Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Pred eno uro je daSKAn napisal:

 

BMW 530d. Nisem še nič kaj slikal ker skos ta dež, tole mam edin k je blo še v štacuni:

 

 

IMG_20230502_133003.jpg

IMG_20230502_132932.jpg

Čestitke za nakup. Naj ti fajn služi, velik varnih km.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je to kravavan?

 

Ne glede, da nisem glih fan Bimmerjev so to še zadnji avti, ki dobr zgledajo. Ker vse kar zdajle ven leze v prodajo je polomjada vključno z novimi BMW-ji.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 hour ago, scania said:

Lep stroj, čestitam naj ti služi. Menjalnik 8speed zf je vrhunski. Drugace pa čist prijateljski nasvet, če nimaš gasilnega aparata v avtu ga čimprej nabavi. Vem za vsaj 5 samovžigov 😕

 

Huh, vzeto na znanaje. Kaj se jim pa vžiga?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je daSKAn napisal:

 

Huh, vzeto na znanaje. Kaj se jim pa vžiga?

Za tri vem da je bil kratek stik na ventilatorju za ventilacijo to so imeli tudi vpoklice, eden kratki stik temperaturnega senzorja na egr, eden pa je bil sum na kuno in njeno kosilo s kabli. Sosedu pa ne vedo zakaj bi se vžgalo ker je pogorel do konca kakšno leto nazaj. 

Odkrito bmw in sveta nemška trojica pretirava s kablovjem in nepotrebnimi senzorji. 

Preveri vpoklice pa omeni napake na ventilatorju ventilacije, toliko da jim das vedet da ves zakaj se gre pa da te ne odpravijo, naj preverijo ce je urejeno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes končno registriral Z-ja, da gre v četrtek na lep izlet, današnji dan je bil pa vremensko precej piškav, glih za test odpiranja strehe in to je to. 

 

Me pa zvok in potisk 3.0 R6 motorja vedno znova prevzame, to je to, juhuhu

 

P.S. in potem izgubljam cajt z nekim Naftarjem, no je vsaj varčen in poskočen. :)

IMG_20230516_162407.jpg

IMG_20230516_182332.jpg

IMG_20230516_184036.jpg

IMG_20230516_184120.jpg

IMG_20230516_135845.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pohvalit moram mlajšega policista PP Kamnik, ki me je zaustavil brez prižganih luči na Popoldancu in mi je izdal zgolj opozorilo, ne pa tudi globe. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jaz dobil opozorilo za preteceno in odprto ter  napol porabljeno (ter dofilano) prvo pomoč kakšen mesec nazaj. Sem mu lepo rekel da je odprta zato, ker sem pred kratkim naletel na zbitega kolesarja in sem potem pač nafilal z novimi povoji, da pa ja.... Večina vsebine je pretekla leta 2012. 

 

Je rekel da ni tukaj zato da bi kompliciral, da ga veseli da še kdo kdaj pomaga na cesti,da pa naj le dam tistih 9eur za nov komplet. 

 

Vmes še pohvalil moj način prevoza hišnega ljubljenčka (v na sedež privezanem boksu) , zaželel lep dan in to je to. 

 

Še obstaja zdrava pamet

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj tole glede poteka datuma prve pomoci je po mojem mnenju en bullshit… Res je, da se to redkokdaj potrebuje… ampak da pa zato, ker je na skatli na nalepki datum poteka veljavnosti se mi zdi BV… in je orav, da samo opozorijo… Saj ni drago, samo jaz imam v garazi ze ene tri ali stiri originalno zaprte komplete, ce bo kdaj recimo prislo ;) … In ce bom ze rabil doma, bom odprl tisto, ki ji je kao potekel rok trajanja ;) … in ne tisto frisno v avtu…

 

Se bolj bedno pa je, da moras imeti komllet zarnic… v sodobnih avtih pa sam itak ne mores za enjatimnobene vec, ker je vecina LED ;) … Pri avtu sem dobil komplet zarnic za policaje, ki vsebuje H4 ali H7 zarnico ;) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Jest napisal:

Saj tole glede poteka datuma prve pomoci je po mojem mnenju en bullshit… Res je, da se to redkokdaj potrebuje… ampak da pa zato, ker je na skatli na nalepki datum poteka veljavnosti se mi zdi BV… in je orav, da samo opozorijo… Saj ni drago, samo jaz imam v garazi ze ene tri ali stiri originalno zaprte komplete, ce bo kdaj recimo prislo ;) … In ce bom ze rabil doma, bom odprl tisto, ki ji je kao potekel rok trajanja ;) … in ne tisto frisno v avtu…

 

Se bolj bedno pa je, da moras imeti komllet zarnic… v sodobnih avtih pa sam itak ne mores za enjatimnobene vec, ker je vecina LED ;) … Pri avtu sem dobil komplet zarnic za policaje, ki vsebuje H4 ali H7 zarnico ;) 

Sem bil istega mnenja pred nekaj leti ampak,ko pa sem odprl eno škatlo staro 7-8 let sem videl,da lepilni trak sploh ni uporaben in tudi ovojni papir pri obližih je bil čisto preparel! Temperature v naših avtomobilih so zelo skrajne,poleti vroče celo do 60 st,pozimi pa -10 st.

Tudi jaz jih imam nekaj doma v garaži za vsak slučaj.....

  • Všeč 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Midva greva tudi malo na zrak ...

 

 image.png

 

null

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem sel iskat nutrije, pa so jih izgleda ze vse prepodili ;)

 

20230528_095756_Original.jpeg

20230528_113612_Original.jpeg

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Včeraj smo speljali tradicionalni istrski izlet, 9. SloRoadster sezone. Tradicionalni pa, ker smo s prvim začeli ravno tu na tem forumu pred 11imi leti. Zbrali smo 22 roadsterjev, kar je bilo že kar problematično usmerjati :D Obiskali smo Motovun, jedli v Santa Marini v Vabrigi ter dirkali na gokart stezi pri Poreču (z gokarti seveda) :D

 

IMG_9306.jpg

 

IMG_9313.jpg

 

IMG_9317.jpg

 

IMG_9319.jpg

 

IMG_9330.jpg

 

IMG_9344.jpg

 

IMG_9355.jpg

 

IMG_9364.jpg

 

IMG_9370.jpg

IMG_9379.jpg

IMG_9382.jpg

 

IMG_9384.jpg

 

IMG_9385.jpg

 

IMG_9398.jpg

 

IMG_9406.jpg

 

IMG_9410.jpg

 

IMG_9411.jpg

 

IMG_9413.jpg

 

IMG_9418.jpg

 

IMG_9419.jpg

 

IMG_9424.jpg

 

IMG_9428.jpg

 

IMG_9447.jpg

 

IMG_9458.jpg

 

IMG_9462.jpg

 

IMG_9474.jpg

 

IMG_9480.jpg

Pa še kratki video:

 

Popravljeno od g.Wankel
  • Všeč 4
  • Ljubim 2

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 urami je g.Wankel napisal:

Včeraj smo speljali tradicionalni istrski izlet, 9. SloRoadster sezone. Tradicionalni pa, ker smo s prvim začeli ravno tu na tem forumu pred 11imi leti. Zbrali smo 22 roadsterjev, kar je bilo že kar problematično usmerjati :D Obiskali smo Motovun, jedli v Santa Marini v Vabrigi ter dirkali na gokart stezi pri Poreču (z gokarti seveda) :D

 

IMG_9306.jpg

 

IMG_9313.jpg

 

IMG_9317.jpg

 

IMG_9319.jpg

 

IMG_9330.jpg

 

IMG_9344.jpg

 

IMG_9355.jpg

 

IMG_9364.jpg

 

IMG_9370.jpg

IMG_9379.jpg

IMG_9382.jpg

 

IMG_9384.jpg

 

IMG_9385.jpg

 

IMG_9398.jpg

 

IMG_9406.jpg

 

IMG_9410.jpg

 

IMG_9411.jpg

 

IMG_9413.jpg

 

IMG_9418.jpg

 

IMG_9419.jpg

 

IMG_9424.jpg

 

IMG_9428.jpg

 

IMG_9447.jpg

 

IMG_9458.jpg

 

IMG_9462.jpg

 

IMG_9474.jpg

 

IMG_9480.jpg

Pa še kratki video:

 

 

Ta je pa huda mazda 😊 A je to tista RF neki neki oznaka? 🙂

 

Screenshot 2023-05-29 at 14.18.09.png

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.