Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Pravkar je Boss napisal:

Ja ne vem, spodaj v podpisu imaš napisano "Če imaš doktorja v bližini se ti ni bolezni treba bati." pa se zato asociacija ponuja sama od sebe. 😜

Res je. A ni točno definirano, kakšnega doktorja. Obstajajo takšni in drugačni doktorji. In obstajajo takšne in drugačne bolezni. Ni rečeno, da fizične... 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Alex napisal:

Pa saj je to normalno, da so dobro plačani. Saj niso fizikalci.

V bistvu so nekateri, ki rešujejo življenja z zahtevnimi operacijami še premalo plačani. Če jih primerjamo z nekaterimi  policaji, ki dobijo tudi 6-7000€ za mešanje megle po pisarnah je to drobiž. 😉

 

A imaš ti v sorodstvu, pa to moraš tako pisat?

 

Fides je napovedal stavko, ker zahtevajo višje plače. A vsi vidimo, da je težava v pomanjkanju kadra. Torej se težava rešuje tako, da se bo dalo še več denarja tja, kjer ga je že dovolj. In večja količina denarja bo kar sama od sebe rešila težave. Kako? 

 

Poleg tega bolnice zapirajo oddelke in krčijo program - pa ne zaradi pomanjkanja doktorjev ampak zaradi pomanjkanja (predvsem srednjih) medicinskih sester. Samo v naši bolnici manjka 10 doktorjev in 60 medicinskih sester za normalno delovanje. Torej višje plače so potrebne, ampak za en drug kader, ki ga manjka...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Alex napisal:

Res je. A ni točno definirano, kakšnega doktorja. Obstajajo takšni in drugačni doktorji. In obstajajo takšne in drugačne bolezni. Ni rečeno, da fizične... 

 

Se pravi pol so psihične... :nevem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Janez007 napisal:

Super, kot s.p. ali firma? :)

 

Tako, da je zanj in zame v redu. 😉

pred 6 minutami je Janez007 napisal:

:) 😉

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je Slivka napisal:

 

A imaš ti v sorodstvu, pa to moraš tako pisat?

 

Fides je napovedal stavko, ker zahtevajo višje plače. A vsi vidimo, da je težava v pomanjkanju kadra. Torej se težava rešuje tako, da se bo dalo še več denarja tja, kjer ga je že dovolj. In večja količina denarja bo kar sama od sebe rešila težave. Kako? 

 

Poleg tega bolnice zapirajo oddelke in krčijo program - pa ne zaradi pomanjkanja doktorjev ampak zaradi pomanjkanja (predvsem srednjih) medicinskih sester. Samo v naši bolnici manjka 10 doktorjev in 60 medicinskih sester za normalno delovanje. Torej višje plače so potrebne, ampak za en drug kader, ki ga manjka...

Ja ampak mogoče boš pa koga ekstra prepričal s tem, ko boš dvignil plačo, da gre kot najstnik delat neki v to smer.

 

Men se medicinske sestre ki cele dneve drek brišejo smilijo za tistih 900 eur.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 minutami je NevLado napisal:

Ja ampak mogoče boš pa koga ekstra prepričal s tem, ko boš dvignil plačo, da gre kot najstnik delat neki v to smer.

 

Men se medicinske sestre ki cele dneve drek brišejo smilijo za tistih 900 eur.

Se strinjam. Tudi one potrebujejo konkretno višje plače. 

pred 21 minutami je Boss napisal:

 

Se pravi pol so psihične... :nevem:

Niti ne. Bolj za žalostne duše. In za to obstajamo mi, t.i. "doktorji rock'n'rolla".😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ha, ha, ko misliš, da si že vse videl, se pojavi ta članek... kjer bo tudi vlada stavkala proti zdravnikom, ker jim ne morejo nič. 🤣🤣💪

 

SIOL.NET

Najbolj sveže in aktualne novice iz Slovenije in sveta, intervjuji, kolumne, odlične zgodbe iz sveta...

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 29 minutami je NevLado napisal:

Ja ampak mogoče boš pa koga ekstra prepričal s tem, ko boš dvignil plačo, da gre kot najstnik delat neki v to smer.

 

Če bomo čakali najstnike, da se izšolajo, bomo na ureditev razmer v zdravstvu čakali od 5 do 9 let, mogoče še več. Za uredit zadevo v roku enega leta pa je potrebno vse, ki so v zdravstvu dali odpoved in odšli drugam, povabit na razgovor in jih s "konkretnimi argumenti" prepričati, da se vrnejo. In ti konkretni argumenti niso taki:

 

IMG_20230109_171642.jpg

  • Všeč 2
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Z M A J napisal:

Golob bo ju3 stavkal proti samemu sebi. 

 

A je to varianta 'jebe lud zbunjenog'?


Saj ni rekel, da bo stavkal… ampak, da pride med ljudi, da jim prisluhne… Prejsnji si tega ni upal… ce ze, je poslal Hojsa z robocopi in vodnim topom med ljudi ;) 

  • Všeč 4
  • Haha 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej Janša jih je imel tudi. Pa ni.

Ok, je pa treba Janši priznati, da če pri njemu misliš da gre slabo, gre vedno lahko še slabše. Lahko te sili v nošenje mask v gozdu kjer ni nikogar ali pa strelja nate s ''slano vodo'' v smislu, če vam ne pustim na morje, bo pa morje k vam prišlo 😵 Sam da je konc te lude kuče :D

 

https://www.24ur.com/novice/slovenija/policija-med-grimsom-in-napadalcem-ni-bilo-fizicnega-stika.html

A je drugač v SDSu kak normalen človek? :D

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa sej nisi presenečen nad tem, da je to vedno enak način preusmerjanja pozornosti in manipulacija s folkom. Grims je Goebbels slovenske propagande, pol maš pa tisto pošiljanje metkov po pošti, kjer se je tudi ugotovilo, da je to počenjal eden izmed njih. Pa tisto kvazi ropotanje po Lj, ko je Hojs s parimi robokopi skakal po ulici in iskal novinarsko ekipo, da okrivi vse vključno z mediji, da so krivi za razgrajanje njegovih privržencev. Itd itd, ma tega je tolk, da je brezveze naštevat. Sahurno ni Holob idealen, ampak, da bi živel v državi, katero nam je pripravljal puklasti po vzgledu Orbanove Madžarske ali pa Lukašenkove Belorusije je pa nekaj kar si nebi nikoli želel.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 46 minutami je Boss napisal:

Pa sej nisi presenečen nad tem, da je to vedno enak način preusmerjanja pozornosti in manipulacija s folkom. Grims je Goebbels slovenske propagande, pol maš pa tisto pošiljanje metkov po pošti, kjer se je tudi ugotovilo, da je to počenjal eden izmed njih. Pa tisto kvazi ropotanje po Lj, ko je Hojs s parimi robokopi skakal po ulici in iskal novinarsko ekipo, da okrivi vse vključno z mediji, da so krivi za razgrajanje njegovih privržencev. Itd itd, ma tega je tolk, da je brezveze naštevat. Sahurno ni Holob idealen, ampak, da bi živel v državi, katero nam je pripravljal puklasti po vzgledu Orbanove Madžarske ali pa Lukašenkove Belorusije je pa nekaj kar si nebi nikoli želel.

Ne vem, če ne boš kmalu spremenil mnenja o taubiju. 😉 Takih komedij, kot jih on in njegova ekipa žganja  j vidiš malo kje. Recimo zdravstveni minister proti šetifu. Kar naenkrat se mora šerifu opravičevati na veliko za besede, ki jih je izrekel. Pa imam občutek, da si ni vsega izmislil, če je tako vneto ponavljal. Jih je pa Loredan dobil po ušesih od stricev... zadaj se je veselo taubi nasmihal.😊

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj sem rekel zdravnik NE sodi na čelo minisrstva za zdravje, zato ker je takoj v konfliktu interesov. Ampak ta zdravstveni mafijski lobij je tako močan, da je skoraj nemogoče postavit nekoga, ki ga mafija ne bi držala za cojones. Žal tako to je, ko se pošilja v parlament vse od lobistov, do podkupovalcev. Vsi vemo kako se tam podkupuje, kako se ravba zdravstveno blagajno, kako se klanja farmacevtom, kako filajo ljudi z ekscesno količino zdravil, da marsikdo zaradi stranskih učinkov vse te kemije konča tudi prej kot bi bilo treba. To ni skrivnost, to vedo vsi, ampak se molči.

 

Loredan je bil že parkrat prehiter na jeziku in pozablja, da je zdaj v vlogi politika in ne zdravnika ter da ne bi smel po domače opletat z besedami pa četudi si jih je mogoče tisti sindikalist zaslužil. Pač tako se ne dela in je treba nek renome tudi do ljudi, ki so ti na nasprotni strani. Sicer ne vem kaj sta točno imela z Jankotom z viča in tudi ne vem kdo od njiju je navajal neresnične podatke. To vesta najbolj onadva a če ima Loredan prav naj odstopi pa jasno pove, da je odstopil zaradi tega pa tega. Tko se naredi, če si politik s hrbtenico in če imaš premijeja, ki zna odpreti pismo z odstopno izjavo.

 

Imaš pa prav glede tega, da tega izsiljevanja zdravniške zbornice in predvsem Fidesa ne bi bilo, če bi bil puklasti na oblasti, ker oboje je le privesek v sferi SDS-ja. In kadar je SDS na oblasti seveda dohtarji sodelujejo, ker vedo, da bodo bogato nagrajeni kot so bili za čas covida, da so lepo držali g***ce zaprte in veselo kupovali nepremičnine s tem helikopterskim denarjem.

 

Če ne verjameš kar počakaj na jutri, ko bo sigurno se oglasila SDS pa podprla zdravnike in označila da je Golob kriv, ker najbolj plačanim javnim uslužbencem ni še dodatno povečal plač. Ker seveda denar bo naredil čudeže in zdravniki ne bodo več bili preobremenjeni in denar bo začal krajšati umetno ustvarjene čakalne vrste. 

 

 

 

Aja, kaj to Taubi pomeni? Sem že slišal s strani kletnih aktivistov SDS-ja pa mi ni jasno kaj točno je to. Vem, da je bil Taubi en ljubljanski klošar, mogoče se je tudi pisal Golob - ne vem, ampak močno dvomim, da bi bila to neka povezava, ker tako neumno glupi pa tud verjetno SDS-ovci niso. :nevem:

 

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Boss napisal:

Aha ok, razsvetli me... 😶

 

Odpri Google Translate... v levem oknu izberi slovenscino in vpisi "golob", na desni strani pa izberi nemscino kot jezik :)

 

 

 

image.jpeg

 

 

 

  • Všeč 1
  • Haha 4

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Wow hudo... kaj takega. ?zmeden? Si ne bi mislil pa kje so nemščino našli. Lahko bi bil paloma al pa glede, da je doma ob italjanski meji bi lahko bil piccione, al kako se že italijansko reče golobu.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Jest napisal:

 

Odpri Google Translate... v levem oknu izberi slovenscino in vpisi "golob", na desni strani pa izberi nemscino kot jezik :)

 

 

Tnx, imam občutek, da tud drugi niso vedeli, ker si edini, ki je podal odgovor.

 

Seveda bodo zdaj vsi pametni hiteli razlagat, da so to že vedeli.

  • Všeč 1
  • Haha 3

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Jest napisal:

 

Odpri Google Translate... v levem oknu izberi slovenscino in vpisi "golob", na desni strani pa izberi nemscino kot jezik :)

 

 

 

image.jpeg

 

 

 

 

Pol pa reč, da desničarji v Sloveniji niso nacisti :D

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S temi besedami je en komentator v nulo zadel to farso od taubijevih kaneradov pri današnjem štrajku pacientov. 

Citiram:" Golob in ostale koalicijske stranke naj bi prišle protestirat. To je tako, kot da bi se v podjetju direktor in lastniki pridružili delavsemu štrajku." 😊😊

 
 
Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Ustavi danes policaj našo nono (blizu 90 let) v coni 30 in ji reče: - "Ja, babica, kam pa drvite s tako hitrostjo?" Mu ona malo nervozno odgovori: - "Ma, dejte, pustte me mim, dokler še vem, kam grem..."
    • Nisi mi še odgovoril na prejšnje vprašanje...
    • To se lahko zgodi samo ženskam...   Prišla sem iz nakupovalnega centra in iskala ključe od avtomobila v torbici. Tam so dokumenti, mobilni telefon in ličila. Ni ključev. Pogledam v vse nakupovalne vrečke,...Ključev ni! Vrnem se v nakupovalni center in še enkrat obiščem vse trgovine, kjer sem bila,... A ključev ni bilo! Potem se spomnim! Pozabila sem jih v avtu. Omg! Pohitela sem na parkirišče in upala, da ni kdo izkoristil mojo pozabljivost in avta ukradel. In točno to se je zgodilo! Nikjer na parkirišču ni bilo mojega avta! Pokličem policijo in prijavim tatvino. Kaj naj drugega. Razložila sem jim, kje sem, in priznala, da sem pozabila ključ v avtu in so ga nepridipravi odpeljali. Ko sem to storila, sem poklicala še moža. To je bil že malo težji klic kot prejšnji. Nisem vedela, kako naj mu povem, saj ima ta avto zelo rad....zato sem lepo priliznjeno, kot znam le jaz rekla: - "Dragi, ljubim te! Veš, hitela sem z nakupi, da se čimprej vrnem k tebi in v vsej ihti sem pozabila ključ v avtu in so ga ukradli." Nastala je mučna tišina.... Potem sem slišala njegov glas, kričal je name! "Jaz sem te odpeljal v nakupovalni center in te tam odložil" Zdaj sem bila jaz tiho od šoka, a sem si hitro opomogla.... Potem sem ga veselo vprašala, če lahko pride pome? Spet je zavpil: - "Ne, jebemti ne morem, na policiji sem. Ko jih bom prepričal, da nisem ukradel avta, bom videl, če te lahko poberem!"
    • Danes sem naložil radio in TV pa ju bom peljal k župniku na spoved, ker prasca tako lažeta, da to ni več za nikamor...
    • Ah to da so vsi isti, je vedno isti izgovor svečkarjev. Zakaj ga pol obkrožate, če je isti kot vsi? 🤔
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.