Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Pokanje je nesmiselno, ampak to je velika industrija (denar).

Pes je lahko clan druzine, vsaj pri nas je ampak to se ne pomeni da mora sedeti z nami za mizo.

Do njega mamo vsi odgovornost saj je zivo bitje ki je, lula, kaka, igra, raste, u?i :) je prijatelj, terapevt....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda je lahko clan druzine... in podpiram tak odnos do psov... ena izmed bolj debilnih, zalostnih stvari, ki bi jih bilo treba prepovedati, je to, da imajo, predvsem po vaseh, pse po ketnah... celo zivljenje. Potem se pa cudijo, da so nesocializirani (psi, pa tudi lastniki). Jst bi tud bil, ce bi celo zivljenje bil privezan in nevemkaj ?e vse...

 

Z izgovorom, da ?uva hiso... ne me jebat... nej si kupi alarmno napravo ali pa se nauci borilnih vescin... v takih primerih me je sram, da sem slovenec. Zal.

 

Ampak, da pa je pes ENAKOPRAVEN clan druzine.... to pa ne gre. Saj ne placuje poloznic. In konec koncev ne sedi za mizo. Ker kdor tako gleda na psa, vzgoji skrkljano bitje, ki bognedaj, da ga kdo narobe pogleda... sama sreca, da so to vecinoma male pasme, ki vsaj malo tezje naredijo skodo tretjim osebam...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda je lahko clan druzine... in podpiram tak odnos do psov... ena izmed bolj debilnih, zalostnih stvari, ki bi jih bilo treba prepovedati, je to, da imajo, predvsem po vaseh, pse po ketnah... celo zivljenje. Potem se pa cudijo, da so nesocializirani (psi, pa tudi lastniki). Jst bi tud bil, ce bi celo zivljenje bil privezan in nevemkaj ?e vse...

 

Z izgovorom, da ?uva hiso... ne me jebat... nej si kupi alarmno napravo ali pa se nauci borilnih vescin... v takih primerih me je sram, da sem slovenec. Zal.

 

Ampak, da pa je pes ENAKOPRAVEN clan druzine.... to pa ne gre. Saj ne placuje poloznic. In konec koncev ne sedi za mizo. Ker kdor tako gleda na psa, vzgoji skrkljano bitje, ki bognedaj, da ga kdo narobe pogleda... sama sreca, da so to vecinoma male pasme, ki vsaj malo tezje naredijo skodo tretjim osebam...

Ti tamali so najhuj?i, takoj zavzamejo celoten teritorij ki jim ga da?, ravno zaradi tega ker so v hi?i, kav?u....itd in postanej vladarji nad lastnikom. Ti pa potem ?e potencirajo laje? in ren?anje s tem, ja lubi moj, a laja? a res...

 

Ketna mislim da je ?e zdavnaj prepovedana, ampak saj ve? in?pektorji pa to, da ne bi za?eli temo o zaveti??ih....to je vse privat iz ljubezni do ?ivali dobesedno. Vsaka ob?ina v slo se tega dobesedno otepa, ker je pa? to stro?ek a ne...

 

Pa smo spet nazaj pri lastnikih, pes ni kriv ?e ostane na cesti zaradi 'pomankanja ?asa' ali 'selitve', pes mora srat na tla, ne zna pa spucat za sabo, ma?ki niso krivi da se morajo 3 dni stari u?iti plavati v reki, ?e je mama nesterilizirana itd....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa dobr a so ameri oziroma demokrati lahko ?e bolj pateti?ni od tega. Noro res kaj bodo sproducirali - a so pozabili kako so si sami demokrati zmanipulirali Sendersa?
 
http://www.24ur.com/novice/svet/obama-pripravlja-sankcije-zoper-rusijo-zaradi-vmesavanja-v-volitve-rusi-navelicani-ameriskih-lazi.html
 
Tale odstavek pa zmaga
 
Ob?utljive podatke bi morale strokovne slu?be takoj za??ititi, so si enotni strokovnjaki. Eden od razlogov, da Bela hi?a ni nemudoma ukrepala, naj bi bil strah pred tem, da aktualni ameri?ki predsednik preferira demokratsko predsedni?ko kandidatko.

 

Ne a res koga bi pa Obama podprl - marsovce? A da je pa na njene konvencije hodil je pa zgolj privid - upam, da so samo novinarji slabo prevedli, ker tole je pa res bananastan.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa dobr a so ameri oziroma demokrati lahko ?e bolj pateti?ni od tega. Noro res kaj bodo sproducirali - a so pozabili kako so si sami demokrati zmanipulirali Sendersa?

 

http://www.24ur.com/novice/svet/obama-pripravlja-sankcije-zoper-rusijo-zaradi-vmesavanja-v-volitve-rusi-navelicani-ameriskih-lazi.html

 

Tale odstavek pa zmaga

 

Ob?utljive podatke bi morale strokovne slu?be takoj za??ititi, so si enotni strokovnjaki. Eden od razlogov, da Bela hi?a ni nemudoma ukrepala, naj bi bil strah pred tem, da aktualni ameri?ki predsednik preferira demokratsko predsedni?ko kandidatko.

 

Ne a res koga bi pa Obama podprl - marsovce? A da je pa na njene konvencije hodil je pa zgolj privid - upam, da so samo novinarji slabo prevedli, ker tole je pa res bananastan.

Ha in kar je ?e huje, zdaj bojo IZGNALI ruske ambasadorje, dafuq. Obami se malo me?a ker ni njegova Killary zmagala. :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vedno sem bil bolj na strani demokratov ampak tole je pa pod kritiko - takih sore loserjev pa ?e ne - jebemu ?e Jan?a ni tolk jokcal, ko je izgubil volitve.

 

 

Najbolj noro od vsega pa je, da so si ameri o?itno uzrupirali pravico, da lahko samo oni vohunijo po drugih dr?avah, se vme?avajo v politiko, prevra?ajo vlade, povzro?ajo revolucije, pa da ne na?tevam ?e naprej. Ko pa enkrat dobijo z isto mero je pa jok pa na drevo pa s prstom kazat na vse druge kako grdi grdi so. Za kozlat, resno.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To?no to, vse prislu?kovalne afere, ko se je zvedlo, da NSA prislu?kuje tudi Evropejcem, ko so ven pri?li posnetki, da so USA zakuhale revolucijo v Ukrajini, vse depe?e, nategovanje Bernija s strani demokratske stranke in na koncu so Rusi bad guys? ZATO je Trump zmagal, uni pa ?e kar filozofirajo, da je za vse kriva Rusija.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne si delati utvar, da Rusi in Kitajci ne prislu?kujejo in/ali da se ne vme?avajo v dr?ave v svoji interesni sferi. Ne veste, kaj Kitajci po?nejo po vzhodni Afriki...

 

Glede Sirije: ?e bi bile ZDA tam kak?en resen player, bi bile zraven tudi pri vzostavitvi premirja. Tako pa sta se za premirje dogovorili Tur?ija in Rusija - torej?

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne si delati utvar, da Rusi in Kitajci ne prislu?kujejo in/ali da se ne vme?avajo v dr?ave v svoji interesni sferi. Ne veste, kaj Kitajci po?nejo po vzhodni Afriki...

 

Glede Sirije: ?e bi bile ZDA tam kak?en resen player, bi bile zraven tudi pri vzostavitvi premirja. Tako pa sta se za premirje dogovorili Tur?ija in Rusija - torej?

Najve?ji vdori prihajajo iz Izraela, tam se dela tudi ves potro?ni?ki SW, ki vsebuje zbiranje informacij. Izraelci so celo razvili ?ip za motherboard, ki slu?i kot lasten dostopni port, ki obide vse ostalo, vklju?no z mikrofonom (PCji so vedno pod napetostjo, vedno v pisarni....)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lenovo (Kitajec) so ?e dvakrat dobili, da name??a vohunsko/sledolno programsko opremo.

Vsi to po?nejo, s to razliko, da so na Zahodu tajne slu?be vsaj pribli?no pod civilnim nadzorom, menjajo se politiki in stranke na oblasti, medtem ko za Ruse in Kitajce to ne velja.

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsi to po?nejo, s to razliko, da so na Zahodu tajne slu?be vsaj pribli?no pod civilnim nadzorom, menjajo se politiki in stranke na oblasti, medtem ko za Ruse in Kitajce to ne velja.

 A si to resno mislil ali se ti je zatipkalo? Snowden je verjetno tudi izmi?ljen lik iz vohunskih filmov.

 

Pa ?e sprejmem tudi to, da se recimo stranki izmenjujeta na oblasti - a to pomeni, da ZDA lahko vohunijo, ostali pa ne?

 

Sicer je pa Putin lepo zabil Obamo in se ne bo ?el povra?ilnih ukrepov in izganjanja diplomatov. Tako so pa? samo amerikanci izpadli otro?je. Sem razo?aran, da je Obama popustil in dovolil to igro, ki bo na koncu umazala vse tisto kar je naredil pozitivnega. ?koda, namesto, da bi pokon?no zaklju?il mandat bo izpadel kot ena lutka, ki ji dirigirajo drugi - what a shame.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede Sirije: ?e bi bile ZDA tam kak?en resen player, bi bile zraven tudi pri vzostavitvi premirja. Tako pa sta se za premirje dogovorili Tur?ija in Rusija - torej?

Ob?li sta ZDA in to je verjetno bil dokon?ni povod za sankcije proti Rusiji. Ameri so izpadli in to je za njih izredno poni?ujo? udarec tako, da jim je na koncu ostalo samo preusmerjanje pozornosti na drugo zadevo in to je obto?evanje Rusije vohunjenja. A to se res ne vidi iz vesolja? Tudi meni ni v?e? tole kompanjonstvo med carjem in sultanom ampak ameri?anom se je pa odpeljalo, ko so jih vrgli iz igre. Nikar se ne slepit, da ZDA nimajo ni? s tem saj so njihove tajne slu?be spro?ile dr?avljansko vojno v Siriji. Tega ne moremo naprtiti ne Rusiji in na ?alost tudi ne Tur?iji.

 

Sicer pa za vse tiste, ki imate radi zgodovino sta verjetno za za?etek nemirnega arabskega sveta kriva Velika Britanija in Francija. Predvsem GB je hotela zaveznika v WW1, da bi udaril po Turkih. Obljubili so jim, da bodo lahko zdru?ili arabska plemena v enotno dr?avo a po vojni so to besedo enostavno pojedli in s tem ?e dodatno razdelili arabski svet, ki je ostal tako dodatno nemiren do danes. Sicer pa mal hintov, ?e koga ve? zanima: E.T. Lawrence (aka Lawrence of Arabia) in sporazum Sykes-Picot (bolj?eviki razkrijejo, zionisti znorijo, arabci izvejo, da so bili nategnjeni na suho).

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To?no to, vse prislu?kovalne afere, ko se je zvedlo, da NSA prislu?kuje tudi Evropejcem, ko so ven pri?li posnetki, da so USA zakuhale revolucijo v Ukrajini, vse depe?e, nategovanje Bernija s strani demokratske stranke in na koncu so Rusi bad guys? ZATO je Trump zmagal, uni pa ?e kar filozofirajo, da je za vse kriva Rusija.

Temu bi ?lovek rekel "kill the messenger". Ni tisti kriv, ki dela pizdarije, kriv je tisti, ki jih razkrije - to niso dejanja demokrati?ne dr?ave za kar se imajo ZDA ampak je dejansko na nivoju navadnih diktatorskih sistemov. Mogo?e jim gre pa Putin zato v nos, ker se niti ne trudi, da bi prikril, da vlada s trdo roko v ZDA pa tega ne morejo, ker se pretvarjajo, da imajo demokracijo (ja res ?e volitve z elektorskimi glasovi so dale? od demokracije).

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bi si upal trditi da je slovensko potrosnistvo letos zapravilo vsaj pol miljoncka evrov za domace ognjemete

 

Jebes trde delce :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz mo?no zni?ujem povpre?je, ker sem zapravil natan?no 0?.

 

Jaz tudi ... :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz mo?no zni?ujem povpre?je, ker sem zapravil natan?no 0?.

Nisem omenjal povpre?ja ampak 'proracun' :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Emm, govori? o slovenskem potro?ni?tvu - to pomeni vse slo dr?avljane, ki naj bi zapravili skupaj pol milijona, ?eprav mislim, da krepko ve?. Se pravi obstaja neko povpre?je na posameznega potro?nika in tisti, ki zapravimo 0? pa? zni?ujemo to povpre?je zapravljenega denarja na osebo, a ni to logi?no? :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Brez skrbi, kar prihranimo na ognjemetih zapravimo za bencin, nekako je treba drzat gor ekonomijo. ^^

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.