Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Kaj je sedaj z njo?

Ugotovljeno bilo, da dve ?obe bilo potrebno obnovit+ neka gumica bla potrebna menjave prav tako tesnilo motorja in pa na rokah prav tako neke gumice ob straneh... Upam, da bo kon?no kon?ano in bo to,to ker ?e ne bo finan?na kriza nastala :)

 

mater, izgleda tvojo mazdo je naredu un isti k mojo prejsnjo alfo :D

hahaha upam, da ne :D 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neka hisna vodna cev mi spusca in me zanima, ce poznate kakega fajnega mojstra, ki bi znal z mikrokamero locirati leglo napake? :)

 

Iscem za Kamnik, ne Koper! ;)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ti pa z mikro kamerco ne bo ?lo kar tako, Je potrebno kladivo in ?temajzl pa lepo po?asi rukat.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e vedno brez mazdure in kot ka?e si  dolo?eni uzamejo kar precej ?asa..... :vskalo:

 

Pa ?e sprotno, ?e bo kdo znal odogovrit oz. pomagat.
Ima serviser, ki sprejme vozilo na servis kak?en rok v kolik?nem ?asu bi naj avto popravil oz. odpravil napako kot je naprimer pri elektronski tehnologiji ipd. al ima proste roke kar se ti?e samega dela in ni ?asovno omejen? (zanima me ker, da neko zadevo toliko ?asa ureja? mal too much)

Pa ?e navk zgodbe: avta ne pelem dobenemu ve? "mojstru" razen pelkutu...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neko? davno, ko sem ?e Cliota vla?il naokoli (in se kdaj pa kdaj tudi zapeljal z njim...), sem imel podobne te?ave. Najve?krat mu ne more? ni?, ker nima? nobenega dokaza, kdaj si avto pustil na servisu. ?e pelje? radio, ki je vreden mogo?e 150?, na servis, dobi? na papirju napisano, kaj in kdaj si pripeljal. In ko ga gre? iskat, ta papir vrne? na servis. Za avto, ki je vreden 15.000?, ne dobi? nobenega dokumenta, da si ga pustil tam. On ga lahko celo proda kam v ?rno Goro in mu ne more? ni?...

 

Lahko pa mu lepo poravna? ra?un dosedanjega dela in avto odvle?e? drugam. Na svoje stro?ke, seveda...

 

Zato je pa bil moj naslednji avto Honda. Ker Clio ve? kot 8.000 km ni naredil brez servisa in je bil skoraj ve? ?asa parkiran na servisu kot pa pri meni na dvori??u...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Panda, se zmeraj ni prepozno za dostavit k Pelku. Ker pri njemu bos avto v nekaj dneh ze odpeljal, saj nima zelje po avtoodpadu! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neko? davno, ko sem ?e Cliota vla?il naokoli (in se kdaj pa kdaj tudi zapeljal z njim...), sem imel podobne te?ave. Najve?krat mu ne more? ni?, ker nima? nobenega dokaza, kdaj si avto pustil na servisu. ?e pelje? radio, ki je vreden mogo?e 150?, na servis, dobi? na papirju napisano, kaj in kdaj si pripeljal. In ko ga gre? iskat, ta papir vrne? na servis. Za avto, ki je vreden 15.000?, ne dobi? nobenega dokumenta, da si ga pustil tam. On ga lahko celo proda kam v ?rno Goro in mu ne more? ni?...

 

Lahko pa mu lepo poravna? ra?un dosedanjega dela in avto odvle?e? drugam. Na svoje stro?ke, seveda...

 

Zato je pa bil moj naslednji avto Honda. Ker Clio ve? kot 8.000 km ni naredil brez servisa in je bil skoraj ve? ?asa parkiran na servisu kot pa pri meni na dvori??u...

 

 

Hmmm... jaz pri Majesu vedno dobim za podpisat prevzemni zapisnik ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Panda, se zmeraj ni prepozno za dostavit k Pelku. Ker pri njemu bos avto v nekaj dneh ze odpeljal, saj nima zelje po avtoodpadu! :)

Ze,ze samo mi nerodno ga klicat in vem kako je ko moras stvari,ki jih je nekdo drug pred tabo pacau in ni uredil popravljati in me to muci pa se kako avto iz zalca do medvod spravit :/ in pa potem kako spet za nadomestno vozilo urejat dalje ah ta plocevina nesrecna

 

Poslano z mojega HTC One_M8 z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ga je sploh ze pricel popravljat? Pelko ti bo dsl nadomestni avto, zmeni se in naj tale ustvarja zamudo na kakmu drugmu avtu, jebiga! :S

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ga je sploh ze pricel popravljat? Pelko ti bo dsl nadomestni avto, zmeni se in naj tale ustvarja zamudo na kakmu drugmu avtu, jebiga! :S

Popravljat ga je zacel pred cc. 14 dnevi obnavlu je sobe,menju racunalnik(racunalnik kuplen pri pelkotu), prenasu kode iz enega rac. na drugi a avto se vedno daje v sobe 2000barov pritiska...na zaceku zaklenka potem pa avto dela kot bi naj...

Sedaj ko nima resitve pa pravi, da bo ze uredil da ima se druge projekte ipd..celo slusalko je odlozil, da umesnih storij ne govorim.

Pelkota klical in v ponedeljek dorecema kako in kaj do takrat pa morem naumiti kako avto spraviti do njega:s.

Hvala za pomoc-nasvete usem.

 

Poslano z mojega HTC One_M8 z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?aki, tole naj bi bil najve?ji mojster v 03 regiji, ?e je imel ?mego tega v mislih?

 

Kot zanimivost lahko napi?em, da so pred ?asom k Simonu iz KP ali Izole pripeljali Mazdo5 dizel, ki je prispela z vle?no in imela motor v celoti razstavljen in nalo?en kar v njenem lastnem prtlja?niku. Mojster jo je v dobrem tednu spravil nazaj na cesto in lastnik ni mogel verjeti za kako ugodne cekine. ?e danes se vozi brez te?av, vedet pa je treba da je bila pred tem na enem od poobla??enih servisov in so obupali nad njo. Ker pa nisem prepri?an za kateri servis je ?lo, tega ne morem povedat. Ampak va?en je zaklj?ek zgodbe. :vesel:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?aki, tole naj bi bil najve?ji mojster v 03 regiji, ?e je imel ?mego tega v mislih?

 

Kot zanimivost lahko napi?em, da so pred ?asom k Simonu iz KP ali Izole pripeljali Mazdo5 dizel, ki je prispela z vle?no in imela motor v celoti razstavljen in nalo?en kar v njenem lastnem prtlja?niku. Mojster jo je v dobrem tednu spravil nazaj na cesto in lastnik ni mogel verjeti za kako ugodne cekine. ?e danes se vozi brez te?av, vedet pa je treba da je bila pred tem na enem od poobla??enih servisov in so obupali nad njo. Ker pa nisem prepri?an za kateri servis je ?lo, tega ne morem povedat. Ampak va?en je zaklj?ek zgodbe. :vesel:

"mojster" marsi kdo se zdaj ne more vrjeti odnos tatalno dno, med klicom mi rekel "ah mam dosti druga dela kam se ti mudi" in prekinil..uglavnem mislim, da sploh nocem vedet cene ki jo bo postavil za svojo katastrofalno ne opravleno delo..racunam in vem da bo pelko postimal zadevo tako kot se zagre..skoda da nisem v startu sam sebe poslusal in odpeljal takoj njemu..draga sola za naslednic

 

Poslano z mojega HTC One_M8 z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

"mojster" marsi kdo se zdaj ne more vrjeti odnos tatalno dno, med klicom mi rekel "ah mam dosti druga dela kam se ti mudi" in prekinil..uglavnem mislim, da sploh nocem vedet cene ki jo bo postavil za svojo katastrofalno ne opravleno delo..racunam in vem da bo pelko postimal zadevo tako kot se zagre..skoda da nisem v startu sam sebe poslusal in odpeljal takoj njemu..draga sola za naslednic

 

Poslano z mojega HTC One_M8 z uporabo Tapatalk

Panda, poslu?aj SE vsaj tokrat in ga ?imprej vzemi stran od tega "mojstra", ker kdo ve kaj si ?e vse utegne zara?unat (morda tega v resnici sploh ne bo delal, ampak le zato, ker ga "gnjavi? in priganja?" po telefonu). Morda sem preve? ?rnogled, ampak imam ?tevilne izku?nje in pri raznih takih mojstrih vem, da je te?ava, ?e te smatra za MULCA in sploh ne jemlje resno. Se bojim, da je v tem primeru tako. Pelko smatra vsako stranko za enakovredno in bo zadevo rihtal dokler ne bo delovala kot se od nje pri?akuje. :prstgor:

 

@Labi, sem videl ?e tudi nekaj avtov s tujimi tablicami pri njemu, recimo re?eval je eno Laguno, ki je lastniku crknila med potjo nazaj v Francijo z dopusta na Jadranu. Pa Mazdo3 od enega Nemca, ve? avtov za AUT registrskimi sem ?e videl pri njem, itd. :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Panda, poslu?aj SE vsaj tokrat in ga ?imprej vzemi stran od tega "mojstra", ker kdo ve kaj si ?e vse utegne zara?unat (morda tega v resnici sploh ne bo delal, ampak le zato, ker ga "gnjavi? in priganja?" po telefonu). Morda sem preve? ?rnogled, ampak imam ?tevilne izku?nje in pri raznih takih mojstrih vem, da je te?ava, ?e te smatra za MULCA in sploh ne jemlje resno. Se bojim, da je v tem primeru tako. Pelko smatra vsako stranko za enakovredno in bo zadevo rihtal dokler ne bo delovala kot se od nje pri?akuje. :prstgor:

 

@Labi, sem videl ?e tudi nekaj avtov s tujimi tablicami pri njemu, recimo re?eval je eno Laguno, ki je lastniku crknila med potjo nazaj v Francijo z dopusta na Jadranu. Pa Mazdo3 od enega Nemca, ve? avtov za AUT registrskimi sem ?e videl pri njem, itd. :danzoman:

Sem upo?teval nasvete kolegov iz foruma tudi tvoje zmaj, v ponedeljek najprej z pelkotom dore?ema kdaj dostavim avto potem nekje natuhtam avtovleko ipd. in gre avto h pelkotu, ?e bo kdo tiste dneve kje tam okoli pa bi lahko se vidli in kako rekli :) definitivno pa kokr sm reku vsak nasledni servis,problem na avto mi bo striktno in samo pelko urejal in nih?e drug ve?.

Glede tega patrona pa lahko sem mulc,smrkavec itd. nekaj soli pa le imam v glavi in ne nosim le slame notri...tako, da bomo glede cene ?e tudi malo dorekli saj zadeve ni uredil ( ?al) hvala uglavnem za pomo?!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko bo? v "na?ih" koncih si bom poskusil vzet ?as, Simonu pa bom tudi omenil, da naj ti poskusi nardit eno "?tudentsko" ceno, ker si ?e nekomu pla?al, pa v zameno dobil en velik ni? oz. zgolj nateg in slabo voljo. :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko bo? v "na?ih" koncih si bom poskusil vzet ?as, Simonu pa bom tudi omenil, da naj ti poskusi nardit eno "?tudentsko" ceno, ker si ?e nekomu pla?al, pa v zameno dobil en velik ni? oz. zgolj nateg in slabo voljo. :zvizga:

Hvala, res :) kar pripi?i ?e nekam, da sem tudi jaz tvoj dol?nik :) ?asovno pa upam, da bo? prost in se vidimo ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne gre za nikakr?nega dol?nika, ?elim ti le, da kon?no za?ne? u?ivat v vo?nji, saj si vendar zato tudi kupil svojo ?rno :zoom-zoom:

 

Na tem forumu si pa? radi pomagamo in medsebojno svetujemo, obenem je pa precej dober ob?utek, ?e nekomu naredi? kak?no koristno zadevo oz. si mu v pomo?, ravno kontra pa ?e ga "na?pona?" k konja. :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm... jaz pri Majesu vedno dobim za podpisat prevzemni zapisnik ... 

 

Majes ni servis ampak je Majes... ;)

Pri njem avto ne bo ?akal 14 dni na vrsto...

 

 

 

Glede prevoza do Pelkota: nekje poi??e? prikolico za vleko vozila v najem (cena od 30 do 55? na dan), pa dobi? koga, ki ima E-kategorijo in malo ve?ji voz z homologirano dovolj veliko vle?no silo, da jo potegne. Saj bi ti ponudil, da pridem jaz z BTjko, a je malo dale? od Nove Gorice do ?alca, potem peljati v Medvode in nato nazaj do Nove Gorice (mislim, da kar kak?nih 400 km). Bi pri?li potni stro?ki okoli 85?... No, ?e ne dobi? ceneje, lahko tudi pridem...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Majes ni servis ampak je Majes... ;)

Pri njem avto ne bo ?akal 14 dni na vrsto...

 

 

 

Glede prevoza do Pelkota: nekje poi??e? prikolico za vleko vozila v najem (cena od 30 do 55? na dan), pa dobi? koga, ki ima E-kategorijo in malo ve?ji voz z homologirano dovolj veliko vle?no silo, da jo potegne. Saj bi ti ponudil, da pridem jaz z BTjko, a je malo dale? od Nove Gorice do ?alca, potem peljati v Medvode in nato nazaj do Nove Gorice (mislim, da kar kak?nih 400 km). Bi pri?li potni stro?ki okoli 85?... No, ?e ne dobi? ceneje, lahko tudi pridem...

Hvala Slivka bom imel v B planu tudi to opcijo v ponedeljek bo o?e poizvedel, ?e lahko preko njegovega ?lanstva AMZS koristim vle?no slu?bo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa se nekaj; naj gre fotr ali kdo drug starejsi zraven, ko greste po avto, bo mehanik takoj malo manj modroval kot ce le mladina tja uleti. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.