Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Matr sem dislektik - prebral sem 60 milijonov kretenov v Italiji... sramezljiv

 

Da citiram prijatelja: 

"en znanc bil sluzbeno v IT in zdaj ne more ven, ker so zaprli. Pravi, da pono?i stari ljudje ne jebejo karantene in se vseeno dobivljajo v gostilnah, da kaj popijejo, podruzijo,..."

"

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eto, jodlarji zaprli mejo, pri nas pa nimajo jajc.

Obstajajo izjeme, ki lahko pre?kajo AT-IT mejo: to so tisti, ki so bili testirani in morajo imeti izvid testa na korona virus negativen. Vsi ostali ne, tudi ?e nimajo vro?ine ali simptomov virusa. Druga izjema pa so avstrijski dr?avljani oz. rezidenti, ki se iz Italije vra?ajo v Avstrijo, a morajo biti 14 dni doma v samoizolaciji.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da citiram prijatelja: 

"en znanc bil sluzbeno v IT in zdaj ne more ven, ker so zaprli. Pravi, da pono?i stari ljudje ne jebejo karantene in se vseeno dobivljajo v gostilnah, da kaj popijejo, podruzijo,..."[/size]

[/size]"

Tudi jaz sem sli?al enako.Oni ne cedijo, obna?ajo se, kot da ni ni?.Danes sem videl kup Italijanov na na?ih cestah. Ne more? verjet, kak?ni pacienti neodgovorni so to. Mislim, da ga ni, ki bi njih ustavil, da ne bi skakali okoli. Gre? v neko vukojebino,kjer ni ?ive du?e, evo ti Italijani, ki imajo piknik. Gre? na njivo, kjer druga?e ne stopi ?love?ka noga razen lastnika, evo njih, nekaj nabirajo, meljejo, glasno govorijo, pla?ijo ?ivali.So kot zajedavci, ki se jih ne more? nikakor re?it.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eto, jodlarji zaprli mejo, pri nas pa nimajo jajc.

 

Ja ?arecje je v odhodu in mu dol binglja za vse skup ter se no?e izpostavljat, Jan?a je pa preve? servilen do vseh sosedov in mu najbolj prav pride, da ?e ni prevzel vajeti. Bo ?e malo zavla?eval, da mogo?e pa prvi napad mine.

Tudi jaz sem sli?al enako.Oni ne cedijo, obna?ajo se, kot da ni ni?.Danes sem videl kup Italijanov na na?ih cestah. Ne more? verjet, kak?ni pacienti neodgovorni so to. Mislim, da ga ni, ki bi njih ustavil, da ne bi skakali okoli. Gre? v neko vukojebino,kjer ni ?ive du?e, evo ti Italijani, ki imajo piknik. Gre? na njivo, kjer druga?e ne stopi ?love?ka noga razen lastnika, evo njih, nekaj nabirajo, meljejo, glasno govorijo, pla?ijo ?ivali.So kot zajedavci, ki se jih ne more? nikakor re?it.

Mater ampak, ko sem pred ?asom razkril podobno mnenje o Italijanih, so me pa raznorazni tu gor oreng napadli, ?e? da Italijani so pa je super.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo na italijanskih avtocestah so pa kulturni in vozijo dokaj umirjeno zadnje ?ase.

Jaz znam z njimi, ker vem, kako razmi?ljajo.Se najdejo tudi v redu modeli. ?e posebej v Dolomitih so v redu, ker nimajo dosti skupnega z Italijani. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo na italijanskih avtocestah so pa kulturni in vozijo dokaj umirjeno zadnje ?ase.

Jaz znam z njimi, ker vem, kako razmi?ljajo.Se najdejo tudi v redu modeli. ?e posebej v Dolomitih so v redu, ker nimajo dosti skupnega z Italijani. :)

Ah seveda tisto so jodlarji...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ?arecje je v odhodu in mu dol binglja za vse skup ter se no?e izpostavljat, Jan?a je pa preve? servilen do vseh sosedov in mu najbolj prav pride, da ?e ni prevzel vajeti. Bo ?e malo zavla?eval, da mogo?e pa prvi napad mine.

 

OK, Jan?o razumem da mu ni da bi zaprta meja razdelila fa?iste. Ampak kje so vsi tisti kleni slovenski fantje ki bi dali vse za obrambo slovenstva? Kje je naprimer Podobnik da bi se na meji metal v jarek, kje je ?e?ko da bi patruljiral s cesno, tud  plemeniti je zgleda pozabil kako se igra na pu?komitraljez. Same pi...

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mater ampak, ko sem pred ?asom razkril podobno mnenje o Italijanih, so me pa raznorazni tu gor oreng napadli, ?e? da Italijani so pa je super.

 

So ja. Saj so danes veselo potovali ?ez mejo, ?ele zdaj je ?arec zaprl mejo. Pomoje je prav ?akal kako drugo dr?avo,d a ne bi bili mi prvi.

vo ti moje splo?no mnenje (na osnovi zgodovine) o makaronarjih:

87462513_3034611146557465_24077702969090

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jaz sem sli?al enako.Oni ne cedijo, obna?ajo se, kot da ni ni?.Danes sem videl kup Italijanov na na?ih cestah. Ne more? verjet, kak?ni pacienti neodgovorni so to. Mislim, da ga ni, ki bi njih ustavil, da ne bi skakali okoli. Gre? v neko vukojebino,kjer ni ?ive du?e, evo ti Italijani, ki imajo piknik. Gre? na njivo, kjer druga?e ne stopi ?love?ka noga razen lastnika, evo njih, nekaj nabirajo, meljejo, glasno govorijo, pla?ijo ?ivali.So kot zajedavci, ki se jih ne more? nikakor re?it.

Takim specialcem bi morali dati tako kazen, da nikomur nebi ve? padlo na pamet kaj takega narediti. Isto velja za tista dva Primorca, ki sta, ob sumljivih simptomih, vstopila v Primorske zdravstvene domove, brez predhodne najave

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

OK, Jan?o razumem da mu ni da bi zaprta meja razdelila fa?iste. Ampak kje so vsi tisti kleni slovenski fantje ki bi dali vse za obrambo slovenstva? Kje je naprimer Podobnik da bi se na meji metal v jarek, kje je ?e?ko da bi patruljiral s cesno, tud  plemeniti je zgleda pozabil kako se igra na pu?komitraljez. Same pi...

 

Novi premier Janez Jan?a je v oddaji Odmevi dejal, da na?rtuje vzpostavitev kriznega ?taba in da je treba regulirati cene za??itne opreme, da ne bi prihajalo do dobi?karstva. Obenem je podprl ukrep odhajajo?e vlade, da se zapre mejo z Italijo. A ti si pa eden tistih, ki ?e vedno ni pri?el iz hoste? Ne vem kje ti vidi? fa?iste na na?i strani?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Novi premier Janez Jan?a je v oddaji Odmevi dejal, da na?rtuje vzpostavitev kriznega ?taba in da je treba regulirati cene za??itne opreme, da ne bi prihajalo do dobi?karstva

 

poglej tole ?vabsko ?tacuno Hofer, ki se reklamirajo kako fer so. Tipi?ni nem?ki na?in upravljanja in izkori??anja situacije v stilu vojnega dobi?karstva. Take so v?asih pred zid dal in ?us direktno v glavo, danes se pa temu re?e dober biznis in pove?evanje dobi?kov. Kapitalizem v tisti najslab?i obliki.

https://viralko.si/viralno/foto-poglejte-kako-pri-hoferju-izkoriscajo-koronavirus-pohlep-ki-ocitno-ne-pozna-meja/

 

Ne vem kaj mi je bilo, ker skoraj nikoli ne gledam nogometa, ampak nekaj mi je pred tekmo reklo, da zna biti dobra tekma in sem jo celo spremljal. In Jojo je res car.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak smo res butale. Dohtarca mora po dekretu za 5 ur delat na vstopni to?ki kjer jemlje brise, naslednji dan ima normalen ?iht v svoji ambulanti kjer obravnava do 60 pacientov na dan. 

 

Butalci so tudi na bodo?i vladi kjer napovedujejo za prioriteto zaprtje ju?ne meje. A niso opazili da so jo hr?ki ?e zaprli.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Ampak smo res butale. Dohtarca mora po dekretu za 5 ur delat na vstopni to?ki kjer jemlje brise, naslednji dan ima normalen ?iht v svoji ambulanti kjer obravnava do 60 pacientov na dan.

 

Butalci so tudi na bodo?i vladi kjer napovedujejo za prioriteto zaprtje ju?ne meje. A niso opazili da so jo hr?ki ?e zaprli.

A nima za??ite? Kdo pa bi po tvoje jemal kri in brise.....
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A nima za??ite? Kdo pa bi po tvoje jemal kri in brise.....

Za??ita? Po besedah dohtarjev nezadostna. Pa saj ni ?tos v za??iti. Stvar je v tem da dohtar ki namensko dela na oku?enih nima potem ?e rednega posla v svoji ambulanti. Ali naj dela eno ali drugo, ne pa oboje isto?asno. Uglavnem, butale.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dohtarjem pa res ni glih za zaupat neke inteligence... veselo se nekateri vra?ajo iz smu?anja v Italiji. Pa ne da bi bil sam tolk brihten pa bi se samoizoliral, ne on gre v ambulanto in se dru?i s pacienti. Fuck ker moron res.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.