Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

pred 2 urama je Slivka napisal:

Pa kje to vi živite? Komaj je dobro sneg pobralo...

Bod tih, da ti ga ponovno ne namede. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od stranke dobil plačan odvoz troseda, v nadaljevanju le  te-ga doniral frendu ter ga precej razveselil. Win-win kombinacija. :)

IMG_20230424_115046.jpg

  • Všeč 4
  • Ljubim 2

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot smo se že pogovarjali preživljam prvomajske in tale vikend v kempu na HR, uživam max... ampak gledam mulce k se vozjo s skiroji in sem jim kar mal fovš, rečem jebiga, dejmo prebudit otroka v sebi. Sem šel v dehatlon in ubavu skiro še zase :lol:

 

Tole sem vzel, edino da je pri sosedih 5 eur dražji..

 

https://www.decathlon.si/p/12329-11487_svetlo-zelen-skiro-town-7-xl-za-odrasle.html

 

Dobr letijo te stvari dan danes, tik tak si na recepciji al pa v kafani :mipijemoo:

  • Všeč 3
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uspešno lastnoročno (kladivo varianta) poravnal udarjeno jekleno platišče, dr. Pelko pa kasneje namestil letne gume.

 

Udarjeno platišče od robnika bo raje odslej le še v funkciji rezervnega kolesa. :)

  • Všeč 4
  • Žalosten 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dopoldne na Oljki, takoimenovani gori, popoldne na Golteh, oboje v odlični družbi, manjkalo le še brezstrešno vozilo, da ne bova z Dihurjem okrog harala. :)

IMG_20230506_124730.jpg

IMG_20230506_132701.jpg

IMG_20230506_143956.jpg

IMG_20230506_144045.jpg

IMG_20230506_151036.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem frei in nameravam izkoristiti edini lep dan tega tedna, za kolesarski prvenec; Mojstrana - Rateče. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je Z M A J napisal:

Danes sem frei in nameravam izkoristiti edini lep dan tega tedna, za kolesarski prvenec; Mojstrana - Rateče. :)

Uspelo, kljub še vedno dokaj DeSUS kolenu in kar vetru, sem urezow; Dovje-Mojstrana-KG-Rateče-Planica-Tamar in potem spust nazaj proti Dovju, do cerkvice sv. Martina, samotni brezplačni parkirišče). Dobrih 56km, nekaj manj kot 3 urce Desus rekreacije. :)

  • Všeč 3
  • Ljubim 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Včeraj pripeljal "novo" mašino k bajti. Žal po več kot 15 letih Mazd, sem presedlal na "the Dark side". Po ta novem parkiram čer 2-3 parkirna mesta in na mestih za invalide, ne uporabljam smernikov, prehitevam po odstavnem pasu oz. pasu za intervencijska vozila. 😉😆 :D 

  • Všeč 4
  • Začuden 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 40 minutami je Boss napisal:

@daSKAn ti bo @Z M A J razložil, da je edini način, da se odpoveš takim skušnjavam, da si zraven omisliš še malega hjundajca, kot preventivo, da ostaneš on the light side.

i20n? 😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je daSKAn napisal:

 

BMW 530d. Nisem še nič kaj slikal ker skos ta dež, tole mam edin k je blo še v štacuni:

 

 

IMG_20230502_133003.jpg

IMG_20230502_132932.jpg

Lep stroj, čestitam naj ti služi. Menjalnik 8speed zf je vrhunski. Drugace pa čist prijateljski nasvet, če nimaš gasilnega aparata v avtu ga čimprej nabavi. Vem za vsaj 5 samovžigov 😕

Popravljeno od scania
  • Začuden 3
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo za vse, ki bi radi kako lepo AR videli konc tega meseca...

 

ALFA-KLUB.COM

Pozdravljeni dragi Alfisti, ljubitelji znamke Alfe Romeo in simpatizerji Kluba ljubiteljev vozil Alfa Romeo...

 

  • Všeč 2
  • Hvala 1

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.