Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Pol nism ?el v Beligrade, ampak u?ival na Rakitni v?eraj - carsko jezero, ?koda pa da nisem imel malega otro?i?a seboj, ker sem vidu da je otrokom zadeva stra?no v?e?! :jupiii::ljubezen:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes mi montirajo originalne fedre na ?estko (naj ?ivi off road vozilo primerno za v Kamni?ko-Savinjske Alpe)! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes mi montirajo originalne fedre na ?estko (naj ?ivi off road vozilo primerno za v Kamni?ko-Savinjske Alpe)! :danzoman::bravo:

 

kako je?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni ?voh, primerna vi?ina, zdej v kratkem grem ?e zadnja izpu?na podalj?ka malo skraj?at, da ne bo ve? tako ven ?trlelo. Matr ko vidim npr. Accorda tega letnika (2.4 i motor) ima komaj vidni cevki, na vsaki strani po eno, pri Mazdojkli pa ?trlijo k zmaji! <_<:hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

popravil pomivalca tko, da ne bo treba pomivat posode na roke... :bravo:

 

Ej pa ti ma? da odpre? obrt!!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej pa ti ma? da odpre? obrt!!

 

Sem glih razmi?ljal o tem... bela tehnika je itak precej enostavna za servisirat pa ?e vse je v kosih, k se celi menajo tko, da ?e ma? in?trument zlo hitr pogrunata? kaj je narobe.

 

Je pa v?asih dobr, da si mal na tesnem z dnarjem, ker se pol sam loti? stvari za katere bi mastno pla?al serviserja. :blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem glih razmi?ljal o tem... bela tehnika je itak precej enostavna za servisirat pa ?e vse je v kosih, k se celi menajo tko, da ?e ma? in?trument zlo hitr pogrunata? kaj je narobe.

 

Je pa v?asih dobr, da si mal na tesnem z dnarjem, ker se pol sam loti? stvari za katere bi mastno pla?al serviserja. :blush:

 

Tudi ?e ima? ke? je bolje,da zna? ?im ve? stvari popravit.Ti ostane za ga lep?e porabit. :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moram pohvalit gepek ?estke. Brez te?av sta ?le notri dve ?katli mer 140x55x60 in ena 61x17x55.

 

post-1144-1314349805_thumb.jpg

 

post-1144-1314349879_thumb.jpg

 

post-1144-1314349922_thumb.jpg

 

Glasno bo, glasno....

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah, najve?ji med "za doma" zvo?niki so in moja ?elja ?e lep ?as.

?e bodo pa sosedi kdaj te?ni, bom pa redno tresel blok (4 x 15" bo ?e zaleglo).

 

Takole pa zgleda brez kartona

post-1144-1314365666_thumb.jpg

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kupu sm nov tel ta je ze 5 letos....

 

kakega?

 

sem ravno v iskanju za novim...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S kolegom osvojila Korde?evo glavo, pa ne Binetovo :hohoho: , pa? pa 2126m visoko - Peco (najvi?ji vrh)! :jupiii::ljubezen:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.