Skoči na vsebino

parkirni senzorji


lesko

Priporočeno sporočilo

 

?eprav uporaba prednih zame BV

 

Ja k ma? kratkega,?e bi mel kito da se re?e pol bi jih krvavo rabil. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja k ma? kratkega,?e bi mel kito da se re?e pol bi jih krvavo rabil. :hudicek:

 

tvoja je rekla druga?e!!!

 

ok res je majhen in kratek ..........ampak tehni?en :harhar:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolega!

 

Va? " zanimivo " sem vzel kot pohvalo......ha ha...!

Da bi zategnil preve?....., to pa je stvar ob?utka. Avto se vozi z ob?utkom in strastjo isto?asno! ?e vas prevzamejo strasti bolj kot razum (vas popolnoma razumem, saj tudi sam vozim Mazdo) potem je pa? tako......

Va?a partnerica ?e ve, zakaj vas ima... (rada?) .....! Stvari je treba pa? narediti do KONCA!

LP Active

 

Sej me lahko tika?.?e ne se po?utim,kot da sem kje na ob?ini.Tukaj na forumu smo vsi kolegi. ;)

In ja,to je bil kompliment. :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Jst sm si te senzorje zmontiral na mazdo 6 in zaenkrat delujejo odli?no.Sem jih kupil kar v tujini, dobil po po?ti v 6 dneh.To so elektromagnetni senzorji, nerabi? nobenih lukenj vrtat. se hitro zmontirajo in delajo v vseh pogojih. lp

 

http://www.parkingdynamics.co.uk/

 

Hej Snjaper, a ti senzorji ?e delujejo? Kam pa si speljal zvo?nik, da sli?is piskanje oz. kako glasno je piskanje , mislim ?e ma? muzko bolj naglas?

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hej Snjaper, a ti senzorji ?e delujejo? Kam pa si speljal zvo?nik, da sli?is piskanje oz. kako glasno je piskanje , mislim ?e ma? muzko bolj naglas?

Lp

 

Senzorji ?e delajo, sm kr zadovoln,piskanje je dost glasno, da sli?i? ob normalni glasnosti. zaenkrat sm ga dal zravn zadnjega airbaga, sam ga bom prestavu ker ni estetsko, k bo cajt (?e nobega ne mot)lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Senzorji ?e delajo, sm kr zadovoln,piskanje je dost glasno, da sli?i? ob normalni glasnosti. zaenkrat sm ga dal zravn zadnjega airbaga, sam ga bom prestavu ker ni estetsko, k bo cajt (?e nobega ne mot)lp

 

Ok, zdej jih nabavim,ko bo ?as za monta?o bom poro?al, pa kako slikco bom gor prpopal... :bravo:

Lp Roko

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 leti kasneje...

Da ne na?enjam nove teme, bi kar tu prilepil eno vpra?anje:

 

Kako se obnese pripomo?ek za parkiranje PDC/Parktronic. Je to kak?na uporabna re? ali je bolj za ceno nabijat?

 

Imam namre? izku?njo s tastove Lagune, ko sem jo vzvratno v gara?o zapeljal, pa je ?e na sredi gara?e za?elo piskat kot zme?ano...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da ne na?enjam nove teme, bi kar tu prilepil eno vpra?anje:

 

Kako se obnese pripomo?ek za parkiranje PDC/Parktronic. Je to kak?na uporabna re? ali je bolj za ceno nabijat?

 

Imam namre? izku?njo s tastove Lagune, ko sem jo vzvratno v gara?o zapeljal, pa je ?e na sredi gara?e za?elo piskat kot zme?ano...

 

Verjetno si se pribli?al eni od bo?nih sten in te je senzor opozoril, da si blizu prepreke. Novej?i avtomobili imajo tudi LCD indikator bli?ine pa se na njemu prepri?a?, kje si preblizu, oziroma vzame? to v obzir. Jaz imam v uporabi senzorje ?e 10 let in je enkratna zadeva. Z njimi avtomobil spravi? na minimalni razpolo?ljiv prostor za parkiranje. Sedaj imam 4,83 m dolg avto. Ima samo zadnje senzorje pa ga spravim v prostor, ki je cca 60 cm dalj?i od avta. Nekatere stvari mora? upo?tevati. Registrira robnike, mo?an de?, sneg, ?e se na na senzorjih nabere, vi?jo travo in podobno, vendar v 98 % se dobro obnesejo. Pa ?e ena stvar je pozitivna starej?i, ko si (za tebe ?e to ne velja), bolj ti pridejo prav, ?e posebej, ?e ima? te?ave z vratom.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 leta kasneje...

Pozdravljeni,

 

Ne bi rad odpiral nove teme zato pi?em tukaj.

Toraj na mojo ?estko (2008) bi si rad montiral parkirne senzorje. Glede na to, da ni mogo?e dobiti sprednjih in zadnjih senzorjev brez popolnoma odve?nega zaslona, sem se odlo?il da bom montiral samo zadnje. Kolegu so, sicer na citroenu montirali ?e pred leti Meta System in je zelo zadovoljen, nobenih problemov zato sem se odlo?il za te.

Na netu sem na?el dve izvedenki, ki se dobita pri nas in po specifikacijah sode? imata samo eno razliko:

1. Meta System, Easy Park, 80 ?, imajo: PLUG-IN mounted sensors

2. Meta System, Active Park, 100 ?, imajo: FLUSH mounted sensors

 

A slu?ajno kdo ve kaj je bolj?e oz. kaj pomeni sploh ta razlika?

Druga?e so specifikacije na:

http://www.metasystem.org.uk/vehicles_parking_rmb.aspx

 

Na?el pa sem jih na:

http://www.mixi-caravaning.si/katalog/product.php?cat_id=1017&product_id=1010419723

http://www.mixi-caravaning.si/katalog/product.php?cat_id=1017&product_id=1010419622

 

?e ima kdo izku?nje z drugo varianto se priporo?am, ampak zanesljivost mi je na prvem mestu, tako da kitajci odpadejo.

 

Hvala vsem!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

cena niti ni pretirana, tako da bi tut js dal kej takega na mojo mazdo6 (2010), ker je vzratna vo?nja v?asih res pain in the ass. se priporo?am za kak?ne informacije. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pob, ja glede na firmo so tukaj zlo poceni, vsaj jaz nisem na?el cenej?e variante.

Do sedaj mi je uspelo izvedet, da so kao oboji zelo zanesljivi, le da v primeru Easy senzor rahlo ??trli? iz branika, Active pa so poravnani z branikom.

Baje so Easy analogni, active pa digitalni, ?erav mi je to zelo ?udno.....

To je vse kar sem do sedaj uspel izvedet. Mislim, da bom danes naro?il Easy varianto, sporo?im kako dela, ko bo zmontirano :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

cena niti ni pretirana, tako da bi tut js dal kej takega na mojo mazdo6 (2010), ker je vzratna vo?nja v?asih res pain in the ass. se priporo?am za kak?ne informacije. :)

A nimas ze serijsko zadnje senzorje ?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e se ne motim Mazda do face lifta ni dajala senzorjev tudi na precej dobro opremljenih razli?icah M6 in tudi pri CX-7, kar je precej ?udno.

 

Evo, senzorji naro?eni, upam da vam v roku 14 dni lahko ?e dam kak?ne povratne informacije.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.