Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Prvič jo natovoril kot mulo. Malo se mi je smilila, vendar se ni pritoževala. S porabo 7,7 skoraj za cel liter bolje, kot prejšnja dizelca pri isti natovorjenosti. Je pa "težje" vozit po AC. Radarski tempomat te čisto preveč poleni in moraš res pazit na zbranost. 😄

 

IMG_20220719_172346.jpg

Popravljeno od Liuch
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ful bi mu privoščil samo realno ni nič več od njega odvisno. Samo to ga lahko reši, da bo Danec padel v neko krizo, ker drugače je časovna razlika prehuda. Žal.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je TiEn napisal:

Ampak se ne preda in napada. Pa tudi neki poklapan in žalosten ne deluje. Če rata, rata.

Je rekel; 2x zapored sem v Franciji zmagal, če bom letos drugi, je to še vedno odličen rezultat. A poskusil bom zmagati. Razmišljanje šampiona! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je TiEn napisal:

Kupil studisjke slušalke. Pa FL studio sem si snel pa bom malo raziskoval.

kere si nabavil? js sm kr dolg cincu če bi si studijske nabavu, pol sm si pa steelseries arctis pro + gamedac k so ble v akcije kak let nazaj. pa sem kr zadovoljen ker so mi zlo udobne glede na to da mam skos slušalke na glav ko sem za računalnikom.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Beyerdynamics DT 900 pro x, pa so napram kakim navadnim(gaming al kar so že) prav druga klasa. Komi zdej vidim kolk MID range-a je manjkal na gaming slušalkah.

 

Udobje je pa 1A

 

EUROPE.BEYERDYNAMIC.COM

Studio headphones for critical listening, mixing & mastering (open-back)

 

Popravljeno od TiEn

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

že pr mojih k so kao gaiming se ful pozna k je višji rang ( je podobna cena kot so tvoje).

So top ja, sem jih gledu sam jih ni blo na zalogi pa še mikrofon bi mogu kupit in bi kr dobro presegel zastavljen budget.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah pa saj veš kako je, nekaterim flat response slušalke sploh ne bi ustrezale. Majo raj drugačn sound, jaz sem tudi rabil kako urco da sm se privadil. Nakoncu je pa važno da je lastnik zadovoljen.

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.