Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Letos sma se na dopust odpravila za 15dni v Francijo (malo zgodovinskega izobraževanja o drugi svetovni vojni). Pot poteka sledeče: Ptuj - Munchen - Saarbrucken - Verdun - Reims - Rouen - Etretat - Honfleur - Deauville - Bayeux - plaze izkrcanja v drugi svetovni vojni Utah, Gold, Omaha... - Mont Saint Michel - Rennes - Saint Nazaire - Nantes - gradovi - Bourges - Lyon - Torino - Milano - Verona - Ptuj.

Trenutno sva na zadnji postaji Verona. Do sedaj sva naredila 3800km, čaka naju še 500km torej bo skupaj 4200km. Sva z yarisom in poraba do sedaj je 3,6 kar se mi zdi fenomenalno. Avtek je zakon, vsepovsod prides, parkiras, za dva čist dovolj. 

Z yarisom res delamo kilometre sedaj je star leto in 4 mesece in ima 35000km, pred dve mesecoma je imel servis, sedaj bo pa že 7500km od servisa in na vrsti je vmesna menjava olja 🙂 .

Vglavnem Francija res top, temperature v Normandiji in po poti do Lyona samo do 22 stopinj. Ljudje prijazni, hrana odlična. Če se kdo odloča res priporočam.

IMG_20230728_101946.jpg

IMG_20230725_104050.jpg

IMG_20230725_102312.jpg

  • Všeč 8
  • Ljubim 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je scania napisal:

Letos sma se na dopust odpravila za 15dni v Francijo (malo zgodovinskega izobraževanja o drugi svetovni vojni). Pot poteka sledeče: Ptuj - Munchen - Saarbrucken - Verdun - Reims - Rouen - Etretat - Honfleur - Deauville - Bayeux - plaze izkrcanja v drugi svetovni vojni Utah, Gold, Omaha... - Mont Saint Michel - Rennes - Saint Nazaire - Nantes - gradovi - Bourges - Lyon - Torino - Milano - Verona - Ptuj.

Trenutno sva na zadnji postaji Verona. Do sedaj sva naredila 3800km, čaka naju še 500km torej bo skupaj 4200km. Sva z yarisom in poraba do sedaj je 3,6 kar se mi zdi fenomenalno. Avtek je zakon, vsepovsod prides, parkiras, za dva čist dovolj. 

Z yarisom res delamo kilometre sedaj je star leto in 4 mesece in ima 35000km, pred dve mesecoma je imel servis, sedaj bo pa že 7500km od servisa in na vrsti je vmesna menjava olja 🙂 .

Vglavnem Francija res top, temperature v Normandiji in po poti do Lyona samo do 22 stopinj. Ljudje prijazni, hrana odlična. Če se kdo odloča res priporočam.

IMG_20230728_101946.jpg

IMG_20230725_104050.jpg

IMG_20230725_102312.jpg

Mi smo bili lani v Franciji, a le v južnem delu - Provansi. Res je bilo fenomenalno, hrana top, ljudje neverjetno prijazni, vse poteka počasneje kot pri nas. Bravo za odločitev za obisk Francije. 

Mi bomo tudi še šli. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To pa je bilo 6 ur mučenja...  Van der Poel pa kljub padcu na koncu z lahkoto.

 

Pogi pa super... to je bil max kolikor je lahko izvlekel in medaljo ime. Bravo.

  • Všeč 5
  • Ljubim 2

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Več pa tule, kakšna bitka, noro

 

WWW.RTVSLO.SI

Izmučen kot že zlepa ne (skoraj je kolapsiral), a izjemno zadovoljen z bronom. In ponosen, da je v sprintu premagal elitnega sprinterja. Tadej Pogačar ima medaljo SP-ja. Bron! Zadnjih 70 km je bilo eno samo...

 

  • Všeč 4
  • Ljubim 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

🙄Bomba nakup 199€+ptt-en set že imam...OK,imam jih že veliko,pa ne bom našteval...a te baterije z 5,5Ah so nenormalno močne (zmorejo noooro velike tokove-cca. 1000W😲) idealno za fleksarico,fen,štemarico,kosilnico  ipd...in ker jih pri Vsegradu še imajo,sem moral še en set vzeti😊

https://www.vsegrad.si/trgovina/metabo-set-2-x-lihd-5-5-ah-asc-145-685190000-se/

Identičen set (kao ne Special Edition) normalno stane 139€ več https://www.vsegrad.si/trgovina/metabo-osnovni-set-2-x-lihd-55-ah-685122000/ ...pa so to že v redu cene🙄 ...za samo baterije,pa bolje,da ne omenjam,bo link dovolj🥺 https://www.vsegrad.si/trgovina/metabo-baterijski-paket-lihd-18-v-55-ah-625368000/

Kdor je na Metabu-samo vzami,dokler še imajo👍

Sestavljene 02/2021,in sveti ena LED od štirih-torej so celice OK🧐😃,ker "Black Edition" obstaja od 01/2021

 

IMG_20230809_111225.jpg

IMG_20230809_111238.jpg

IMG_20230809_111325.jpg

IMG_20230809_111507.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Včeraj prvič na nogometni tekmi; Olimpija-Domžale, dobrodelna akcija. :)

 

frend navijal za zelene, jaz za rumene. :)

IMG_20230812_181354.jpg

IMG_20230812_174439.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Praznična delovna akcija uspela. Marsikdo je šel pa raje na morje ali doma preležal kvazi-praznik. Če se pri tem dobro počuti, tudi prav! Ju3 bo potem pravi praznik; Veliki Šmaren, uživajte! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Boss napisal:

Jaz mam pa slab občutek, da so ga nagnali tole oddirkat, da ne bo tolk pri močeh za Vuelto in bo kapetan ratal nekdo drug. Rogla bo pa vodonoša. :nevem:

Rogla je v top formi, odlično pripravljen in spočit. Upam, da bo dal vetra vsem po vrsti. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Boss napisal:

Jaz mam pa slab občutek, da so ga nagnali tole oddirkat, da ne bo tolk pri močeh za Vuelto in bo kapetan ratal nekdo drug. Rogla bo pa vodonoša. :nevem:

Jonas recimo?

  • Všeč 1
  • Zmeden 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jaz mislim, da je Rogla v formi, sem včeraj gledal etapo in se je v zadnji resen klanec, ki je bil cca.35km pred ciljem z lahkoto peljal supaj z Yates-om, vmesnega sprinta za bonifikacije sploh ni šprintal :), na koncu na cilju se jim je pa tako lagano odpeljal, ta je zgledalo, kot da je samo noge malo pretegnil.....se je videlo, da je Rogla čisto druga liga proti Yates-u, Vlasovu......Jonas, pa pomojem težko če je povsem "okreval" po TDS, podobno je bilo s Pogijem, kjer je bilo na SP opazno vidno, da je "skurjen"....in ni imel časa za regeneracijo....tako da upajmo na najboljše, ta tedenska dirka pa za Rogliča ne more biti pretežka, da bi ga zaradi tega na Vuelti zmanjkalo (no vsaj tako jaz mislim, kar sem včeraj gledal)....bomo videli danes, ko je zaključek v klanec s 5%, če jih bo odšprintal v cilj....(če ne bo kakega pobega).

  • Všeč 3
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.