Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Dobr mu gre, samo tako naprej

V bistvu podobno kot na?im vremenarjem kjer je 50/50,da bodo zadeli.Kdor ne reskira ne profitira.Lahko bi se mu iz?lo pa bi bil faca. No, januar je ?e dolg pa bomo videli.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

---- sem mislil, da si ?e pozabil in da te je jeza minila  sramezljiv

 

Potem si zadnjic v BTCju imel sreco, da je bil z "avtobusom", lopato pa je pozabil na kesonu traktorja :D 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja... sej zato pa nisem drezal z neprimernimi vpra?anji.  sramezljiv

A npr. zakaj si ne omisli kake mlajse in bl privlacne? :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potem si zadnjic v BTCju imel sreco, da je bil z "avtobusom", lopato pa je pozabil na kesonu traktorja :D

 

A, brez skrbi, lopata je tudi v minibusu. Ampak, ker je mo?akar obljubil pija?o, ga nisem hotel prelopatat, preden pla?a. On je pa zavla?eval in zavla?eval in sem od?el prej, preden je pla?al...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A, brez skrbi, lopata je tudi v minibusu. Ampak, ker je mo?akar obljubil pija?o, ga nisem hotel prelopatat, preden pla?a. On je pa zavla?eval in zavla?eval in sem od?el prej, preden je pla?al...

Meni sta oba2 prav O.K. in upam, da se kmalu ponovno sre?amo, npr. Idrijska Bela, ko bom organiziral kak?en ?portni piknik. :wub:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bil prej na bankomatu in dal ukaz za dvig max. dnevnega zneska; 400 cekinov. Pa melje in melje in ze kolnem kako bo garant zablokiral in pozobal kartico. Nakar mi izkaslja 40 bankovcev po 10, no vsaj upam, ker jih nisem stel. Precej nenavadno, ko pa rabis manjse, ti pa po 50 nakaslja ven. :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?as gripe je in logi?no, da tud bankomati ka?ljajo. Me zanima kako bi bil ti zdrav, ?e si pri teh temperaturah skos zuni? :jezicek:

 

@Zmaj - je bil na konc z gotovino in je imel samo ?e bankovce za 10 EUR zato si samo take dobil. Naslednji, ki je pa pri?el se je pa obrisal pod nosom, ker si ga do konca spucal. :lol:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?as gripe je in logi?no, da tud bankomati ka?ljajo. Me zanima kako bi bil ti zdrav, ?e si pri teh temperaturah skos zuni? :jezicek:

 

@Zmaj - je bil na konc z gotovino in je imel samo ?e bankovce za 10 EUR zato si samo take dobil. Naslednji, ki je pa pri?el se je pa obrisal pod nosom, ker si ga do konca spucal. :lol:

Legalno izropal pravi?? :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Bom kar na hi?o narisal znak bolnice...

 

?ena in trije otroci imajo vro?ino, en otrok ima pa gips na roki...

Odpri si pivo Corona in z njim nazdravi, da vam ?e virus s tem imenom ne pride s Kitajske. :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.