Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Pred eno uro je Boss napisal:

@Bini ne bit tolk zmeden.. hočem samo ugotovit kolk počas se je treba jajcat za tako porabo in kje je vzrok. 🤪

 

 

 

null

image.png

Pri meni ni jajcanja, če je cesta prazna ga dobro žgem, če je pa gužva potem pa tako veš kako je to🥴

Razlog, da imam pol litra manjšo porabo kot običajno je v tem, da sem imel same daljše ture;1x Rogla, 1x Ljubljana in 1x Solčava.... :vesel:

Običajno pa imam dosti tur od 5 do 15 kil.😟Zato pa imam X motor ne dizel..... :nevem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes počastil sodelavki s pico z polnjenim robom, pri Pinkiju, matr kok je pa to dobro. :)

 

No pa zdele namestil glih še pravi čas NEO TV, ko so mi prejšnji Siol box ukinili, ker je bil preveč Desus izvedba in je prenehal delovat. Ravno pravi čas, da sem še ujel v cilju VESOLJCA; Pogačarja. :)

 

P.S. kako se vloži baterijo v ta NEO daljinec, to je pa bolj za v Jamralnik, nikakor ga nisem uspel odpret, potem pa ruska tehnika, ga fliknem po tleh in se nekako odpre, da sem vložil baterijo, heh.

  • Všeč 1
  • Haha 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Z M A J napisal:

P.S. kako se vloži baterijo v ta NEO daljinec, to je pa bolj za v Jamralnik, nikakor ga nisem uspel odpret, potem pa ruska tehnika, ga fliknem po tleh in se nekako odpre, da sem vložil baterijo, heh.

magnet imaš, najlažje z nohtom (ali nečim tankim) razpreš.....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pogačar je VESOLJC, tudi Rogla odličen tretji. Kako sta šla v finalni makadamski 22 % klanec, adio pamet!!! :)

  • Všeč 3
  • Ljubim 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ekola, stara sivka 6-ka je prodana. 😊

Prodajal sem jo točno pol ure. Taki avti gredo za med in ti dajo toliko keša, kot vprašaš. Seveda v razumnih mejah. 

Se sploh ne cenkajo za ceno. 😊

Sedaj pa v akcijo za zrihtat vse za novo mazdo o pri hiši. 😊

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Aless napisal:

Heh, pa pravijo da se stare Mazde Dizli težko prodajo🤔

Ja. Moja je bila super ohranjena pa tudi kilometrov nima za svoja leta prav veliko. Pije malo, tip jo rabi, ker dela bajto in bo montiral gor kljuko. 🤪🤪In vozil material z prikolico. 

Evo, pa bo končno tudi moj avto (bivši) imel kljuko. 😊😊

  • Všeč 1
  • Haha 4

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, ja, vemo, kako gre ta reč naprej...

 

Čez čas bo kljuko imel tudi aktualni in naslednji korak je Alex v bencinskem SUVu s češko prikolico... Hja, časi se spreminjajo, tako je to. Tudi za računalnike so govorili, da jih v celem svetu ne bo več kot 10.000 (ali nekaj takega). Pa da bo Evropa vedno vezana v Atlantsko povezavo in torej neodvisna od Rusije. Pa da so Nemški avtomobili najkvalitetnejši na svetu. Pa še marsikaj drugega so govorili in prisegali. Tako, kot je Alex prisegal, da ne bo imel SUVa in da bo vedno vozil avto z navorom...

  • Všeč 1
  • Haha 3
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slivka... naslednji si na vrsti ti... Boss je ravno pred kratkim menjal in bo se nekaj casa trajalo :D :P 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 31 minutami je Slivka napisal:

Ja, ja, vemo, kako gre ta reč naprej...

 

Čez čas bo kljuko imel tudi aktualni in naslednji korak je Alex v bencinskem SUVu s češko prikolico... Hja, časi se spreminjajo, tako je to. Tudi za računalnike so govorili, da jih v celem svetu ne bo več kot 10.000 (ali nekaj takega). Pa da bo Evropa vedno vezana v Atlantsko povezavo in torej neodvisna od Rusije. Pa da so Nemški avtomobili najkvalitetnejši na svetu. Pa še marsikaj drugega so govorili in prisegali. Tako, kot je Alex prisegal, da ne bo imel SUVa in da bo vedno vozil avto z navorom...

E ne. Češke ne nobene druge prikolice ne bo na mojih avtih. Itak s kolesom se ne smem več vozit, hiše ne mislim delat, pivo pa si kupim za sproti in je ne rabim vozit s seboj na dopuste. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 27 minutami je Jest napisal:

Slivka... naslednji si na vrsti ti... Boss je ravno pred kratkim menjal in bo se nekaj casa trajalo :D :P 

 

Ojej!

A resno?

Bemtiš, samo res! @Bossevo Mazdo smo zalili v BTCju, @Alexove (še) nismo, ampak ja, ima novo, @Z M A J se je itak vrgel na Budala Mota Wolan, @AmpeR je šel na vaginalno vozilo, @dpicul je tudi pred kratkim moral menjat, ker mu je nekdo priletel noter,... Še @YavarYe X6V6 mora enega dizla nabavit, potem pa jaz kupim bencinarja...

 

Čeprav se bojim, da iz te moke ne bo kruha, ker bodo avtomobili kmalu dražji od hiš. Ali pa stanovanja. Že zdaj so cene avtomobilov blizu cene garsonjere... Da ne bo kdo rekel, da pretiravam:

- V Mariboru garsonjera za 37.000 €

- V Celju garsonjera za 39.000 €

- Na Ptuju 40 m2 za 50.000€

- V Mariboru celih 257 m2 za 51.000 €

Koliko so že rekli, da bo tista Mazda s šestvaljnim dizlom, ki bo baje prišla tudi v Slovenijo? Koliko je Alex dal za svoj one - karavan, SUV, terenski športnik, športni terenec, živ mrlič ali pa mrtev živec, vem, da je nekaj, kar si nasprotuje in nikakor ne gre skupaj - kot ogenj in voda...

  • Všeč 2
  • Haha 4
  • Začuden 2
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, tudi mi smo se danes pekli, ko smo delali drva, sonce je pa žgalo na polno. Smo taki kot zasmojeni polpeti...

 

Aja, no, mogoče bi kdo pomislil, da to bolj paše v jamralnik, ampak jaz sem se hotel pohvalit, da smo v teh hribih zelo napredni in vsaj kakšnih 50 let pred Ljubljano in podobno nerazvitimi kraji v Sloveniji. Zakaj? Ostala Slovenija šele premišljuje, kako bi zmanjšali odvisnost od Ruskega plina - mi pa Ruskega plina sploh ne uporabljamo... A smo napredni al ja? Cela Slovenija se lahko zgleduje po nam!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 23 urami je sportman333 napisal:

Zgleda lepo....kje je ta reka/lokacija, za tiste ki je ne razpoznamo iz slike😉👍

Vrhpolje iz smeri Kamnika navzgor; konec kraja in po 50m dol na makadamsko cesto, izbiraš med prostori za piknik. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je Slivka napisal:

Ja, tudi mi smo se danes pekli, ko smo delali drva, sonce je pa žgalo na polno. Smo taki kot zasmojeni polpeti...

 

Aja, no, mogoče bi kdo pomislil, da to bolj paše v jamralnik, ampak jaz sem se hotel pohvalit, da smo v teh hribih zelo napredni in vsaj kakšnih 50 let pred Ljubljano in podobno nerazvitimi kraji v Sloveniji. Zakaj? Ostala Slovenija šele premišljuje, kako bi zmanjšali odvisnost od Ruskega plina - mi pa Ruskega plina sploh ne uporabljamo... A smo napredni al ja? Cela Slovenija se lahko zgleduje po nam!

Tudi mi na obali smo napredni in ga tudi ne uporabljamo. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 urami je Slivka napisal:

Ja, tudi mi smo se danes pekli, ko smo delali drva, sonce je pa žgalo na polno. Smo taki kot zasmojeni polpeti...

 

Aja, no, mogoče bi kdo pomislil, da to bolj paše v jamralnik, ampak jaz sem se hotel pohvalit, da smo v teh hribih zelo napredni in vsaj kakšnih 50 let pred Ljubljano in podobno nerazvitimi kraji v Sloveniji. Zakaj? Ostala Slovenija šele premišljuje, kako bi zmanjšali odvisnost od Ruskega plina - mi pa Ruskega plina sploh ne uporabljamo... A smo napredni al ja? Cela Slovenija se lahko zgleduje po nam!

 

Tut mi smo se vedno na drvah 🙂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.