Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Ve? napaka se je shranila in ob priliki lahko pogledava kaj jo je zmedlo.

 

OK bova ob prilki, sej pravim da mi je bilo sumljivo, ko sem pritinsil na polno v drugi prestavi se je pri?gala in ni ugasnila, sedaj pa ok. Prvo sem se bal da je kak?na voda preko filtra notri pri?la, ker sem ga dopoldne pral, na filtru pa ?e ni vre?ke proti uhajanju vode.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe, vre?ka za uhajanje vode - k da bi bil na nekem medicinskem forumu v temi o prostati.

 

Druga? je pa tko, da ?e je napaka samo slu?ajna se lu?ka po ?etrtem ali petem v?igu motorja sama resetira in ne gori ve?.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V tem primeru je dobro imeti neko sr?no hibo, se pravi da ima? tako veliko srce da se vedno ?e za kak?no prostor najde

 

v glavnem prvo za pojamrat potem pa pohvalit.

Hm hm o tem bi se dal marsikaj predebatirat, samo ker je to javni forum in je bolj?a polovica reden gost, se ne bom spu??al v ta pogovor :P Za nekatere dolo?ene "stvari" je bolj?e, da ostanejo na svojemu mestu in ne izzivamo sre?e, je tako? :bravo: Ker lih reden gost jamralnika pa le ne?em bit :unsure:! Skratka, kej o tem bo pa sigurno ?e kaj sama povedala! Jest grem pa naprej safer furat :vskalo:

 

Gdaj gremo pit ?

 

Jaz pa alko nisva ve? tanartabul? prjatla! Preve? razlogov, da bi razlagal zakaj je temu tako, ko da ?opamo samo ?e :pepsi: !

In ta mesec sm ?e pustil ca. 700? vsepovsod! Demn, lohk bi ?le pla?e ?e mal gor! Sej se da pre?vet! Samo bonbon?kom se mora? odpovedati! :( In pa verjetno imeti mazdo, da je vsaj en stro?ek manj :bravo: In glej ga zlomka, spet jamram!

 

Najbol?, da se :vino::dudek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jao - tale premik ure me je total za?tihu - dans zu3 efekt kt da sm ustov ob pol 5 ne ob pol 6 kokr je pa? ura kazala ob budilki! <_<:P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prej sem klical enega pacienta za rabljeno xenon lu? .Med zobi (najbr? je bil v mastni ,umazani kanotjeri z zobotrebcem v ustih)mi je zamomljal,da ima lu? in da je skoraj nova.Kak?en letnik,ga vpra?am-nima pojma,ker,da jo je dobil. :blink:

Pol vpra?am za ceno,malo po?tudira in izstreli 350?.Seveda brez elektronike in brez ?arnic. ?zmeden?

Ga vpra?am,?e se mu sanja,koliko pride nova.In on iz topa istreli,da je okoli 700?-gola brez vsega.

Kje je ?e elektronika,pa xenon ?arnice...Tipi na odpadih so res prizadeti. :angry:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e enkrat me je izu?ilo, da tisti, ki pravijo, da je ?port koristen, serjejo.

 

V glavnem v?erja mi je ratalo razfukat koleno in to oreng tako, da sem tam ?ist trd namest 40cm vi?je. Za povrh pa mi je v istem trenutku ratal na drugi nogi zvit ?e gle?enj.

 

Jebemu rekreacije in ko?arko... :angry::angry:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e enkrat me je izu?ilo, da tisti, ki pravijo, da je ?port koristen, serjejo.

 

V glavnem v?erja mi je ratalo razfukat koleno in to oreng tako, da sem tam ?ist trd namest 40cm vi?je. Za povrh pa mi je v istem trenutku ratal na drugi nogi zvit ?e gle?enj.

 

Jebemu rekreacije in ko?arko... :angry::angry:

 

A tud ti bo? brez svetovnega prvenstva? Adijo medalja :harhar:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e enkrat me je izu?ilo, da tisti, ki pravijo, da je ?port koristen, serjejo.

 

V glavnem v?erja mi je ratalo razfukat koleno in to oreng tako, da sem tam ?ist trd namest 40cm vi?je. Za povrh pa mi je v istem trenutku ratal na drugi nogi zvit ?e gle?enj.

 

Jebemu rekreacije in ko?arko... :angry::angry:

 

ce si slab si pac slab nimas kaj :P

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ce si slab si pac slab nimas kaj :P

 

mah kurc slab, star sem ratal... pol se pa ho?e ?lovek dokazat in sem tistmu 25-letnemu mladi?u stisnil banano a je blo to zadnje kar sem naredu ta ve?er... posledice so pa? tak?ne kot so.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e enkrat me je izu?ilo, da tisti, ki pravijo, da je ?port koristen, serjejo.

 

V glavnem v?erja mi je ratalo razfukat koleno in to oreng tako, da sem tam ?ist trd namest 40cm vi?je. Za povrh pa mi je v istem trenutku ratal na drugi nogi zvit ?e gle?enj.

 

Jebemu rekreacije in ko?arko... :angry::angry:

 

Pa pravijo, da ?port koristi

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah kva mi gre fov?ija na ... (reproduktivni organ), matr tle sva s sodelavko ?e 2. mesec zapored najbolj efektivna pisarna na Izvr?bi, pa so vodje namest navdu?enja pokazal - navdu?enje, da preverjo, zakaj midva tok hitr sodne spise obra?ava, tko da ?e isto vajo ponoviva ?e v aprilu, garantirano pade kake kontrola, ki pa bo potem v vsakem primeru obrodila sadove (nih?e ni popoln, dejansko)! :danzoman:<_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

E jebemti, a si se vsaj kej ogrel, al kar v kavbojkah sko?u na igri?e? <_<:blush:

 

Sem , sem - to se je zgodilo po cca tri?etrt ure igranja in to non-stop tko, da ni problem neogretosti... :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem , sem - to se je zgodilo po cca tri?etrt ure igranja in to non-stop tko, da ni problem neogretosti... :(

 

Eh,leta leta. :P Jaz recimo,ki sem ?e mlad,nimam takih problemov. :punk:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem , sem - to se je zgodilo po cca tri?etrt ure igranja in to non-stop tko, da ni problem neogretosti... :(

 

PREgretost..... :cheers:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole je za pojamrat, kak?ni primitivci, lastnega trenerja prebunkal! <_<

 

http://24ur.com/sport/hokej/jeseniski-hoke...epli-posmo.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ?e... kljub temu, da jih verjetno zastonj ni dobu, ampak vseeno, da se jih 6 na enga spravi je pa eno najbolj nizkotnih ?efurskih dejanj. ?e si faca ga nabunkaj ena na ena to pa si teh ?est usranetov o?itno ne upa. Sram jih bilo reve usrane, me pa zdaj zanima kolk bodo dobli in ?e je kej pravice v tej dr?avi upam, da vsaj toliko kot uni trije homofobi, ki so se spravli na enega pedra.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.