Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Ni glih Annapurna, ampak glede na v?eri?nje slabo vreme na severu in zahodu, sem osvojil en vrh v doslej nepoznani regiji in sosednji dr?avi;

 

http://www.hribi.net/gora/veliki_risnjak/33/921

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To?no tako... mi sem pa na Pa?manu v Tkonu in je voda res od 25 in celo do 27?C , pa lastna pla?a, mivka, le?alniki, sen?ka pod borovci, ljudi pa glih toliko, da nima? ob?utka osamljenosti. Od kar so pa "za dom spremni" dejansko od?li domov se je pa ?e dogajanje v mestu normaliziralo in ni ve? ob?utka, kot da je finale ?ahovskega prvenstva.

 

Moram pa pohvalit Hrvate, ker tukaj res niso dvignili cen ampak so na ?isto sprejemljivem nivoju. Res pohvalno in ?e bo ?e naprej tako, se rade volje vrnemo.

Bili smo blizu...Pa?man Pa?man...

Vse dr?i, cene normalne...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kvartet jaz, ?ena, BTjka in Jonseredka.

 

V enem dnevu 7,5 prostorninskih metrov kurjave: podret s ?tora, zvle? na "deponijo", raz?agat v meterce, se odpeljat po sova??ana s Sametom in cepilcem, scepit, in zvozit domov ter zlo?iti v skaldovnico.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na sihtu je bolj tezk kej kavsat xD 

 

@?mego, do dans bi se kar strinju s teboj od danes dalje pa ne ve? :)

 

(preden se kdo raztegoti, so bile aktivnosti po izteku delovnega ?asa).  :vesel: 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na sihtu je bolj tezk kej kavsat xD

 

@?mego, do dans bi se kar strinju s teboj od danes dalje pa ne ve? :)

 

(preden se kdo raztegoti, so bile aktivnosti po izteku delovnega ?asa). :vesel:

Daj napis se kaj si jedel zjutraj, kak selfi prlimi itd... K facebook :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Daj napis se kaj si jedel zjutraj, kak selfi prlimi itd... K facebook :)

Pasulj Tetovac, made in Leskovac. A ?e kak zvok posnamem, v smislu kako rezultira jeda?a?   :harhar:

 

Ju3 delam prepis za svojega prvega Opla, ?e smo ?e ravno v temi Pohvalite se.  :punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cez nekaj urc mi starta skoraj mesec dolg dopust, cas da se zacne dolgo in upam da ne prevroce poletje, ki bo zame z zelo raznolikimi dejavnostmi,pa racunam na osvojenih nekaj novih gricev, morda bo vmes celo najvisji vrh Avstrije! :)

 

Zelim tudi vam, da se imate na fertig fajn! Naredite si tako, da bo in nic jamrat, po zgledu premierja! :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prispelo darilo za moj RD, ki sem si ga sam nabavil - kot vsako leto. :jupiii:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.