Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Pol nas je kr nekaj za prespat novo leto 😛

pred 1 uro je Alex napisal:

Letos prvič, da ali ne igramo za novo leto ali pa, da ne bomo skupaj z kolegi iz banda. Vsi so več ali manj bolani. 🙄 Tako, da je padla odločitev zadnji moment, da greva z ženo najprej pogledati predstavo Bizovičarja v Avditorij Portorož, nato bova skočila malo do Izole, kjer bodo igrali kolegi iz Italije (New Yersey - Bon Jovi tribute band). Sledi najverjetneje pot do Kopra, kjer bodo na glavnem trgu igrali kolegi iz Big foot mama. Za polnoč smo zmenjeni z drugimi  kolegi, da se dobimo v Trstu,(če nama bo zneslo) kjer naj bi  tudi praznovali novo leto. Kako bo potekalo v resnici, pa bomo videli

😊


Uff to pa je plan dela 😆

  • Všeč 3
  • Haha 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je MazdaBoy napisal:

Just Do It Running GIF by Rocky

 

Silvester prihaja 😄 Kako boste preživeli jutrišnji večer? Žurersko, na prostem, doma, pižama party, v službi....? 😆

Zdej ko je tamala bova doma, kot zadnje dve leti. Pivo je na hladnem in penina tudi. Po kosilu še v Vojnik skočimo na hitro in potem na kavč:lol:

Popravljeno od FuManchu

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jasno, od kod ta megalomanski poriv za ukinitev avtov z notranjim izgorevanjem. (evropski) politiki so vložili svoje miljončke v razne Tesle. In če hočejo veliko zaslužit morajo ukinit termične motorje.

 

Tesla je samo v 3mesecih izgubil 60%. Mogoče se jim pa ne bo izšlo. Upanje.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

RIP Ken Block:(

 

SIOL.NET

V tragični nesreči s snežnimi sanmi je umrl Ken Block, zvezdnik relija in avtomobilskih videov iz ZDA, nekoč...

 

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Shit, a on tud... sicer je ves čas res živel kar precej na robu ampak, da na koncu končaš pod snežnimi sanmi.... tko kot Steve Irwin, ki umre pri manj nevarnih preizkušnjah, medtem, ko je vse krokodile in podobne živali uspešno obvladal. Al pa recimo Stane Belak Šrauf - uspešno plezal po Himalaji a umrl skoraj doma v plazu pod Malo Mojstrovko.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To bomo plesali.

 

Da je opravila 800 km dolgo pot, je skurila kakšnih 10.000€ (recimo, da je bila vsega skupaj v zraku kakšni dve uri). Jaz z mojim starim požrešnim dvolitrskim turbo dizlom bi na taki relaciji porabil največ 85€ za gorivo in avstrijsko vinjeto...

 

https://www.24ur.com/novice/slovenija/na-380-km-dolgo-pot-s-falconom-kaj-pa-ogljicni-odtis.html

  • Začuden 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 38 minutami je Slivka napisal:

To bomo plesali.

 

Da je opravila 800 km dolgo pot, je skurila kakšnih 10.000€ (recimo, da je bila vsega skupaj v zraku kakšni dve uri). Jaz z mojim starim požrešnim dvolitrskim turbo dizlom bi na taki relaciji porabil največ 85€ za gorivo in avstrijsko vinjeto...

 

https://www.24ur.com/novice/slovenija/na-380-km-dolgo-pot-s-falconom-kaj-pa-ogljicni-odtis.html

Se ti ljubi.....😊

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Slivka napisal:

To bomo plesali.

 

Da je opravila 800 km dolgo pot, je skurila kakšnih 10.000€ (recimo, da je bila vsega skupaj v zraku kakšni dve uri). Jaz z mojim starim požrešnim dvolitrskim turbo dizlom bi na taki relaciji porabil največ 85€ za gorivo in avstrijsko vinjeto...

 

https://www.24ur.com/novice/slovenija/na-380-km-dolgo-pot-s-falconom-kaj-pa-ogljicni-odtis.html

Tej levi, ko so na oblasti, se vedno obnašajo kot maharadže. Ima, može se. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 32 minutami je AmpeR napisal:

Tudi jaz bi koristil tak airplan, če bi imel možnost😁 Kaj ti ne?

 

 

Kaj pa vem. Meni so potovanja všeč. Z letalom si v eni uri na Dunaju. Ja, lepo. Z avtom pa se ukampiraš v Gradzu, si ga ogledaš, naslednji dan greš do Dunaja in se tam ukampiraš. Ko si že tam, se spodobi, da obiščeš še Nežidersko jezero (če si tam poleti) ali pa Bratislavo (če si tam pozimi),...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

Tej levi, ko so na oblasti, se vedno obnašajo kot maharadže. Ima, može se. 😊

 

Ko so bli desni, pa je bil Falcon ves čas v hangarju oziroma prevažal izključno človeške organe? ?zmeden?

 

Zakaj ga že imamo, vzdržujemo in imamo zaposleno posadko? ?zmeden?

 

Greš na smučanje v Dolomite z avtobusom ali s CX-30? 😀

 

NECENZURIRANO.SI

Ne le, da se bodo diplomati cepili med prvimi in to s cepivom Pfizer, ki je uradno še vedno namenjeno starejšim in kroničnim bolnikom. Vlada ga...

 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vladi fali Slivka za finančnega ministra, da bo do centa natančno zračunal katera opcija je najcenejša - verjetno kar peš, pa še to mu bo predrago :D

 

Plesali bomo pa, ko bodo imeli desničarji kaj pametnega za delati, ne pa, da sedijo za tipkovnico (ja vključno z dr. Twittlerjem) in čakajo, kdaj bo kdo od levih narobe gate oblekel.

 

Popravljeno od g.Wankel
  • Všeč 1
  • Haha 3

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je g.Wankel napisal:

Vladi fali Slivka za finančnega ministra, ... ... ... ... :D

 

Mislim, da ni dobra ideja. Saj sem že nekajkrat naredil kakšen obračun, ampak nikoli s kalkulatorjem. Sj veš, kmet an s hribu doma. In mislim, da gosposka s takimi obračuni ne bi bila zadovoljna, oni imajo radi visoke cifre na papirju. Tega pa do zdaj še nisem delal pa dvomim, da bi znal...

 

Da bi šli pa peš, bi bilo pa najbrž res predrago. Sploh na relaciji, kjer je veliko gostiln ob poti...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 urami je Slivka napisal:

To bomo plesali.

 

Da je opravila 800 km dolgo pot, je skurila kakšnih 10.000€ (recimo, da je bila vsega skupaj v zraku kakšni dve uri). Jaz z mojim starim požrešnim dvolitrskim turbo dizlom bi na taki relaciji porabil največ 85€ za gorivo in avstrijsko vinjeto...

 

https://www.24ur.com/novice/slovenija/na-380-km-dolgo-pot-s-falconom-kaj-pa-ogljicni-odtis.html

 

Sej a ni rekla, da je pol bolje da bi s kočijo šla 😛

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Janez007 napisal:

Svobodna kot ptica. :) 

 

Da ne bo pomote, tudi mene moti nepotrebno zapravljanje denarja in izgovori v smislu "vse je bilo zakonito". Bodi tiho ali pa bodi načelen. :)  

 

Ta tica mi je najbolj antipatična od vseh v leteči vladi, kjer so itak vsi  antipatični...a ta daleč prednjači. 

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.