Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

spilu sm se z iphone4, grown to like it, zdej pa niam dnarja za njega. :bravo:

if you cant buy it - dont try it.. :dudek:

 

se strinjam, se pravi za mene velja, "go away from RX seies" :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja ubistvu. odkar sm se peljal z rxico sem se nekako odlocil da ne mecem vec niti centa v Fko... <_< bomo vidli kak dolg bo drzalo

 

Js se bom pa kr dr?al F-ke dokler bo fajn delala :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:angry: Na pa je sel akumulator ne morm vec mazdice vzgat :angry:

 

Zde pa v lov za novim akujem

Ma kdo kak predlok glede akujev in cen :ne vem:

 

mislim, da bom js po?as naslednja ?rtev :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ti slabo vziga?

meni tut zdle ko je mrzlo... pa je jeseni blo noproblem.

mogoc je sam mraz.

 

Upam da jih ne verglata takoj, sam namre? kadar vozim od ?enske 323F vedno dam kontakt, potem pa mal po?akam, da benz pumpa zrihta svoje in potem v?ge z lahkoto, s tem ji prihranim kar neki verglanja! Isto sem po?el z Mx5 pa je v?igala - k zmaj! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam da jih ne verglata takoj, sam namre? kadar vozim od ?enske 323F vedno dam kontakt, potem pa mal po?akam, da benz pumpa zrihta svoje in potem v?ge z lahkoto, s tem ji prihranim kar neki verglanja! Isto sem po?el z Mx5 pa je v?igala - k zmaj! :danzoman::bravo:

 

A mx-5 je imela enispritz???

 

NB ga nima benz pumpa za?ne delati z motorjem namre?, ne vem ?e je NA imela druga?e.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A mx-5 je imela enispritz???

 

NB ga nima benz pumpa za?ne delati z motorjem namre?, ne vem ?e je NA imela druga?e.....

 

Kolikor vem ima? res ti prav ne Jo?aGuliko?a. :whatever: Bencinska pumpa se pri Mazdah v?ge ?ele ko v?ge? motor, ni? prej. Pri nekaterih avtih se pa res zalaufa ob kontaktu, da je bencin ?e pred injektorji pripravljen za vbrizg.

Ni pa slabo po?akati, da se lu?ke ugasnejo, ponavadi to pi?e v navodilih. ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolikor vem ima? res ti prav ne Jo?aGuliko?a. :whatever: Bencinska pumpa se pri Mazdah v?ge ?ele ko v?ge? motor, ni? prej. Pri nekaterih avtih se pa res zalaufa ob kontaktu, da je bencin ?e pred injektorji pripravljen za vbrizg.

Ni pa slabo po?akati, da se lu?ke ugasnejo, ponavadi to pi?e v navodilih. ;)

 

js jih nimam :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolikor vem ima? res ti prav ne Jo?aGuliko?a. :whatever: Bencinska pumpa se pri Mazdah v?ge ?ele ko v?ge? motor, ni? prej. Pri nekaterih avtih se pa res zalaufa ob kontaktu, da je bencin ?e pred injektorji pripravljen za vbrizg.

Ni pa slabo po?akati, da se lu?ke ugasnejo, ponavadi to pi?e v navodilih. ;)

 

Simon, od kod pa pol tak?na opazna razlika, ?e sem pustil kontakt in po?aku kaki 2 sekundi al pa re?mo 5, al pa ?e sem te mazdure direkt verglu, pa je kr znal trajat! <_<:P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Simon, od kod pa pol tak?na opazna razlika, ?e sem pustil kontakt in po?aku kaki 2 sekundi al pa re?mo 5, al pa ?e sem te mazdure direkt verglu, pa je kr znal trajat! <_<:P

 

Sam povej mi a ko da? kontakt nekje za tabo pod zadnjimi sede?i naredi BZZZZ? ;) To je bencinska pumpa. ?e ne naredi potem je razlika kve?jemu v elektroniki, ki malo po?aka ker ponavadi naredi (nekaj tak?nega kot) hitro diagnozo pred v?igem, ?e je vse OK. ;)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja mislim da benz pumpa zaprede (al pa mam to ?e v spominu iz Celice, letnk 90), nekak u tem stilu! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja mislim da benz pumpa zaprede (al pa mam to ?e v spominu iz Celice, letnk 90), nekak u tem stilu! :danzoman::bravo:

 

mx-5 ki dela pumpa sele z masino, ce pa v diagnozi povezes F/P in GND pa dela s kontaktom

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.