Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Danes sem se s službeno Octavio 2022 maw šefa počutil na avtocesti in pomagal umirjati divjake. Imamo namreč isti avto kot policisti za loviti divjake po avtocesti. Sem bil danes veliko po avtocestah in zgolj slučajno v modri srajci. Vozil po omejitvah in malo kdo upal iti mimo. Heh

  • Všeč 1
  • Haha 3
  • Začuden 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem bil v zadnjih treh dneh službeno v Munchen-u in sem šel s Škoda Scala 1.5 TSI (150km) in moram avto pohvaliti, prvo se res lepo pelje, drugo gre ko raketa, prevozil skupaj vsega 900km, pa nisem vozil počasi, povprečna poraba na koncu 5.6l......sem pogledal ceno z opremo style, in je 23k €, tako da tole je eden boljši avtov v tem segmentu, četudi je Škoda :)....mogoče kar sem pogrešal gretje sedežev, park senzorji spredaj in poklop ogledal, sicer pa avtek super, po 4h vožnje nisem bil polomljen, motor pa za moje pojme odličen, odziven, skratka super zadeva....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.