Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

?estitke:)

NEEE, meni je super, doslej so me sicer 1x zavrnil, AMPAK le iz razloga, ker so imeli ?e zadostno koli?ino moje skupine. Se pravi zmeraj vse super. :)

 

Ju3 grem pa s prijatelco iz MB malo Pohorje raziskovat, komaj ?akam in se moram dobro naspat, se pravi naspat K ZMAJ! :jupiii:

Pohorje je zakon, velik lajk:)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cestitke, se mal pa bos rabil 7 zicev :)

Jest ne... Tamladi majo pa itak sedaj dva avta s po sedmimi zici ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri sem se peljal s svojim Z4, kot premierna vo?nja, kratka ampak zadost da sem sli?al prelep zvok linijske 6-ke. :wub:

 

LPG zelenc pa danes obrnil 350.000km stanje ?tevca in ugotavljam, da je prav lepo var?na ekolo?ka ki?ta; zadnji tank 8.2L avtoplina na 100km povpre?ne porabe. :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

eeee.... kaj a do danes si ga pa samo gledal? ?udni ste vi lastniki BMW-jev. :ne vem:

?e ?enske ne bi vozile avtov, bi ga vozil ?e celotno pomlad in poletje, tako da je bilo posledi?no marsikaj za poravnat in bo zdaj tudi za pobarvat. :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo mi je, da sem v 14ih dneh dopusta totalno pozabil na ?iht. Kar me sploh presene?a, glede na to, v kak?nem fohu sem in da je moj osebni telefon tudi slu?ben.

Se mi je pa to zgodilo prvi? v cca. 10 letih in upam, da se tako nadaljuje. :)

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo mi je, da sem v 14ih dneh dopusta totalno pozabil na ?iht. Kar me sploh presene?a, glede na to, v kak?nem fohu sem in da je moj osebni telefon tudi slu?ben.

Se mi je pa to zgodilo prvi? v cca. 10 letih in upam, da se tako nadaljuje. :)

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Meni se pa letos prvic ni uspelo popolnoma odklopiti od misli na slu?bo ... je bilo se temu primerno te?ko vrniti nazaj... :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Frend mi je pri?el vra?ati svoj dolg, sicer le po 200? mese?no in bo trajalo ve? let, ampak vsaj da se je zadeva pri?ela premikat in sem ?e bolj?e volje.  :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Frend mi je pri?el vra?ati svoj dolg, sicer le po 200? mese?no in bo trajalo ve? let, ampak vsaj da se je zadeva pri?ela premikat in sem ?e bolj?e volje. :jupiii:

Sem samo enkrat enemu frendu posodil denar, pa je bilo ?isto zadosti, da me je izu?ilo...

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jaz ne posojam denarja... Nisem banka.

 

?e bo kdaj zagustilo dru?inskemu ?lanu, mu bom DAL denar.

 

Me je sodelavec prosil za 200eur in ko sem pri?el z listom papirja,kjer je pisalo do kdaj bo vrnil in kaj sledi , ?e ne vrne... Takrat pa ni ve? rabil denarja... :)

 

Ga prete?ko zaslu?im , da bi se ?pilal okoli...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem samo enkrat enemu frendu posodil denar, pa je bilo ?isto zadosti, da me je izu?ilo...

Star pregovor pravi; ?e ?eli? izgubiti prijatelja, mu posodi denar.  :zvizga:

 

@Nejc, jaz grem velikokrat na zaupanje (precej dobro preberem ?loveka in njegove namere), ? su?e pa tudi ni pri hi?i, tako da se ne ?ivciram brez potrebe

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Star pregovor pravi; ?e ?eli? izgubiti prijatelja, mu posodi denar. :zvizga:

 

@Nejc, jaz grem velikokrat na zaupanje (precej dobro preberem ?loveka in njegove namere), ? su?e pa tudi ni pri hi?i, tako da se ne ?ivciram brez potrebe

Vem,se strinjam s tabo....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.