Skoči na vsebino

Nakup Mazde6 - Karavan - Kaj izbrati?


Sokol

Priporočeno sporočilo

?e se vrnemo na temo s klju?i in ?e koga zanima - z Mazda Mo?nik firme so mi odgovorili, da so preverili v Avstrijo in da se klju? stare M6 ne da zmontirati v klju? od nove M6 (preklopni)... :( Pa tako sem se ga ?e veselil. Sedaj mi ostanejo samo ?e fake preklopni klju?i a-la kitajsko sranje baje...

 

Lp Kuscar

 

Jest vem, da h Avto Mo?nik nikoli ne peljem avta. Razlogov imam malo morje. ?e za?nem samo pri tem, da se nikoli ne dr?ijo rokov(re?e v ponedeljek,potem se pa samo podalj?uje.Pravi: bom poklical, pa nikoli tega ne do?ivi?) , pa vse do tega, da je moj o?e kupil nov avto pri njih in ko so bili zmenjeni za prevzem niso avta nikjer na?li. Potem so ga pripeljali bogve od kje polnega snega. Po pribli?no treh urah se je o?e lahko odpeljal z novim avtom.

 

Tudi sam sem imel mnoooogo slabih izku?enj z njimi. Od tega, da so narobe nastavli "frtajler" pri moji sedaj ?e biv?i Mazdi 121 in je tako novemu lastniku crknil po 14 dneh. Pa tudi do tega, da mi ni hotel preverit v ra?unalniku Mazde 6, ki sem jo kupoval in me je le nakuril, kaj si mislim, da kupujem rabljeno ?estko 6 80.000km, ki je iz Italije. Je rekel, da je ?koda ?asa in da se bom samo nasral...In mi sploh ni hotel preverit ?tevilke motorja.

 

Toliko o njih....

 

Sori...Izven teme, ampak Avto Mo?nik-> :vskalo::vskalo: (tukaj bi mogu bit tist bruhi smajli)

www.zongler.info

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 190
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Mal volan ven pa not, gor in dol premikaj. Tako, da se bo drog namazal pa preveri a je kaj bolje? Jaz na vsake toliko mal takole potreniram pa je za nekaj ?asa dobro.

 

Super Boss...je pomagala telovadba...zdej je spet nehal pokljat. Aja pa ?e mal sm pazu ta rezervoar in mi je ratal porabo spravit na 7,58....celih 711 km sm zmogu z enim tankom narest. ?e bi konstantno delal prek 700 km z enim obiskom ?rpalke bi ?e kar ?lo...

 

Lp Kuscar

5578_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 leti kasneje...

Jest vem, da h Avto Mo?nik nikoli ne peljem avta. Razlogov imam malo morje. ?e za?nem samo pri tem, da se nikoli ne dr?ijo rokov(re?e v ponedeljek,potem se pa samo podalj?uje.Pravi: bom poklical, pa nikoli tega ne do?ivi?) , pa vse do tega, da je moj o?e kupil nov avto pri njih in ko so bili zmenjeni za prevzem niso avta nikjer na?li. Potem so ga pripeljali bogve od kje polnega snega. Po pribli?no treh urah se je o?e lahko odpeljal z novim avtom.

 

Tudi sam sem imel mnoooogo slabih izku?enj z njimi. Od tega, da so narobe nastavli "frtajler" pri moji sedaj ?e biv?i Mazdi 121 in je tako novemu lastniku crknil po 14 dneh. Pa tudi do tega, da mi ni hotel preverit v ra?unalniku Mazde 6, ki sem jo kupoval in me je le nakuril, kaj si mislim, da kupujem rabljeno ?estko 6 80.000km, ki je iz Italije. Je rekel, da je ?koda ?asa in da se bom samo nasral...In mi sploh ni hotel preverit ?tevilke motorja.

 

Toliko o njih....

 

Sori...Izven teme, ampak Avto Mo?nik-> :vskalo::vskalo: (tukaj bi mogu bit tist bruhi smajli)

 

Ah dej no to pa ne verjamem, men so ?e 3X ?trihal prag in lavi blatnik pa je ?e vedno barva stran padla in pazi izgovor nima? gor prahih-predpisanih gum, kar pa tud slu?ajno ni res, skratka ?alab....

?e ma? kej za na tester prklopit kr men povej.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

o my god... iz kerga naftalina pa ste tole temo zvlekli :blink:

 

Druga? pa sem pri Boj?u videl kako zgleda ?triharija M6 po 4 mesecih... ?zmeden? na pragu je vso barvo popeskalo dol in zadeva rjavi 100 na uro (zaenkrat sre?a samo povr?insko). Saj vem, da je tole naloga li?arjev ampak recimo pri conradu se da dobit neko prozorno folijo, za za??ito, ki jo je dokaj enostavno nalepit in bo ??itila dele, ki so najbolj na udaru.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

o my god... iz kerga naftalina pa ste tole temo zvlekli :blink:

 

Druga? pa sem pri Boj?u videl kako zgleda ?triharija M6 po 4 mesecih... ?zmeden? na pragu je vso barvo popeskalo dol in zadeva rjavi 100 na uro (zaenkrat sre?a samo povr?insko). Saj vem, da je tole naloga li?arjev ampak recimo pri conradu se da dobit neko prozorno folijo, za za??ito, ki jo je dokaj enostavno nalepit in bo ??itila dele, ki so najbolj na udaru.

 

Dobim do konc tedna, pol bomo rezal, za na grobnik, ?e bo kdo hotel tud za "normalne"fure.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

o my god... iz kerga naftalina pa ste tole temo zvlekli :blink:

 

Druga? pa sem pri Boj?u videl kako zgleda ?triharija M6 po 4 mesecih... ?zmeden? na pragu je vso barvo popeskalo dol in zadeva rjavi 100 na uro (zaenkrat sre?a samo povr?insko). Saj vem, da je tole naloga li?arjev ampak recimo pri conradu se da dobit neko prozorno folijo, za za??ito, ki jo je dokaj enostavno nalepit in bo ??itila dele, ki so najbolj na udaru.

 

Ali pa avto odpeljat k kak?nemu kvalitetnemu li?arju in uredit stvar kot se ?ika...seveda na svoje stro?ke. :(

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 6 mesecev kasneje...

Pozdravljeni!

Sem nov na forumu,ker bi rad kaj novega izvedel o Mazdi6 letnik 2007.Namre? moja mi ne da miru in govori samo ?e o Mazdi6 Karavan.Na kaj moramo biti pozorni pri nakupu?Hvala za odgovore.L.p

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3777542&show=1Ne ve,?e je primu link.Gre za avto hi?o Ated v Ljubljani.Je bele barve.Izgleda lepa.Kaj pravite?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni!

Sem nov na forumu,ker bi rad kaj novega izvedel o Mazdi6 letnik 2007.Namre? moja mi ne da miru in govori samo ?e o Mazdi6 Karavan.Na kaj moramo biti pozorni pri nakupu?Hvala za odgovore.L.p

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3777542&show=1Ne ve,?e je primu link.Gre za avto hi?o Ated v Ljubljani.Je bele barve.Izgleda lepa.Kaj pravite?

 

Videti lepa, preveri velik servis....in celotno digitalno servisno knjigo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oprosti,kaj je to digitalna servisna knjiga?Sor?i,?e sem izpadel teleban

 

Servisno knjigo vodijo na servisu in bi morali imeti podatke o vsakem servisu tega avtomobila. ?al pa tole slabo velja, ?e je avto bil kak?en poslovni najem v Italiji, kjer tele elektronske servisne knjige jemlejo malce po svoje. Aja zakaj naj bi bila italijanska? Ta nivo opreme (GT) pri nas ni bil na voljo z motorjem 121KM diesel ampak le z najmo?nej?im motorjem.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako je, druga?e pa vzami ?t ?asije in preveri sam:

 

3? te stane:

 

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=7589

 

Jaz sem za mojo vedel da je italijanka, da pa je iz Brescie pa ne :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale avto se po mojem ob?utku prodaja ?e pol leta. Lahko da je kaj narobe njim. Dobri se ne prodajajo dolgo, ?e je cena kolikor tolko normalna. Je pa tale mal zlo pocen za tak letnik....

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.