Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Perfect Day...

 

9ur spanca, zajtrk na balkonu, generalno spucan avto (priznam, bil je blaten ?e od leto?njih Dolomitov in v njemu je bila ?e kamping oprema), zamenjane zavore in pumpa na specialki...

 

In ?eprav sem rekel, da novembra ne bo kolesa (1mesecna pavza meseca novembra je stalnica pri kolesarjih) je bilo povabilo na kavo preve? mikavno.

post-9068-0-34572300-1573234597_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Wikend kolesarjenje, ko sem obenem tudi pobral kako smet in plo?evinko ob cesti; Union in Lasko. :)

post-185-0-22093600-1573463088_thumb.jpg

post-185-0-48927200-1573463118_thumb.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Wikend kolesarjenje, ko sem obenem tudi pobral kako smet in plo?evinko ob cesti; Union in Lasko. :)

A to je verzija tiste akcije, da obiskovalec pla?e iz vsakega kopanja odnese 3smeti iz pla?e?

 

Jaz to ve?inoma prakticiram , ko sem na mtbju z ruzakom in pa? prinesem 3smeti od pujsov pred menoj....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z-ja dobil od mojstra Oblaka, ki ga je pobarval in spoliral. Je ze parkiran v svoji garazi, zvok linijskih 6 sem pa ze komaj cakal ponovno slisati, huhu

 

Laktom je res mojster licarskih opravil, klobuk dol! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Drug teden grem z generalnim direktorjem v Nem?ijo in ne vem kak?na so njegova pri?akovanja, da sem jaz postal v par mescih te?ki strokovnjak za to podro?je, tako da vpra?anje ?e se je glih za pohvalit, hehe

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Drug teden grem z generalnim direktorjem v Nem?ijo in ne vem kak?na so njegova pri?akovanja, da sem jaz postal v par mescih te?ki strokovnjak za to podro?je, tako da vpra?anje ?e se je glih za pohvalit, hehe

 

A si se zredil? :D  :jupiii:  :vesel:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.