Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

U?eri smo s kolegi osvojili Lubnik (sicer mogo?e to bolj sodi v Jamarlnik, glede na to da smo mel sprva v planu ?rno prst, pol Ratituc itd., pa nas je lenoba premamila)! :blush:<_<

 

Kak?na se ti kj zdi prenovljena ko?a ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kljub jamranju v jamralniku, sm se le spravil razkopat notranjost in prvo kr sm ugotovu: demn, kolk umazanije <_< in pobral vn vse lu?ke, k se jih je tist moment dal. Ammm, lu?ke iz armaturke so ble res-res boge. Poleg tega, da so se kondomi kr gor prlimal in ni ?lo drga? kt jih potrgat stran, so ble bu?ke, pazi to, krom luk :huh:

 

V primerjavi z novimi, k sem jih kupu, sploh ?udn, da so kej svetlobe od sebe dal :vskalo:

Je pa ?e manj?a ?torija za zravn; k sm ?u kupt lu?ke, predn sm razkopu armaturo, pridm v trgovino, povem kaj ho?em (5 kom w5w lu?k), me pra?a zakam jih rabm, mu pa? odvrnem, da za osvetlitev armaturke. Me sam debeu pogleda, pa re?e, ja da to pa verjetno ne bo ?lo not :blink: In sm ratu mal skepti?en in mu pa? re?em, da so 100% take not, ?eprov ?e nism mel odprte. No, dirkam domov, se lotm dela, pridm do lu?k in glej ga zlomka, w5w ?arnca :ouje: Tko da sm mogu it jih na benzo iskat, k je un vmes zapru. Naslednji? grem nazaj tja in mu dam nasvet za v vednost, da tut take ?arnce lohk not vtakne? :punk:

 

Samo na ?alost pa nism dubu tistih za osvetlitev prezra?evalne komande :( in za osvetlitev stikal za gretje in varnostne ?migovce. Grem v pondelk na lov za njimi :punk:

 

Aja, z novimi ?arnicami (brez kondomov) je zdej to ?ist drug svet :wub: k bi meu nov avto :ouje:

 

Ponavadi so noter W3W in ne W5W malo manj svetijo in po?erejo elektrike, one ta male za v stikala (male steklene z dolgimi ?i?kami) pa dobi? v vsaki trgovini z elektroniko in jih potem na novo napelje?. Ta male steklene brez ?ic pa mej zraven ker v avto trgovini imaje ker ve? razli?nih tipov teh ?arnic.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

danes...

 

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kok lepo :D

 

Tedi ima webasto montiran - pis of kejp v tale avto, ima vse bencinske vode ozna?eno s pu??icami in celo besedami in/out, termostat cevi ozna?ene itd itd - montiran v 3h urah.

 

Le ajvarja sem ?el pocukat za lase ker ?lauh hladilne teko?ine je najbolje vklopiti v Webasto....

Stvar ze dela HUUUUU.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nene, so kr w5w not :D in prov fajn izpade :bravo: za osvetlitev grelnih komand so pa 1.4W ?arnce s ta dolgimi nogcami...sam sn mel povnkufr ?e tega letanja za temi lu?kami, da sm jih kr s sedli vred kupu :angry: in matr, zgleda,da so zlate :angry: Aja, NISDE, ?e sm slu?ajno pozabu omenit: 3je komadi W5W al W3W grejo v armaturko, 3 1.4W pa za osvetlitev grelnih komand (vsaj v moji je tko, k za preusmerjanje zra?enja mam jest elektronska stikala; te mi vsaj vse svetjo) :glare:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nene, so kr w5w not :D in prov fajn izpade :bravo: za osvetlitev grelnih komand so pa 1.4W ?arnce s ta dolgimi nogcami...sam sn mel povnkufr ?e tega letanja za temi lu?kami, da sm jih kr s sedli vred kupu :angry: in matr, zgleda,da so zlate :angry: Aja, NISDE, ?e sm slu?ajno pozabu omenit: 3je komadi W5W al W3W grejo v armaturko, 3 1.4W pa za osvetlitev grelnih komand (vsaj v moji je tko, k za preusmerjanje zra?enja mam jest elektronska stikala; te mi vsaj vse svetjo) :glare:

 

Kot da sm js to ?e 1x omenjal nekomu na sre?anu haha :harhar:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odkar sem Siriusov dodatek nalil v motor (OLD SPECIAL) mi Renojkla ni? ve? olja ne toba?i! :danzoman::vesel::rispekt::ouje:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nene, so kr w5w not :D in prov fajn izpade :bravo: za osvetlitev grelnih komand so pa 1.4W ?arnce s ta dolgimi nogcami...sam sn mel povnkufr ?e tega letanja za temi lu?kami, da sm jih kr s sedli vred kupu :angry: in matr, zgleda,da so zlate :angry: Aja, NISDE, ?e sm slu?ajno pozabu omenit: 3je komadi W5W al W3W grejo v armaturko, 3 1.4W pa za osvetlitev grelnih komand (vsaj v moji je tko, k za preusmerjanje zra?enja mam jest elektronska stikala; te mi vsaj vse svetjo) :glare:

 

Dbest, treba se po?as lott tega :bravo: A ma kdo kak link do navodil kako se zdre konzola pr FL? Tok da nam kj polomu za BV :D

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odkar sem Siriusov dodatek nalil v motor (OLD SPECIAL) mi Renojkla ni? ve? olja ne toba?i! :danzoman::vesel::rispekt::ouje:

 

S temle sem se spomnil na?e Zastave 101 Special :hudicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja sej, M5 je samo eden, pa M3 in M6 tudi :bravo:

 

Vsekakor, zato mi je prov sme?no poimenovanje, npr. Mazda 3 da se jo imenuje M3, ker je dale? od tega, pa tudi uradno se ne imenuje tako! <_<:danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

3 1.4W pa za osvetlitev grelnih komand (vsaj v moji je tko, k za preusmerjanje zra?enja mam jest elektronska stikala; te mi vsaj vse

Ammm, glede teh lu?k jih bom definitivno vn zabrisu <_< ?eprov so not privzeta volta?a, je to vse skup samo enim brljivkam podobn :angry2: N? od n? svetlobe; fajn je to, da ?e zlo dobr vidm; tko da v prihodnosti definitivno not LED-ike vtaknem :bravo:

 

NISDE, k se bo? pocajtu in ?e bo? menjal osvetljavo, ti priporo?am LED lu?ke za osvetljavo grelnih komand :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

poraba strmo pada pa niti nisem pocasi vozu,res pa da sem imel 70 procentov relacije,v treh dneh kranj-slovenske konjice-kranj,drugi dam kranj-beljak(cez korensko sedlo)-kranj(skozi karavanke),tretji dan kranj-beljak-kranj (obakrat cez korensko sedlo...poraba pa cudeznih 6.8l..medtem parkrat sel cez 220km/h itd...uglavnem nc kj prevec pocasna voznja...mogoce je k temu pripomogu servis in nov software...mogoe :ne vem:

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravilno re?il vpra?alnik in 28.11.2010 imam zastonj te?aj varne vo?nje na Vranskem :bravo::bravo:

 

 

15. oktobra lahko sodelujete v anketi (glej na strani desno Evropa izobra?uje) in ?e ste med prvih 500 dobite brezpla?ni te?aj varne vo?nje na Vranskem.

 

Pa ?e link http://www.euskladi.si/

 

 

Pa google najve?j pomaga :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.