Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Tisto z maskami je bil ?ov za ljudske mno?ice. Enako tudi da so iz naftalina privlekli jeklenega kacota. Bo situacijo re?il s cmo?ki v vinski omaki.

 

Ampak ne samo da je za??ita samo za nekatere. Tudi testiranje ni za vsakega obolelega po tanovem, kar je zagotovo ena najve?jih napak.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mam top shit kvaliti, ce bo kdo rabil. za ceno napiste pm

attachicon.gif89714810_10158387162404236_7013825471477448704_n.jpg

 

:P

... a so italijanski? Pred oku?bo ali po? Jaz imam 60 ri?kov iz Kitajske, okolic Wuhana - menja??

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak ?isto tako..

 

Boss, kot re?eno, verjamem da ve? o ?em govori? , Zanimivo je prebrati tvoja mnenja o politiki, ker vidim, da ima? neko svoje mnenje in stoji? za njemu in da redkokdaj napi?e? nekaj v afektu, ampak...

 

Meni kot povpre?nemu dr?avljanu je ?isto vseeno kdo je zdaj v vladi,levi desni,jan?evi , rde?i ali beli... Jaz samo ?elim / pri?akujem , da bodo nekaj pametnega pogruntali in ob tem imeli ?e nekaj sre?e in da bo ?imprej vse vsaj pribli?no tako kot prej.

 

Vem... Ustra?i ljudi in imel bo? mo?, strinjam se, ampak, dejstvo je,da je zadeva resna. In opa?am, da ogromno ljudi situacije ne jemlje resno. Kako naj si druga?e razlagam ?e zmeraj polna igri??a pred mojim blokom, v trgovini ljudje ?e zmeraj v skupinah... Osebek ti stoji pol metra za ritjo na blagajni...

 

Grem z avtom v hofer... Nikjer policije, vojske. Dejansko dobi? filing , da smo dobili neke nenapovedane po?itnice. Ja, preko tvja opozarjajo na polno, ko pa ugasnes tv in gre? ven pa... Ni? od tega.

 

In ?al se bojim , da bomo to lahkomiselnost in brezbri?nost zelo drago pla?ali. In ni isto ali je skupina ?tirih ?tudentov na prostem ali pa za ?tirimi stenami. To da se ljudem ?e zmeraj dovoli, da se grupira na javnih mestih ,je zgolj ?e en razlog, da ljudje (ki bodo temu pri?a), ne bodo resno jemali situacije. saj vemo, ljudje smo ovce : " ?e lahko oni, lahko tudi jaz".

 

In tu bi morala dr?ava z vojsko, policijo, civilno za??ito , nevemkom, narediti vec... Po?lji policaja ven , da jih opozori in podu?i, da to ni ok. Ne pa da je policije 5x manj, kot na normalen dan.

 

In res se premalo zavedamo, kak?na je situacija kak?nih par 100km zahodno od nas. Tu dam Alexu popolnoma prav.

 

In se popolnoma strinjam s Slivko; imeli bi red,ampak vsi bi malo "sko?ili nekam, pa saj bo na hitro,pa malo na bajk,pa na ?marno -saj ne bo gne?a"... Lej , ?e bi na sprehodu v 15ih minutah sre?al 2marici in dobil (samo) grd pogled.... Jebemu,da bi se zamislil sam nad sabo in bi se po hitrem postopku obrnil in ?el domov...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss je ?ist ok dec, pa tudi dosti pogledov na politiko ima tudi po moje ok. Se pa ne pusti prestaviti, kar tudi spo?tujem. Ampak Jan?o pa tako sovra?i, da ?e bi mu Jan?a re?il ?ivljenje, bi ?el po ?trik in se obesil ker je imel Jan?a zih nekaj za bregom.  :lol: Boss brez zamere, malo heca. Saj ve?, da ga tudi jaz ne maram ampak tudi to je bolje kot, da bi imeli predvolilne boje. Njemu vodenje v te?kih ?asih ugaja, po svoje je fajn, da ima jajca usekati po mizi in zahtevati karanteno, ne pa jajcati a bi al ne bi, kaj bojo sosedi rekli. Vraga Francozi so kritizirali na?e zaprtje meje, zdaj so nas pa prehiteli s policijsko uro. No, ?ez 2 leti imamo pa volitve in bojo spet tarde?i lahko izoblikovali kako novo ekspres stranko (po mo?nosti z imenom ustanovitelja stranke) in bo vse fajn in Slovenija bo zacvetela tako kot je do izbruha COVID-19. Saj vidimo, mask ni, respiratorjev relativno malo, tudi blagovnih rezerv ni spet neki ful, kar je je uvo?eno, ?e vojska nima za ?evlje in naboje...

(malo za ?alo, malo za res)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A mask ni, kaj pa tiste, s katerimi se je afnala vlada na svoji prvi seji? Tolk o tvoji voja?ki vladi - boli njih kurac za tebe, verjermi. V izrednih razmerah je najla?je vladati, ljudi prestra?i? do konca, da so kot presrani cucki in jim da? vedeti, da jih lahko samo vlada re?i. Pol pa ov?ke lepo v vrsto pa na stri?enje. Ma to je preverjena taktika v celotni zgodovini in FDV-jevec obramboslovja je to lekcijo naredil z odliko.

 

Ampak Alex, da si pa tak panik pa si res nisem mislil... sem kar malo razo?aran :wacko:

Nisem panik, ker ?e bi bil panik bi bil doma kot ve?ina. Jaz moram delat in to z ljudmi.

Nekateri se ?e vedno obna?ajo, kot da so to neke otro?ke igrice a ?e bo pri?lo pol manj, kot je v Italiji bo bil popoln razpad sistema.Bolj?e dr?i ga nego loviga. In ?e vedno sem mnenja, da je trenutna vlada prava za na?e paciente, ki ne poslu?ajo nobenega.Samo o?tro, ?e je treba tudi z kaznimi.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem panik, ker ?e bi bil panik bi bil doma kot ve?ina. Jaz moram delat in to z ljudmi.

Nekateri se ?e vedno obna?ajo, kot da so to neke otro?ke igrice a ?e bo pri?lo pol manj, kot je v Italiji bo bil popoln razpad sistema.Bolj?e dr?i ga nego loviga. In ?e vedno sem mnenja, da je trenutna vlada prava za na?e paciente, ki ne poslu?ajo nobenega.Samo o?tro, ?e je treba tudi z kaznimi.

Res je. Bolje 15ukrepov preve? , kot 1premalo. ?al... Jaz sem ?e zmeraj zelo skepti?en do demokracije za vsako ceno...

 

Mogo?e ravno zato,ker tudi sam delam z ljudmi in vidim da lepa beseda NA?ELOMA ne zale?e.

 

Vsaj zdaj dajmo pozabiti kdo vodi dr?avo in kak?no je ozadje.

 

Va?en je rezultat, za katerega si vsi ?elimo,da bo ?im bolj?i za vse nas. Pol se bomo pa itk spet kregali , kdo vozi Mazdo,pa kdo VW,pa kdo je rde? pa kdo ni pa kako smo kolesarji agresivni, pa kamionarji v napoto vsem, pa nevemkaj ?e v?e. Do takrat pa; naj ?e zrihtajo (oziroma ZRIHTAMO-ker lahko veliko sami naredimo), zlepa ali zgrda.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da je ?as za policijsko uro tudi pri nas in kazen za vsakogar, ki ga najdejo zunaj. Zdaj sem ?el domov in ljudje se vozijo s kolesi skupaj z otroci, na igri??u drugi otroci nabijajo ?ogo... res bo treba vojsko in policijo na ulice in kaznovat!! Izgleda, da ljudje razumejo edino represijo.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak ce si zunaj na svezem zraku z otroki je to ok?

tudi nijz pravi, da lahko gremo ven.. Sam ne na igrala in se druzit z ostali otroki

Itak.Gre? nekam na samo in je. Prav zdaj je pri?el sosed mimo, s tremi kolegi na te?kih motorjih.

Oni se veselo podijo z motorji okoli, kot da je kak praznik. Seveda ima on "delo od doma".

Najbr? je njegov dom motor?

To?no enak sistem razmi?ljanja je bil pri Italijanih. Verjetno pozneje tudi pri ?vicarjih, ki imajo enega imed najbolj?ih zdravstvenih sistemov na svetu.In sedaj se ta sistem seseda in bo kmalu na limitu.Bo rekel Boss, "ne pani?ari". Raje zdaj "pani?arim" kot, ko bo prepozno.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da je ?as za policijsko uro tudi pri nas in kazen za vsakogar, ki ga najdejo zunaj. Zdaj sem ?el domov in ljudje se vozijo s kolesi skupaj z otroci, na igri??u drugi otroci nabijajo ?ogo... res bo treba vojsko in policijo na ulice in kaznovat!! Izgleda, da ljudje razumejo edino represijo.

Ljudje so izgubili kompas. Jaz sem to ze par let nazaj ugotovil. Nikakr?no spo?tovanje pravil, komande, avtoritet.

 

Se spomnim ko sem leta nazaj rekel nadrejenemu, da me moti , ker ljudje ne sprejemajo odgovornosti... Se je samo nasmehnil in rekel , da je bodo ?edalje manj sprejemali.

 

Prej me je klical kolega kolesar... ?e gremo skupaj s ?e enim kolegom na krog ?ez Rakitno, Krim, Kure??ek... Ko sem ga vpra?al , ?e je padel na glavo in da naj name kar pozabi sem bil... Dolgo?asen.

 

Pizda, pejt na bajk. Sam. Pa ne se razbit. Pa ne se hvalit s tem. Pa ne jamrat ko te bodo kurcal na traumi, ko jim bo? prijokal da si odletel. Jebiga, tudi jaz nisem Angel?ek,daaaalec od tega,ampak lih ne obna?am se isto kot 1teden nazaj..

 

Aja,kolega bi mi lahko bil fotr... Kar je ?e najbolj ?alostno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam, neki, a vi veste, kaj pomeni karantena? Ne resno, a vam je jasno kako zgleda karantena za vse? Ne ?elte si tega - ?e bodo 1x probali bodo naslednji? karanteno razglasili za gripo, pa za prehlade pa ?e malo karikiram ?e za drisko bo? ?el teden ali dva v samoizolacijo in vsi bli?nji ter daljni sorodniki skupaj s tabo. Ko enkrat oblast ugotovi, kako lahko z eno potezo ukine demokracijo bo to naslednji? storila ?e precej la?je. Ta zadeva je ratala pa? eksperiment in test kako dale? lahko gredo. Jajo ?e napoveduje nove ?e ostrej?e ukrepe pa sploh se ?e ni ugotovilo koliko zale?ejo trenutni.


Ampak ce si zunaj na svezem zraku z otroki je to ok?
tudi nijz pravi, da lahko gremo ven..

Bolj malo je to vredno, ker naslednji trenutek se bo Kaco pojavil na TV in izjavil, da ljudje ne ostajajo doma ter se sprehajajo naokoli in da je edina re?itev proti takim, da dajo vso dr?avo v karanteno.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da je ?as za policijsko uro tudi pri nas in kazen za vsakogar, ki ga najdejo zunaj. Zdaj sem ?el domov in ljudje se vozijo s kolesi skupaj z otroci, na igri??u drugi otroci nabijajo ?ogo... res bo treba vojsko in policijo na ulice in kaznovat!! Izgleda, da ljudje razumejo edino represijo.

Se pravi strel v tilnik za vsakega takega... to bi bila primerna kazen?  :ne vem:  OK, sem peve? krut, strpajmo jih v zapor, Jajo je itak sprostil dovolj kapacitet v zaporih, da lahko zdaj kr?itelje pome?emo v arest - zdaj je dovolj placa.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh zdaj pa dramatizitra?.

Kot prvo, se obna?a? vzvi?eno kot, da samo ti ve? kaj je karantena, ostali pa nimajo pojma in nih?e ni videl za?vasanih vrat blokov, spremljal kaj se dogaja v Italiji, ?paniji, Franciji, Avstriji. Ja, vemo da bo hudo. Ampak pomoje nas je ve?ina raje doma ob makaronih kot, da nam dnevno umirajo svojci.

 

Kot drugo, tebe daje Jan?ofobija. Ne gre se za to, da ima feti? zaklepati ljudi, ker kot sem napisal, nimamo samo mi takih problemov. Resno, tako kot ima? pa ti skrajne predsodke, me ne ?udi sovra?tvo ene in druge strani (ker druga stran pa tarde?ih ne mara in ima iste ideje, kaj ho?ejo storiti rde?i). To?no take ideje, kaj bojo uni drugi storili poganjajo tudi Jan?eve volivce tako, da ste oboji samo druga plat iste medalje kar se mene ti?e. O?ita?, da bo sprejemal zakone s katerim bo zajebal dr?avljane in jih ob koncu ne bo spremenil. Enostavno zaradi tega stranke ne najdejo skupnega jezika in se me?e kolena pod noge tudi, ko ena stran dejansko dela kaj dobrega. Vedno najde opozicija te?avo v re?itvi od koalicije (in kontra). Kot poje Smolar, ajajaj lepa si Slovenija, a preve? si skregana. Aja ?e to, ko so pa drugi uvedli krizni davek in ga obdr?ali je bilo pa ok? 

 

Kot tretji?, ne bluzi s tem, da bi kdo koga streljal v tilnik zaradi policijske ure. Take izjave so vi?ek neumnosti, oprosti!  :vskalo: A ker gre? prehitro se tudi strelja v tilnik? A ker kdo ukrade pa?teto se tudi strelja? NE! V teh ?asih bi pomoje zaradi kazni 100, 200? zaradi kr?enja marsikdo bil ob kar nekaj ri?a ter testenin in, ko bi par bumbarjev dobilo to kazen bi hitro ljudje stisnili ritke in ostali doma. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot tretji?, ne bluzi s tem, da bi kdo koga streljal v tilnik zaradi policijske ure. Take izjave so vi?ek neumnosti, oprosti!  :vskalo:

OK, bom vzel na znanje, da si mel sarkazem detektor na OFF, ko si tole napisal. Se lahko zgodi vsakemu. :jezicek:

 

Ampak a ve?, da si samo potrdil moje pisanje s tem stavkom

 

 

 Aja ?e to, ko so pa drugi uvedli krizni davek in ga obdr?ali je bilo pa ok?

Ko se enkrat nekaj uvede in to pa?e oblasti pa naj bo leva ali desna je te?ko iti nazaj. Tako kot niso vrnili kriznega davka levi, tako bodo lahko hitro dolo?ene ukrepe zdaj obdr?ali desni. Pa tudi ?e bo samo ostala prepoved zborovanj so dosegli veliko. ?e ne verjame?, poglej na primeru kako je Orban opral Mad?are in opazuj nivo demokracije tam, ?e se temu sploh ?e lahko re?e demokracija. Pa ni ni? zgledalo na za?etku tako, samo vsako krizo je izkoristil za krepitev svojega avtokratskega vedenja. Mad?are je po?asi kuhal in kuhal, da sploh niso vedeli kje so in so danes eni izmed revnej?ih ?lanov EU nekje na nivoju Romunije. No ja Romuni so svojega diktatorja pred 30 leti pospravili, Mad?arom ni pa ni? jasno, kako korupcija okoli Orbana cvete, kot ?e nikoli.

 

SIcer pa ?as bo pokazal in ?e sem se zmotil mi ne bo nerodno to priznati, si pa sr?no ?elim, da se motim, ?eprav mi zadnje ?ase tudi to ne ratuje preve?. :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Real Madrid v zaostanku proti Bayernu.
    • Za v Bruselj more znat angleško 😀 Great night, pa take fore 🙂
    • Mene pa zanima,kako bo Murgelski palček ptiča odstrelil,in katero lutko bo spet našel...bomo hitro videli eno novo stranko z medom in mlekom...folk pa ovce....   Ma zakaj nima palcek jajca,in ustanovi nazaj komunistično partijo...oz. stranko...kaj ga je sram samega sebe...   Hmmm🤔...je očitno res bila za sram ga biti....vprašanje za kake krvave svinjarije on še ve,pa da se nan niti ne sanja...   Zelo zanimivo tudi za levake...in za mlade,ki tiste case niso doživeli. Še čudno,da ga še niso ubili.    
    • Fiksna obr.mera je fiksna, nima veze inflacija, itd...dejstvo je da jih ponujajo samo do določene vsote (tam cca.5let nazaj tudi za visoke zneske, ker imele itak banke preveč denarja/dobička), zdaj do politiko spremenili (res da tudi že nekaj čada ne spremljam, ker imam fix in me ne zanima več)..... Variabilna je pa odvisna od euribor in pribitka, ki ti ga dajo.(in ne od inflacije, ki pa seveda vpliva na rast/padec euribor)...in dokler je bil po krizi 2008 euribor 0 oz.negativen je bilo to vse ok....ko je bilo pa konec ene od mnogih/katere koli ze kriz je pa euribor raste in to seveda zelo vpliva na variabilo (in tega se folk tudi ne zaveda, ker kar misli da bo to nespremenjeno naslednjih 20.let ko vzamejo preveč kredita).....
    • Se že čuti, da se volitve bližajo 🤔 Samo evropske so na programu, da ne boste kaj zamešali pa JJ poslal v Bruselj.... 🤣
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.