Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Welcome to the club :) Za katero si se potem odlo?il?

 

Tisto ta srebrno, ki je v?eraj pri?la gor. Od treh, ki sem jih gledal je bila najbolj?e ohranjena, skoraj ni? rje, sem ostal kar malo :blink:

 

Pa velik plus je ta, da ima klimo, ker bom avto vozil tudi pozimi (primorci se ne bojimo soli pa snega :harhar: )

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem ti ravno to mislil napisat...da tista srebrna je top izbira in bi druga?e ?la prej kot v tednu...ravno zaradi letnika, kilometrov pa ?e klimo ima. Se mi zdi da sem videl neko nizko ceno, ampak sedaj nisem ve? prepri?an :) No pa tudi ne poznam avta, zato nisem potem ni? pripisal v tisti temi...

 

?estitke, in se vidimo verjetno po istri :) ?e 2 ?tartata tudi iz kopra tisti dan...

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ena malenkost se je spet za pohvalt.. bolj to?no velika 54cm-najnovej?i/najmlaj?i mazda? Tim, rojen na prvi spomladanski dan, ki si ga baje deli z Ayrtonom Senno in ?e zdj ka?e jezik vsem lojzom :P

post-5512-1395422968_thumb.jpg

 

?estitke star?ema, predvsem materi in o?etu.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dveh dnevih? Ja, kaj ste pa po?eli?

 

Sicer pa ?estitke! ?e ni strogo varovana voja?ka skrivnost: in koliko je teh 54 cm te?kih? Obseg glavice? APGAR?

 

Ker je bla 9 dni ?ez rok in so na pregledu ugotovil, da bi blo treba spro?t so jo notr obdr?al in ji dal umetne popadke..kar se je zavlekl prvi dan,nasledn jutr smo ?li pa v porodno in se matral cca 10ur. Ampak je uspel, poba zdrav, te?ek 3640g,glava 35cm,prvi apgar 8,drugi 9 in vse ?tima :)

?estitke star?ema, predvsem materi in o?etu.

 

Hvala za ?estitke, oba trojica smo kul :D

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker je bla 9 dni ?ez rok in so na pregledu ugotovil, da bi blo treba spro?t so jo notr obdr?al in ji dal umetne popadke..kar se je zavlekl prvi dan,nasledn jutr smo ?li pa v porodno in se matral cca 10ur. Ampak je uspel, poba zdrav, te?ek 3640g,glava 35cm,prvi apgar 8,drugi 9 in vse ?tima :)

 

je*emti?, je ?e prevelik za v Miato :jezicek:

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker je bla 9 dni ?ez rok in so na pregledu ugotovil, da bi blo treba spro?t so jo notr obdr?al in ji dal umetne popadke..kar se je zavlekl prvi dan,nasledn jutr smo ?li pa v porodno in se matral cca 10ur. Ampak je uspel, poba zdrav, te?ek 3640g,glava 35cm,prvi apgar 8,drugi 9 in vse ?tima :)

 

Se pa silijo s temi umetnimi popadki... Naj lepo po?akajo, noter ni ?e nobeden ostal... Je pa kar velik IQ, tako da jo je ?e zato namu?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?estitke vsem trem.

 

Umetne popadke bi pa jaz kar prepovedala. Kam se jim tako mudi. Tudi mene so pri prvem porodu nafilali z umetnimi popadki in sem se tudi jaz kar precej namu?ila.

Pri drugem sem ?e vedela, kako stvari potekajo in sva se z mo?em sprehajala okoli bolnice do zadnjega. In ker je bilo ?e tik pred zdajci, niso dajali umetnih popadkov. Pa sem ravno tako rodila. Predvsem pa me ni izmu?ilo toliko kot pri prvem.

Pri tretjem pa je bilo vse skupaj zgolj formalnost...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Problem nastane, ?e je posteljica ?e mle?na in se tamau zarad tega ne razvija ve?/mu ?koduje..tko da druzga kot prisilna spro?itev ni preostal. Na sre?o je potem tu protibole?inska zadeva, ki vsaj mal pomaga :)

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Problem nastane, ?e je posteljica ?e mle?na in se tamau zarad tega ne razvija ve?/mu ?koduje..tko da druzga kot prisilna spro?itev ni preostal. Na sre?o je potem tu protibole?inska zadeva, ki vsaj mal pomaga :)

 

Bolje za tvojo da pride malo prej ven pri 54cm.....

Samo da te pripravim ko bos otroka enkrat potm ko bo malo pri sebi dal v vozicek na 4h kolesih bodo njegove prve kricece besede pomenile hocem v ta avto. Preverjeno.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Kranju ja, pove?ini so zlo prjazni in je vse ok.

Bolje za tvojo da pride malo prej ven pri 54cm.....

Samo da te pripravim ko bos otroka enkrat potm ko bo malo pri sebi dal v vozicek na 4h kolesih bodo njegove prve kricece besede pomenile hocem v ta avto. Preverjeno.

 

Se ?e psihi?no prpravlam na to, da bo treba po?as kej za naprej gledat..je blo sicer v hecu re?en, da baba vzame kanar?ka, tamau viperja, js bom pa pe? ostal :D

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Kranju ja, pove?ini so zlo prjazni in je vse ok.

Se ?e psihi?no prpravlam na to, da bo treba po?as kej za naprej gledat..je blo sicer v hecu re?en, da baba vzame kanar?ka, tamau viperja, js bom pa pe? ostal :D

 

Nisem mislu tako. Moja sta se hotla samo s tem vozit, ampak ja ker je vsak vikend ostal doma......je sel tebi...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se ?e psihi?no prpravlam na to, da bo treba po?as kej za naprej gledat..je blo sicer v hecu re?en, da baba vzame kanar?ka, tamau viperja, js bom pa pe? ostal :D

 

Meni verjemi, da ni noben avto tako majhen, da ne bi mogel kdo zadaj laufat...

 

A tista prikolica, ki jo pripne? za kolo pa otroka noter vozi?, je pa za Miato prete?ka, kajne? Torej ti res ne preostane drugega kot dobre teniske...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Real Madrid v zaostanku proti Bayernu.
    • Za v Bruselj more znat angleško 😀 Great night, pa take fore 🙂
    • Mene pa zanima,kako bo Murgelski palček ptiča odstrelil,in katero lutko bo spet našel...bomo hitro videli eno novo stranko z medom in mlekom...folk pa ovce....   Ma zakaj nima palcek jajca,in ustanovi nazaj komunistično partijo...oz. stranko...kaj ga je sram samega sebe...   Hmmm🤔...je očitno res bila za sram ga biti....vprašanje za kake krvave svinjarije on še ve,pa da se nan niti ne sanja...   Zelo zanimivo tudi za levake...in za mlade,ki tiste case niso doživeli. Še čudno,da ga še niso ubili.    
    • Fiksna obr.mera je fiksna, nima veze inflacija, itd...dejstvo je da jih ponujajo samo do določene vsote (tam cca.5let nazaj tudi za visoke zneske, ker imele itak banke preveč denarja/dobička), zdaj do politiko spremenili (res da tudi že nekaj čada ne spremljam, ker imam fix in me ne zanima več)..... Variabilna je pa odvisna od euribor in pribitka, ki ti ga dajo.(in ne od inflacije, ki pa seveda vpliva na rast/padec euribor)...in dokler je bil po krizi 2008 euribor 0 oz.negativen je bilo to vse ok....ko je bilo pa konec ene od mnogih/katere koli ze kriz je pa euribor raste in to seveda zelo vpliva na variabilo (in tega se folk tudi ne zaveda, ker kar misli da bo to nespremenjeno naslednjih 20.let ko vzamejo preveč kredita).....
    • Se že čuti, da se volitve bližajo 🤔 Samo evropske so na programu, da ne boste kaj zamešali pa JJ poslal v Bruselj.... 🤣
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.