Skoči na vsebino

Jamralnik v2

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

Končam s tekom, pogledam v nebo... In kaj vidim? Zopet nas špricajo na veliko. 😬

Ampak danes so na srečo spuščali velikonočna jajčka, ki so ostala zajčkom po veliki noči. 🤗

IMG_20230411_192214.jpg

 

 

Napisano

Ponedeljkasti torek ni bil preveč uspešen. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano
pred 4 minutami je Z M A J napisal:

Ponedeljkasti torek ni bil preveč uspešen. :)

Bo pa torkasta sreda toliko bolj 😛

  • Všeč 1
  • Hvala 1

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano
pred 4 urami je Freak napisal:

Svet je šel v maloro.

https://www.24ur.com/novice/slovenija/pretep-mladoletnic-v-celju.html

 

Ne razumem, kaj se dogaja v glavah teh punc 😳

Če bi eni od teh pobudnic pretepa šamarčino pritisno bi ziher šel v arest....☹️

Nevzgojeni do skrajnosti so .....🥴😤

Napisano

Jaao jao, sramota res. Vsi za enega, eden za vse je bilo včasih. Danes je pa "vsi na enega"...

Žalostno res potem ko bo pa samomor, bo pa spet cviljenje, kako pa to, ipd..

Napisano
pred 14 urami je Shrek napisal:

Posnemanje obnašanja staršev... 

+1, vzgoja vzgoja doma

 

 

Napisano
Pred eno uro je MazdaBoy napisal:

+1, vzgoja vzgoja doma

Ja, za vzgojo ni časa, baje.... 😔😏

Napisano

Tole pa zdejle berem, kot da se v takih letih nismo pobunkali med sabo. Sam takrat ni nihče vedel, ker ni blo telefonov, da bi se posnelo. Še najhuj je blo k je kdo zašpecal.

 

Ne odobravam nasilja, sam ne bit bolj papeški od papeža.

 

Bi blo pa vseeno zanimivo videt ozadje tega mačjega ravsanja. Ker nasilje ni samo fizično ampak je tudi psihično. S čem si je tale "zaslužila", da so se vse nanjo spravle - hudo dvomim, da je bila tiho in pridna kot miška?

Ampak še enkrat ne odobravam nasila in in ga je potrebno preprečit, ampak včasih pa določene zadeve , ki se vseeno zgodijo nekako tudi razumeš zakaj pride pol do tega.

 

Recimo tudi streljanja v ameriških šolah niso kar tako iznenada ampak je lahko leta in leta psihičnega nasilja, ki nakoncu rezultirajo v tragedijo. Vprašat se je treba zakaj se take stvari ne preprečijo še predno eskalirajo čez mejo.

  • Všeč 2
  • Žalosten 1

33112_1.png

Napisano

Ja, je bil kak fajt sem pa tja, to se spomnim. Nikoli pa kolikor se spomnim ni šlo 5 na enega, ne vem no. To so pa zdej neke novodobne fore. 

 

Zaskrbljujoče je to, da noben ni stopil v bran, da so komentarji v stilu "fukn jo dol" ipd...za zamislit..

Napisano

Oh, mene so čefurji nalomili. Bilo jih je 5 al pa 6 kot so mi kasneje miličniki povedal. Pa vseeno sem enmu še uspel nos razbit pa en si je prst zlomil, ker me je zadel v čelo in ne po ksihtu. Tko so jih miličniki tud našli, ker sta šla na urgenco. To so bili časi raznoraznih band, ki so se potikale vsepovsod.

Delovale so pa tako, da ti pošljejo enga majhnega, ki se zaleti vate, ti zateži in te ozmerja ostali so pa skriti in seveda, ko ga zagrabiš, da mu boš kosti polomil, te napadejo iz vsepovsod kot sršeni. In ker seveda real life ni film z Van Dammom jih v večini primerov fašeš, razen če nisi res dober šprinter. In ja nič ni bila ovira, da se je to zgodilo pred srednjo šolo.

  • Haha 1
  • Začuden 1
  • Zmeden 1
  • Žalosten 1
  • Ni všeč 1

33112_1.png

Napisano (urejeno)
Pred eno uro je Boss napisal:

Tole pa zdejle berem, kot da se v takih letih nismo pobunkali med sabo. Sam takrat ni nihče vedel, ker ni blo telefonov, da bi se posnelo. Še najhuj je blo k je kdo zašpecal.

 

Ne odobravam nasilja, sam ne bit bolj papeški od papeža.

 

Bi blo pa vseeno zanimivo videt ozadje tega mačjega ravsanja. Ker nasilje ni samo fizično ampak je tudi psihično. S čem si je tale "zaslužila", da so se vse nanjo spravle - hudo dvomim, da je bila tiho in pridna kot miška?

Ampak še enkrat ne odobravam nasila in in ga je potrebno preprečit, ampak včasih pa določene zadeve , ki se vseeno zgodijo nekako tudi razumeš zakaj pride pol do tega.

 

Recimo tudi streljanja v ameriških šolah niso kar tako iznenada ampak je lahko leta in leta psihičnega nasilja, ki nakoncu rezultirajo v tragedijo. Vprašat se je treba zakaj se take stvari ne preprečijo še predno eskalirajo čez mejo.

 

Ja, sam punce med sabo tkole so se pa rekdo. Je bilo bolj na verbalni osnovi...to vse Tiktok dela :D

Kar se pa tega primera tiče, tudi sam se najprej vprašam zakaj je do tega prišlo in palica ima vedno 2 konca.

Popravljeno od g.Wankel

The ability to speak does not make you intelligent.

Napisano
pred 8 urami je g.Wankel napisal:

 

Ja, sam punce med sabo tkole so se pa rekdo. Je bilo bolj na verbalni osnovi...to vse Tiktok dela :D

Kar se pa tega primera tiče, tudi sam se najprej vprašam zakaj je do tega prišlo in palica ima vedno 2 konca.

 

To je bolj woke kultura pa feminizem in zgodba o enakopravnosti z dedci. Navadno take stvari potegnejo najslabše iz ljudi. Nič novega, enako smo videli v korona histeriji, zdej se pa seli po družbi kot rak.

33112_1.png

Napisano
pred 9 urami je Boss napisal:

Oh, mene so čefurji nalomili. Bilo jih je 5 al pa 6 kot so mi kasneje miličniki povedal. Pa vseeno sem enmu še uspel nos razbit pa en si je prst zlomil, ker me je zadel v čelo in ne po ksihtu. Tko so jih miličniki tud našli, ker sta šla na urgenco. To so bili časi raznoraznih band, ki so se potikale vsepovsod.

Delovale so pa tako, da ti pošljejo enga majhnega, ki se zaleti vate, ti zateži in te ozmerja ostali so pa skriti in seveda, ko ga zagrabiš, da mu boš kosti polomil, te napadejo iz vsepovsod kot sršeni. In ker seveda real life ni film z Van Dammom jih v večini primerov fašeš, razen če nisi res dober šprinter. In ja nič ni bila ovira, da se je to zgodilo pred srednjo šolo.

Te filme sem že gledal kot otrok.....😊To so stare fore iz močvirja.....😊😂🤣

Napisano (urejeno)
pred 10 urami je Boss napisal:

Tole pa zdejle berem, kot da se v takih letih nismo pobunkali med sabo. Sam takrat ni nihče vedel, ker ni blo telefonov, da bi se posnelo. Še najhuj je blo k je kdo zašpecal.

 

Ne odobravam nasilja, sam ne bit bolj papeški od papeža.

 

Bi blo pa vseeno zanimivo videt ozadje tega mačjega ravsanja. Ker nasilje ni samo fizično ampak je tudi psihično. S čem si je tale "zaslužila", da so se vse nanjo spravle - hudo dvomim, da je bila tiho in pridna kot miška?

Ampak še enkrat ne odobravam nasila in in ga je potrebno preprečit, ampak včasih pa določene zadeve , ki se vseeno zgodijo nekako tudi razumeš zakaj pride pol do tega.

 

Recimo tudi streljanja v ameriških šolah niso kar tako iznenada ampak je lahko leta in leta psihičnega nasilja, ki nakoncu rezultirajo v tragedijo. Vprašat se je treba zakaj se take stvari ne preprečijo še predno eskalirajo čez mejo.

Tocno tako. Takih in se mnogo hujsih primerov sem bil prica nestetokrat v casu svoje osnovne in srednje sole. Razlika je bila samo ta, da se takrat to ni dalo javno deliti...  Dalec od tega, da je to prav, ampak tako se gradi karakter in ce do taksnih stvari obcasno ne pride se clovek tudi sam zase ne zna postaviti. Poznam veliko ljudi k so bili zrtve konstatnega podjebavanja in zajebavanja, ampak, ko jim je pa pisker vrglo in ko je dva, tri namlatil so ga pa za vedno pustili pri miru in so si nasli drugo zrtev.

Popravljeno od Scr3am
Napisano
pred 18 urami je SpEkTr napisal:

Ja, je bil kak fajt sem pa tja, to se spomnim. Nikoli pa kolikor se spomnim ni šlo 5 na enega, ne vem no. To so pa zdej neke novodobne fore. 

... ... ... ...

 

Eee, kje si pa ti do zdaj živel? Kolikor se jaz spomnim, so ponavadi vedno bili vsaj trije, ki so se spravili na enega. Sploh tisti, ki se jim ni dalo preveč učiti in se niti slovensko govorit niso naučili... 

 

A to da so neke novodobne fore? Potem pa še nisem tako zelo star, kot mi pubertetniki v hiši razlagajo...

 

 

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

Hja, nisem živel na mestu ampak na vasi. In včasih na vasi takih ni bilo , mogoče sem in tja kakšen.

Napisano

Ja, to je pa res. Na vasi sta se ponavadi pretepala Šestipir in Drugibokal, pa še to bolj v zabavo drugim kot da bi to imelo kakšne resne posledice. Po pretepu sta običajno šla skupaj na štamprle domačega žganja...

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
pred 19 minutami je Slivka napisal:

Ja, to je pa res. Na vasi sta se ponavadi pretepala Šestipir in Drugibokal, pa še to bolj v zabavo drugim kot da bi to imelo kakšne resne posledice. Po pretepu sta običajno šla skupaj na štamprle domačega žganja...

Točno tako kot praviš, nič resnega, če se na prav način zmeniš.... 👍😉

Napisano
pred 13 urami je Bini napisal:

Te filme sem že gledal kot otrok.....😊To so stare fore iz močvirja.....😊😂🤣

 

Ja je fora, dokler ne fašeš :D Še dobro, da sem kr trpežne sorte pa da kakšni "skakavci" in "čakije" niso stopili v akcijo.

  • Všeč 1
  • Haha 1

33112_1.png

Napisano
pred 2 urama je Boss napisal:

 

Ja je fora, dokler ne fašeš :D Še dobro, da sem kr trpežne sorte pa da kakšni "skakavci" in "čakije" niso stopili v akcijo.

To je pa zato, ker ste izzivali. Jaz sem take sorte, da sem toleranten do drugih in nikoli nisem izzival. 😘 Zato pa tudi v nobenem pretepu nisem nikoli sodeloval. Pa tudi na veliki večini špilih tega bi bilo veliko. Rokerji so olikani ljudje. 😊

  • Všeč 2
  • Haha 2

 

 

Napisano
pred 12 minutami je Alex napisal:

To je pa zato, ker ste izzivali. Jaz sem take sorte, da sem toleranten do drugih in nikoli nisem izzival. 😘 Zato pa tudi v nobenem pretepu nisem nikoli sodeloval. Pa tudi na veliki večini špilih tega bi bilo veliko. Rokerji so olikani ljudje. 😊

Se popolnoma strinjam :punk:

N7rRRL1.jpg

Napisano

Razlika je al si izzival al si bil izzvan. Ampak Alex baje da si ti heroj, vsaj tako se predstavljaš? Al si heroj sam pri ogledalih? :hudicek:

33112_1.png

Napisano
pred 42 minutami je Boss napisal:

Razlika je al si izzival al si bil izzvan. Ampak Alex baje da si ti heroj, vsaj tako se predstavljaš? Al si heroj sam pri ogledalih? :hudicek:

Baje, da se ne bojimo mi mazdaši nikogar. 😊 Moraš diplomatsko rešit vsak spor tako, da misli model, da je zmagal, v bistvu pa je pop..il.😊

Najdeš pa povsod agresivne tipe, ki bi se kar tepli. Nekaj jih je(bilo) tudi na tem forumu. 😉

 

 

Napisano

Je pa en na forumu, ki je pravi provokator, zelo rad izziva in žali.

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Še en star...     Žena gre 'žurat s prijateljicami'. Pove svojemu možu, da se bo vrnila najpozneje do polnoči. Ure tečejo, pa tudi martiniji, in žena se pošteno pijana vrne domov ob 4. uri zjutraj. Ko stopi v stanovanje, se oglasi kukavica na uri. Štirikrat naredi ‘kuku’. Žena se prestraši, saj ve, da se je mož zagotovo zbudil in je slišal le štirikrat ‘kuku’ in da ji bo naslednji dan težil, zakaj je prišla domov tako pozno. Zato hitro sama ‘zakuka’ še osemkrat. Ponosna, ker se je kljub pijanosti domislila tako dobre rešitve, gre spat. Naslednji dan mož vpraša ženo, kdaj je prišla domov. - "Okoli polnoči."  - "Mhm. Draga, rabimo novo uro s kukavico." - "Zakaj pa?" - "Včeraj je naša kukavica zakukala štirikrat, potem je rekla "u pič**", potem je zakukala še trikrat, se odkašljala, zakukala še trikrat, se zahihitala, zakukala še dvakrat, nato se je spotaknila čez mačko in na koncu še prdnila. Ko je bilo tega konec, se ji je začelo pa še kolcati..."
    • Danes sem se spet spomnil enega starega, ma meni je dober...       Ne vem, kaj mate proti Bosancem. Mene so včasih tudi fejst motli. Zaj pa ne več. Do tega pa je prišlo takole: Mam hčero, ki mi je kot frkla pila kri. Bil sem vse, stari, bolan, zabitež, sto let za leseno žlico, ni kaj ni blo. Mam babo, ki me je jebala v glavo ko majmuna. Nič ji ni pasalo. Bol ko sn delal, bol je čvekala. Mam sosede, ki so mi nonstop delali *****. Nobeno stvar nisem prav naredu, ne da bi meli pripombe. Pol pa je hčera spoznala enga Bosanca, zanosla in se z njim oženla. Sprva sem mislu, da se mi bo sfuzlalo. Čez dva meseca je prišla nazaj s plavim frisom. Ati, mami lejta kaj mi je naredu. Nič več neandertalec in podobno. Čez dva dni je tak šla k njemu nazaj. Vsake tolko cajta jo naklofa in se pridere k svojemu zlatemu ateku. Še staro je strah zeta in se je fejst vnesla. Jaz pa od cajta do cajta povabim Bosanca v gostilno na pijačo in sma največja kolega. Zakaj pa ne. Porihtal mi je familijo kot se spodobi. Toti nimajo milosti do bab. Pranje nog vsak večer, postrežba all inkluzive, nobenega španskega sranja na TV, samo fusbal, itd. Marsikaj bi se lahko naučili od njih. Včasih naredimo pri nas piknik in pride zet s familijo (mata tri sine) in žlahto. Včasih še kake kolege sabo prpelejo. Ko se frocovje zakadi po vasi spizdijo še podgane. Sosedi dva dni ne upajo iz bajt. Tudi na njihovo muziko sem se navadil. Saj ni tak slaba. Še sploh Šaban Šaulič in tista Kuje Mujo konja po mjesecu, čeprav je baje že zelo stara. Sedaj če me kak sosed hoče kaj gnjavit, samo rečem, da bom mel piknik, pa mam mir. V trgovini včasih za štos stegnem roko proti pakiranim čevapčičem. Narod samo razširi oke v strahu, spet bojo meli piknik. Skratka sedaj sem car na vasi. Zato: Živeli Bosanci!
    • Na pomolu v Portorožu, polnem turistov, stoji moški in kliče sina, ki brezskrbno čofota po vodi: - "Ibi, komm zum papi!" Mali se ne zmeni zanj in mirno čofota naprej. Možakar povzdigne glas: - "Ibi, komm zum papi!" Spet nobene reakcije, zato možakar še bolj povzdigne glas: - "Ibi, komm sofort zum papi!" Mali čofota naprej, kot da ga ne sliši. Nato se oče razjezi: - "Ibrahim, matertijebem, odmah izlazi iz vode!!!"
    • Prostitutke stojijo na cesti in čakajo stranke. Mimo pride starejša gospa in jih vpraša: - "Ja, punčke, kaj pa delate na cesti?" Pa se ena oglasi: - "Čakamo, da bo tovornjak pripeljal pomaranče..." Pa reče starka: - "Potem se bom pa še jaz postavila v vrsto." Mimo pride policist, jo zagleda med prostitutkami in presenečeno vzklikne: - "Kaj, mamca, a vi tudi?" - "Seveda! Brez problema! Samo protezo si snamem, pa jih že lahko cuzam..."
    • Railjet Express iz Dunaja v Trst gre mimo Slovenije. Direktni vlak Trst - Budimpešta gre tudi mimo Slovenije. Tudi, kar se letališč tiče, gremo iz Nove Gorice raje v Ronchi ali Celovec kot pa v Ljubljano - več linij in cenejše so... Dvakrat sem eno družino vozil iz Solkana na letališče v Gradec, ker je baje boljše in cenejše kot iz Ljubljane... Pa Celovec, na primer, je malo večje športno letališče, nekaj takega kot Maribor...   Ja, imaš pa do neke mere res: Flixbus pa iz Trsta pelje skozi Slovenijo do Budimpešte, to se pa spomnim, da je bila direktna povezava še kakšen mesec nazaj...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.