Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Vsem hvala za ?estitke, za ostale, ki pa rabijo posebej odgovore pa spodaj

 

?estitkam za ?korpijon?ka :jupiii:

Sam paket je pa kar velik. A je blo treba kej carine pla?at? :D

 

Ne ker toti drugi je bil pri nas rojen in ne kot prvi v A

 

Velik ---> mama visoka + ata okrogel = velik otrok

 

?korpijon ja...mamo enega...velikokrat se bo? spomnil na kondome :bravo:

 

?korpijoni niso slabi znamo tudi brez :bravo:

 

"a i ti svasta jebes" :P (iz unga vica)

 

sicer pa, cestitke!! :mi pijemoo:

 

Ja vse kaj leze in ni pri?raufano.

 

 

lepo bodite.

Pa ?e moja mala

post-24-1289415964_thumb.jpg

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj mi je ?torklja prinesla nov paket.

Ime mu je Vito pa tehni?ni podatki za tiste, ki se spoznate na to 3970g, 54 cm.

 

S5 bomo malo manj spali!

 

?estitam :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bil v hali Tivoli na Satrianiju..zelo zadovoljen, 2 uri ?istega u?itka, edin mal morm ozvo?enje skurcat, ampak za na?e razmere ve? kot vredu :)

 

nisi tukaj napisal da gres, sem ze alexom na hitr srecal....

jaz sem sedel gor, pa je bla kitara dosti mocnejsa od basov, ampak boljs tko kot ce bi blo obratno :)

glavno da je igral "war" :bravo:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nisi tukaj napisal da gres, sem ze alexom na hitr srecal....

jaz sem sedel gor, pa je bla kitara dosti mocnejsa od basov, ampak boljs tko kot ce bi blo obratno :)

glavno da je igral "war" :bravo:

 

Mweh, men je pa ?al da nisem ?el.... se mi ni dal pol samemu lazit, vsazga rockerja k sam pa pra?u je pa reku, Kdo je to? :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nisi tukaj napisal da gres, sem ze alexom na hitr srecal....

jaz sem sedel gor, pa je bla kitara dosti mocnejsa od basov, ampak boljs tko kot ce bi blo obratno :)

glavno da je igral "war" :bravo:

 

Ja,?koda,da nismo imeli ve? ?asa po koncertu z kak?no diskusijo.

 

Res je,basa je bilo malo premalo-pri prvem bandu po moje zato,ker je igral basist na Hartke istem (bolj za d?ez in ?e v osnovi malo basov), ta drudi od Satrianija pa je mlatu po basu z trzalico in pridejo ven tudi bolj srednji toni-meni nepriljubljen na?in igranja basa.Sicer je imel zadaj ma?inerijo Ampeg. :whatever:

 

Je pa Joe odigral perfektno in z filingom (vidlo se je,da je igral z gu?ti).Jaz sem z koncertom zadovoljen,tudi z zvokom na splo?no (sedel sem v vi?ini odra). :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imam Iphone za 90? :bravo: s podporo 2h SIM kartic, kar mi je bistvo

 

P.S. Ne vidim razlike....razen da ni jabuke zadi :rolleyes:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja,?koda,da nismo imeli ve? ?asa po koncertu z kak?no diskusijo.

 

Res je,basa je bilo malo premalo-pri prvem bandu po moje zato,ker je igral basist na Hartke istem (bolj za d?ez in ?e v osnovi malo basov), ta drudi od Satrianija pa je mlatu po basu z trzalico in pridejo ven tudi bolj srednji toni-meni nepriljubljen na?in igranja basa.Sicer je imel zadaj ma?inerijo Ampeg. :whatever:

 

Je pa Joe odigral perfektno in z filingom (vidlo se je,da je igral z gu?ti).Jaz sem z koncertom zadovoljen,tudi z zvokom na splo?no (sedel sem v vi?ini odra). :D

 

res je, jaz sem tudi prisel ven ful dobre volje...sestra je bla tudi navdusena

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povej koliko ?asa bo delal. Sicer pa glede na to, da pravijo, da tudi iphone ni ne vem kak biser kvalitete si mogo?e na bolj?em. :P

 

Ok, glede tega sem hudo dober tester - letali??a, avti, stalno polnih rok vre?k, pa tudi kak klic se kon?a v steni...:)

 

Kot veste mene bk za znamke, vazno mi pa je da ima 2 sim kartice da mi kon?no nitreba 2h telefonov okol nost, v tujini imam pa itak samo sluzbenga krekberija.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nisi tukaj napisal da gres, sem ze alexom na hitr srecal....

jaz sem sedel gor, pa je bla kitara dosti mocnejsa od basov, ampak boljs tko kot ce bi blo obratno :)

glavno da je igral "war" :bravo:

 

sem se ?ele par ur pred koncertom odlo?u, da grem, mam take neodlo?ne kolege rokerje, da je kr konc :angry2:

 

se strinjam, War je the best komad, sploh ritem kitara mi je v?e? :ljubezen: za publiko mi je pa Crowd Chant ?e zmeri zakon, pa ?ist vsaki? ga zaigra druga?e :bravo:

 

Sem presene?en nad tem, kok starej?ih komadov je zaigrou, kar mi je ugajal..se pa pri?akoval ve? iz novega albuma <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem v grazu kupil v MediaMarktu Magnat aktiven woofer z bas reflexom za 99?.

To je nedvomno moj najbolj?i nakup EVAH!!!

http://www.magnat.de/index.php?id=3376

 

to je velikost malo ve?je ?katle za ?evlje

 

Ka to dela mala ?katla 30x20x20 ?zmeden??zmeden??zmeden? - Ustavil sem se in dal iz 2/3 na 1/3 - neverjetno globok, mo?en in ?ist bas, svaka ?act res, nisem pri?akoval od te rubrikove kocke tak efekt!

:aaaaa::aaaaa:

 

P.S. ?e na?a re?e tako naglas pa tud Colonie ne more? poslu?at....pol je res hudo :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem v grazu kupil v MediaMarktu Magnat aktiven woofer z bas reflexom za 99?.

To je nedvomno moj najbolj?i nakup EVAH!!!

http://www.magnat.de/index.php?id=3376

 

to je velikost malo ve?je ?katle za ?evlje

 

Ka to dela mala ?katla 30x20x20 ?zmeden??zmeden??zmeden? - Ustavil sem se in dal iz 2/3 na 1/3 - neverjetno globok, mo?en in ?ist bas, svaka ?act res, nisem pri?akoval od te rubrikove kocke tak efekt!

:aaaaa::aaaaa:

 

P.S. ?e na?a re?e tako naglas pa tud Colonie ne more? poslu?at....pol je res hudo :)

 

 

poznamo take vibracije aktivc ga res seka :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.