Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Dejstvo da je Oled carski, sam imaš spet situacije, ko pa vzameš enostavno velikost. Za tako velik prostor, če je omejen budget in izbiraš 55 oled in 75 navadno, bi jst vzel 75...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oled je res carski... Vsaj slika... dokler se ti ne zapeče kak znak na ekran. Kdor ima T2 recimo, se mu lahko zapeče tudi rumena črta, ki se vedno pojavi, ko gledaš kaj za nazaj. In imaš potem viola črto zavedno gor. 😉 Jaz imam, mislim da philipsov oled kakih tv pet let in je že polno nekih odtisov gor. Pri nekaterih novejših  Philipsovih Oled so to "popravili" tako, da načeloma tega ni več. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Panasonic ima redno negovanje matrike.

Na 3 ure, 10 minutno in na 1500 ur 80 minutno.

S tem so rešili omenjene težave.

 

Popravljeno od godlike
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj imajo pomoje vecinoma novejsi OLED zaslon to zascito oz. “ciscenje” OLED zaslona… Pri mojem Philips OLED po enem letu se ni videti nobenih anomalij…

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kogar zanima tematika OLED vs. LCD (QLED) zelo priporočam ogled tega videa...ti takoj postane jasno kje so razlike in za kaj.

Zanimivo pa je predvsem za to,ker testirata "normalna smrtnika" in to na "slepem testu".

Res zelo priporočam ogled celega videa!!!

 

Vem kaj je to "flagship full-led LCD",sem imel LG Infinia 55LX9500 (3860€) aktivni 3D!!!,480Hz, Full-LED z 250 dimming zobami...skratka top of top...eden redkih k je imel klasicno toplo sliko,izjemno ostrino,noro dinamiko,noori kontrast,svetilnost...prava mešanica med plazmo in LCDjem.

 

Sedaj pa LG OLED 65 CX (C10).

Razlika k dan in noč.

 

O burn-inu...noooro pogosto ga uporabljam kot HTPC-PC-monitor...nič burn-ina....seveda pa moraš imeti vse ukrepe proti burn-inu vklopljene.

  • Všeč 2
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 18. 6. 2023 ob 8:33 je Aless napisal:

Da se malo pohvalim z novo pridobitvijo, ni Mazda je pa lepa vsakodnevna igračka😎😁😁😁

IMG_20230618_083044.jpg

Lepo, pravi mali kino 👍 Še soundbar oz. kak sound sistem, pa zmaga 😉 Obilo užitkov ob gledanju.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Matick napisal:

 

Kakšne ima pa cene. Od kar je Urban zaprl v  Sp. Brniku še iščem enga kvalitetnega (takega da dejansko bolš spuca avto kot jest sam)

Zeeelo ugodne, le preveri.

 

 

Tisto ko sem včeraj jamral glede opraskanega boka službenega kombija, je danes za v Pohvaliti se, ker sem ga s finim vodobrusnim papirjem zelo lepo zapoliral, zadeva 90% boljša kot prej. 

 

Sem ljubiteljski avtoličar in mi grejo ta opravila, juhuhu 

 

Aja, prej popoldne po službi na Velenjcu; voda idealna. :)

IMG_20230622_172341.jpg

IMG_20230622_190015.jpg

IMG_20230622_172328.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je skritikrt napisal:

Včeraj na Gradu Škofja Loka-Jan Plestenjak ob 1050-i obletnici Škofje Loke.

Folka je bilo o,ho,ho...muska pa "taprava slovenska"...kapo dol👍

IMG_20230624_220700.jpg

IMG_20230624_220643.jpg

IMG_20230624_220804.jpg

IMG_20230624_232213.jpg

To je bila gospa vesela

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je mazdaman napisal:

To je bila gospa vesela

Res je:ljubezen:...in tudi hčerka (13) je bila zraven...je čas,da sliši kdaj tudi kako "pristno slovensko".

 

Predskupina "Hofmani" tudi ni bila "švoh":bravo:...

 

Karte v predprodaji-mislim da 32€🙄👍...ambijent taprav za današnji praznik-lepo je bilo😃

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Očistil klimo😅...tako to izgleda,če to narediš kot se spodobi-totalna generalka:bravo:

Je bilo že fajn potrebno,k pri nas na mansardi laufa 24/7,pa je 1x letno potrebno🙄

 

Totalno razstavil,ventilator ven,vse očistil z peno...sprednjo,zadnjo banjico,lamele ...vse!

Ventilator pa najprej na grobo z Karcherjem,pol pa še "na roke" z ščetko...je kar zajebano,k moraš biti pedanten,če ne se zmeraj najde kje še kak košček plesnobe🤨👎...vse res dobro splaknil,obrisal,na sonce,da se fajn pregreje,in nazaj sestavil.

Na okoncu še dezinficiral z namenskim pršilom in gotovo za eno leto.

 

Če koga zanima model-Mitsubischi MSZ-LN35

IMG_20230625_145109.jpg

IMG_20230625_145129.jpg

IMG_20230625_145141.jpg

IMG_20230625_145154.jpg

IMG_20230625_145159.jpg

IMG_20230625_165124.jpg

IMG_20230625_174656.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.