokumenta http://www.rtvslo.si/files/Slovenija/as_informacije_o_odzivih_tujine_na_napad.pdf

 

Nadaljevali so z listi dokumenta tri http://www.rtvslo.si/files/Slovenija/as_informacije_o_odzivih_tujine_na_napad_2.pdf, kjer so dodali strani 5,6,7,8,9,13 in 12. Tudi ta dokument je dobil prejemnik Hartman in ne Turk.

 

Zaklju?ili pa so z listi 3,4,5 in 6 prvega dokumenta.

 

?e to ni evidentni in namenski na?rt diskrediacije takratnega predsednika potem ne vem kaj je. Jan?a in SDS so se zgovarjali, da so to v arhivu pome?ali, ker so tam nevestni, a so jih demantirali, da so vsi omenjeni dokumenti na svojem mestu in da niso ni? pome?ani - se pravi nekdo la?e. Zlo?enko so SDS-ovci nato hitro odstranili s portala tako, da nisem na?el nobenega linka, kjer bi moralo biti - nazadnje je bilo na tem http://www.sds.si/file/2011/2/_velika-lahkotnost-predsednikovega-laganja_/5_Turk%20obvescan%20o%20ozadjih.pdf.

 

Jan?a se je celo zgovarjal, da bi Turk moral pri prevzemu funkcije prebrati in preveriti vse dokumente predhodnika, kar je milo re?eno budala?tina in zavajanje ter umikanje odgovornosti za ponarejanje. Je pa imel veliko "sre?o", da je bila takrat generalna to?ilka Barbara Brezigar, ki je kot vestna voj??akinja SDS prepre?ila to?ilki, da bi spro?ila kazenski pregon zoper ponarejevalce listin.

 

Pa dovolj o puklastemu ponarejevalcu in rumeno modri kliki pomaga?ev.

 

Dejmo malo osve?it ?e zgodovino. V sedemdesetih letih so se avstrijski nacionalisti veselo zna?ali nad slovensko manj?ino, odstranjevali dvojezi?ne table, mazali spomenike in ?e marsikaj drugega. Tak?ne akcije so spro?ile neustrezne reakcije med katerimi je bil ravno ta bomba?ki napad na brambovski muzej v katerem je bila razstava na temo koro?kega plebiscita in kako je slovenija izgubila to obmo?je navkljub ve?inskemu prebivalstvu. To je bila bole?a tema in da ne bom nakladal se da tukaj lepo na kratko prebrato o plebiscitu https://sl.wikipedia.org/wiki/Koro%C5%A1ki_plebiscit.

 

Kateri del naj bi bil uni?en? O Velikovcu je ogromno dokumentacije.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nih?e ni nikoli trdil,da je bil Danilo udele?en,bil je seznanjen,on pa je trdil,da to ni res,to je vse kar ho?em povedati.Mater kako smo natan?ni,?e da neki osel skupaj dva avtenti?na dokumenta,ki ne spadata skupaj je to kaznivo dejanje,?e pa se uni?i nekaj ?leperjev arhiva je pa to pi*kin dim,pardon temu tipu Ertlu,Danilo celo podeli odlikovanje. Aja za nekaj drugega,saj res. Bljak

Se pravi je po tvoje dovoljeno falsificirati dokumente, ?e ho?e? nekoga diskreditirat - ?e enkrat, seznanjen je bil z dokumentom samo o sodnem procesu leta 1980 proti bomba?ema. Takrat, ko je bil napad, on sploh ?e ni bil na tej funkciji - pa kolk ?asa se bomo ?e ?li tole manipuliranje z datumi?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda ni, to je dovoljeno samo levosu?nim tovari?em. Meni se tudi ne ljubi,ne kregati,ne brskati. Sam pa? percepiram DT kot skrajno zoprnega,hoh?taplerskega tipa,ki mi gre izjemno na ?ivce. Pa mi je ?isto vseeno,?e bi bil kardinal ali pa karkoli ?e,nekam ga bodo ?e vtaknili,sicer pa je njegova ?ena kolikor vem eden izmed najve?jih denacionalizacijskih upravi?encev,tako da od lakote ?e ne bo ?kripnil.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.