Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Nova, ?rna lubica je danes pri?la v Slovenijo tako da se jutri za?nejo urejati papirji in ?e bo po sre?i bom imel v sredo drug avto (na ?alost moje trenutne ?e nih?e ni kupil, tako da to bi blo za jamrat), ko jo dobim jo seveda predstavim, pred tem boste lahko pa ugibali kaj je nova pridobitev (razen Katjaa, njej ni dovoljeno ''ugibati'') :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe, mamo enakega. Ta king se mu res prile?e ja, je on gospodar postelje, kar navadi se :)

Aja. Fajn:) On ali ona? No zdej je pri meni v naro?ju in spi. Mi pa ubistvu res ?ist ustreza, da je tak kot je. Kar ustreza opisu pasme nasloh.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha... :zvizga: ...s tem s ?lovek ne pohvali... :hohoho: ...je pa v vo?nji u?itek... :jupiii: ...

Pregovor pravi, da je treba za lepoto potrpet... :huh: ...

Ni ga pa ?ez V8, to pa ne!!!

Pa je tank kaj ve?ji, al se treba na vsaki tretji pumpi ustavit?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa si kdaj ra?unal tud kolk ima? porabo samo na bencin?

 

?e je odstopanje veliko bomo hitr re?l skrivnost 'poceni' vgraditeljev plina :P

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja isto je zru 10,5 alpa 10,6 lih zto sm presaltu na plin :D. Na zacetku mi je blo res cudn da nej bi tok pila... sam tale 1.8 motor je res presvoh za tole kobilo. Sm tud gledu na avtomegazinu k so leta 2005 delal test pa je bla poraba 10l. Tko da zalostno, ampak resnicno :). No sej hvala bogu za LPG :). Nevem zakaj usi mislte ,da zej ce je bla pa predelava ugodna nej bi blo pa podn narjen. Zej bo hmal 2 leti odkar sem predelal pa nisem imel niti enega problema. Tud fotr ma svojo 6ko drugo generacijo predelano pr istmu proizvajalcu pa isto BP dela. Sam kokr sm ze reku cajti so tezki zto pa na usake tok cajta da tako ponudbo na kuponkota.Je reku, da so ga stranke takoj zasule pa da ma ze cakalno vrsto. Konc koncou tud ce gres samo cez mejo k nasim sosedi ti isto predelajo za 700e z garancijo in papirji ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ez par urc ?tartam v smeri preko Karavank in upam da se zadeve kmalu za?nejo odvijat v pravo smer. :)

 

Vmes pa sem se ?e navadil na 14-urni delovnik telesnega stra?arja (manjka le ?e W. Houston). :aaaaa:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.