Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Dobil fantasticno ponudbo za Kanado, da bi dalje logisticiral na letaliscu v Torontu, ampak potem ne bom vec 4h voznje oddaljen od vseh razlogov Z spola v domovini. :)

 

Ko je tema za pohvale, pa uzivam dopust in odstevam se dober mesec do tapravga dopusta, oujea! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kon?no lepo vreme in ?as za izlet. Prekolesaril ene 40km (kar je za mojo kondicijo trenutno ogromno!) in jih preletel ?e par ve?. High speed crash potrgal vse ?ravfe na enem motorju (tega ?e nisem videl) ter par izletov v kro?nje in grme. ?e bo april tako lep bom najbr? vzel ?e kak teden dopusta. :D

 

 

 

 

post-8965-0-19548200-1522187834_thumb.jpg

post-8965-0-44473900-1522187848_thumb.jpg

post-8965-0-16113100-1522187862_thumb.jpg

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vceri razmislju, da se nisem vozu aktualne Mx5 in mi je blo precej nenavadno da v nasem ogromnem rentakarju doslej nisem opazil niti ene. In kaj se zgodi danes? Direkt name caka grafitno siva ND. Telepatija, hehe

 

Sem pa hitro dojel, da mi dimenzijsko ne ustreza, pa ceprav nimam vec niti 100kg, ampak dejansko nog nisem imel kam dat. To je bolj za majhne mozicke, 189cm pa to glih ni :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak a ve?, da Napoleon sploh ni bil tako grozno majhen in je bil visok cca 1,69m, kar je bilo za 19. stoletje celo nadpovpre?na vi?ina za mo?kega v Franciji.

 

Napaka je pa nastala v tem, da so takrat v Franciji tudi uporabljali mersko enoto ?evelj (foot), ki pa je druga?en oziroma nekoliko ve?ji kot angle?ki ?evelj in pri merjenju vi?ine Napoleona se je pojavil podatek 5,2 ?evlja. To so Angle?i prevedli, da je bil Napoleon visok 5 ?evljev in 2 in?a, kar je cca 157cm. ?e pa se uporabi francoski ?evelj z decimalko je 5,2 enako 169cm.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Messi tudi preskoci marsikaterega branilca s skoraj 2m (gol finale lige prvakov na primer).

 

Pri 181-182cm mi jinproblem niti mx5 kaj sele barchetta. Ta ima znatno vec placa za potnike, pa malo manj za zici kjer si v prvih mx5 lahko vozil cudo robe

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V rentakarju sem v okviru Nebenjob-a tam voznik, ki ne rabi tankat vozil, ?e me razume?? :)

 

Plin je men sicer glavno gorivo ?e od 2008 in vem zakaj ga hvalim :)

 

Od?tevam dneve do leta na mega dopuuust, ki ga kumi ?akam. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danasnje sankanje na Golteh je bilo super zabavno :)

 

Cez 3 dni pa ze Muay Thai z mojstri vescine v Bangkoku, ze komi cakam prve buske, hehe :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  1. Zdr?al pet dni (od 27.4. zjutraj do 2.5. zjutraj) brez mobitela, ra?unalnika, interneta,... Edina elektri?na re? v rokah je bil fotoaparat.

Po dolgi zimi smo ?li malo kondicionirat po?itni?ko prikolico in Mazgo - nekaj preko 1600 km...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.