Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

pred 8 minutami je Bini napisal:

Lahko greš v Merkur, če je to prva trgovina s tako robo od tvojega bivanja. :party0035:

Ena je tudi v Kp. A je majhna in tega v Kp nimajo. Se ne upam reskirat, da me ne bi oglobili. 😛

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 36 minutami je Alex napisal:

Red mora bit. Drugače je anarhija. Tega si nihče ne želi.ne?😎

Tako je, če ne zlepa pa z elektrošokerjem

 

Aja, danes je bila lepa sončna sobota.... kako je pa kej potekal festival Špeckahla? A je Bled zmagal in ste bli primorci spet drugi, čeprav kot sem slišal ste le za las prehiteli kranjskogorce. 😜

  • Všeč 1
  • Haha 3

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
pred 3 minutami je Slivka napisal:

Mah, ne vem, kaj zdaj to pomeni?

 

Naš pomivalni stroj je 23 let delal kot Švicarska ura, enkrat pred leti je krepnilo eno stikalo in to je to. Zdaj se je pa v dvanajstih dneh trikrat ustavil...

Zakaj bi delal če cela slovenija stoji.....:nevem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 3. 5. 2020 ob 19:08 je Slivka napisal:

Mah, ne vem, kaj zdaj to pomeni?

 

Naš pomivalni stroj je 23 let delal kot Švicarska ura, enkrat pred leti je krepnilo eno stikalo in to je to. Zdaj se je pa v dvanajstih dneh trikrat ustavil...

Ok razumem da delaš kot švicarska ura. Ne razumem pa tisto s stikalom. Kam so ti ga vgradili?

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Shrek napisal:

Z biciklom?🤨

Ah,tm bi bla višja tarifa :). Jbg... V 14letih poklicne vožnje in 80t km kombinirane vožnje /leto v službi, je tole drugi radar. In obakrat ista prekoračitev ; 56 namesto 50... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Nejc1986 napisal:

Ah,tm bi bla višja tarifa :). Jbg... V 14letih poklicne vožnje in 80t km kombinirane vožnje /leto v službi, je tole drugi radar. In obakrat ista prekoračitev ; 56 namesto 50... 

To pa ni hudo:prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Bini napisal:

To pa ni hudo:prstgor:

Se strinjam.. bolje bi bilo , da nebi bilo nič,ampak nič hudega ni na vsake kvatre plačati par10eur, zgolj da te opomne, da je 50kmh pač 50kmh

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se je lotila sestra iskat novi avto. Normalno, da sem jo navižal na Mazdo. Ker je samska in ne potrebuje velikega avtomobila, smo gledali Mazdo 2, mogoče Mazdo 3. Pa smo si jo temeljito ogledali. In bolj kot sem gledal, več napisov "made in Mexico" sem našel... Ma, prekleta reč, če bi hotel kaj Mehiškega, bi kupil sombrero, ne pa avto...

 

Spokamo od tam, Mazdo 2 črtamo s spiska, gremo k Toyoti: Yaris. Ista zgodba. 

 

Zdaj gledamo za Lado...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je Slivka napisal:

Se je lotila sestra iskat novi avto. Normalno, da sem jo navižal na Mazdo. Ker je samska in ne potrebuje velikega avtomobila, smo gledali Mazdo 2, mogoče Mazdo 3. Pa smo si jo temeljito ogledali. In bolj kot sem gledal, več napisov "made in Mexico" sem našel... Ma, prekleta reč, če bi hotel kaj Mehiškega, bi kupil sombrero, ne pa avto...

 

Spokamo od tam, Mazdo 2 črtamo s spiska, gremo k Toyoti: Yaris. Ista zgodba. 

 

Zdaj gledamo za Lado...

Takšne Toyote Yaris, kot so delali 20 let nazaj, ne bo več. Dejstvo pač. Verjamem pa, da Toyota ni kar tako vrgla stran svoje slave o zanesljivosti, tako da bi državo izdelave gledal malo z distanco. Sploh pa je nekaj govora, da imajo Toyota in Mazda skupne tovarne v USA, mogoče je isto v Mehiki.

 

Sem imel Toyoto iz Turčije in so vsi pljuvali čez njo češ ni to več japonska stvarca. Dočakala je 13 letih brez enega večjega popravila. :)

pred 12 urami je Scr3am napisal:

Glej sestke imas vecjo vrjetnost da je iz japanske. Drgac pa samo vin stevilko poglej in ce se zacne z JMZ je iz japonske :)

Ma sej ti na veliko piše kje je narjena na tisti nalepki na vratih. Ne vem, a je to regulirano al je ta nalepka stvar proizvajalca.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Če se ne motim je znano , da je ena boljših Toyorinih tovarn v Turčiji. Vem da so prejšnjo Corollo tam delali.  

 

Mene država porekla nebi motila. Je pa res; takih avtov kot so jih delali 20let nazaj ni več. Ne pri Toyoti,mazdi , Citroenu ali bmwju... Nikjer.

 

Meni se recimo mazda2 in yaris zdita čisto ok mestna avta in ena redkih , ki nista zrasla konkretno čez 4m.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je Nejc1986 napisal:

Če se ne motim je znano , da je ena boljših Toyorinih tovarn v Turčiji. Vem da so prejšnjo Corollo tam delali.  

 

Mene država porekla nebi motila. Je pa res; takih avtov kot so jih delali 20let nazaj ni več. Ne pri Toyoti,mazdi , Citroenu ali bmwju... Nikjer.

 

Meni se recimo mazda2 in yaris zdita čisto ok mestna avta in ena redkih , ki nista zrasla konkretno čez 4m.

Eni so zdaj mogoče boljši? 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.