Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Sej te razumem da ?eli? biti blizu ?ole, pa ?e varneje je, samo zgleda da bo? morala ?e kaj delati verjetno. Glede na to da je za ameri?ane znano da celo ?ivljenje tastari ?parajo da jih potem lahko po?ljejo ?olat, pa? pri nas je to "zastonj" - v velikih narekovajih. Poglej malo po netu, najdi kak?nega ki je ?e dol in ti bodo verjetno malo svetovali kje in kako se da ceneje do stanovanj na istemu obmo?ju.

 

Trg nepremi?nin so pa malo re?ili, NLB je na?la dogovor z Vegradom, kar je ?alostno, ?eprav po eni strani banko kot upnico razumem, verjetno so dali kak?en odlog, ker da bi jim vse to vzeli, ter prodajali, jaooo, verjetno se jim konec koncev ne spla?a, meni verjemite da banke si ?e najmanj ?elijo rubiti nepremi?nine, vedno bodo naredile vse da do tega nebi pri?lo.

 

Je pa res vse tako predrago da ne more? verjeti, kvaliteta sploh novogradenj pa ve? ali man porazna.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej te razumem da ?eli? biti blizu ?ole, pa ?e varneje je, samo zgleda da bo? morala ?e kaj delati verjetno. Glede na to da je za ameri?ane znano da celo ?ivljenje tastari ?parajo da jih potem lahko po?ljejo ?olat, pa? pri nas je to "zastonj" - v velikih narekovajih. Poglej malo po netu, najdi kak?nega ki je ?e dol in ti bodo verjetno malo svetovali kje in kako se da ceneje do stanovanj na istemu obmo?ju.

 

 

 

Ma sej ne grem na polno varianto, ker 11 mescov tm je pa 2 much zame. Grem na "tahitro verzijo" te?ajev in bi mogla bit fertik v enmu mescu do max dveh. Upam, da bo ?imve? tega razpisanga tko, da bosta dva v enem dnevu (10-14h in 18-22h).

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hja, kaj pa naj banka po?ne z nepremi?ninami, ki se ne prodajajo. Bolj? je kreditojemalca za vrat dr?at, da ti pla?uje pa ?etud z zamudo kot pa mu vse pobrat pa ne vedet, kaj s tem pobranim narest. ?ista logika ampak ?al za banko ni preve? dobra, ker ?e se denar ne vra?a, ga ne more naprej plasirat. Posledi?no pa najebe cel posojilni trg. :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako Boss kot si napisal ja, sploh pa mislim da teli Celov?ki dvori ?e nimajo uporabnega dovoljenja in ?e bi jim zarubili vse to, bi se morali ?e s tem ukvarjati, potem odpreti dru?bo ki bi nepremi?nine prodajala ipd. ipd. ipd., marsikaj ?e potegne za sabo, je pa res lepo sli?ati da se vzame in se proda. Vedno se naredi vse, da nekako stranka denar vra?a oz. sama proda ter popla?a kredit. Najhuje je zarubiti, ker gre potem na sodi??e, v prvem in drugem naroku se itak ni? ne proda, tretji je s 50% vrednosti nepremi?nine in kdo da ve?. :) ...no tukaj je ta haklc zakaj banke ho?ejo oz. ?elijo da ima stranka ?imve?ji lastni dele? pri kupnini in nekatere financirajo 100% kupnine.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dana?en dan je pa najbolj beden v zadnjih xy mescih.

 

Najprej Tia, ki je za?ela ful ka?lat u?erej in je blo dons samo ?e slab?. Med vo?njo do klinike mi pa draga mati pove, da je bil u?erej pogreb od enga iz LM s kerim sm se ful dobr razumela. Da je kao umru ker so ?li s kolegi neki stavt in ga je stresl. Kako sm pr?la do klinike ne vem,...no tm pa zvem da ma Tia tumor na mle?nih ?lezah in ku?ni ka?elj aja pa ?e navidezno je breja.

 

 

Life sux :(

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ne gre mi ta kolega iz glave,..neb rekla da bi bil norc pr 20ih,..ampak pizda ?lovk pr 40+ letih z ?eno, dvema otrokoma in malim ?ivalskim vrtom bi pa tud loh bil mal bl pr pameti,..

 

In pol sm ?e zvedla, da so u?erej kolegici vlomil v stanovanje, ko sm pa dam pr?la sm pa dobla po?to, da nisem dobila slu?be,.

 

Dost mam za dons,..grem v postlo in glavo pod pou?tr,.. :(

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ne gre mi ta kolega iz glave,..neb rekla da bi bil norc pr 20ih,..ampak pizda ?lovk pr 40+ letih z ?eno, dvema otrokoma in malim ?ivalskim vrtom bi pa tud loh bil mal bl pr pameti,..

 

In pol sm ?e zvedla, da so u?erej kolegici vlomil v stanovanje, ko sm pa dam pr?la sm pa dobla po?to, da nisem dobila slu?be,.

 

Dost mam za dons,..grem v postlo in glavo pod pou?tr,.. :(

 

Vsaj en majhen +, drugje ti ?e tega ne sporo?ijo. :rozico:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

je*em jaz preklet pof*ukani materializem in po?re?nost

 

?lovek ni vreden ve? ni?... prekleta dru?ba po?re?na pohlepna !

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

je*em jaz preklet pof*ukani materializem in po?re?nost

 

?lovek ni vreden ve? ni?... prekleta dru?ba po?re?na pohlepna !

 

Res je.Zato je treba se ?im bolj izogibat takih re?i in ljudi.?e vedno se da ?ivet "po starem".

Samo ne sme? past pod upliv. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se mi zdi, da je tista druga zvezdica odvec :P

 

khm... kdaj si pa ti naredo doktorat iz pravopisa :P ? :D

 

p/s: saj ma? prav :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri nas je isto delal. Problem je bil kovanec(? centi) v filtru oz. pumpi...

 

imel isti problem... sam sem najprej pol pralnega stroja rastavu namest, da bi prej malo globlje v cev od filtra pogledal :blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

imel isti problem... sam sem najprej pol pralnega stroja rastavu namest, da bi prej malo globlje v cev od filtra pogledal :blush:

 

 

jst se pa s stumfom lahko pohvalim :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri nas je isto delal. Problem je bil kovanec(? centi) v filtru oz. pumpi...

 

Tut mi meli probleme s tem 14 dni nazaj. S tem, da je blo v filtru 50 SIT (?e pomnite, prijatelji?) :rolleyes: Ne me spra?evat, od kje.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri se peljem ene 60 km/h ?ez naselje, pa ena baba u Twinglnu zapele direktno pred mene (obetal se je bo?n trk, v njena ?oferska vrata), bremzam na polno, pa sm vidu, da ipak ne bo znesl in jo nekak uspem obvozit, pol sm ji mal poblendu in povedu, kaj si mislm o njeni vo?nji (koko? slabovidna, mamujijebm). <_<

 

Skratka mal je mankal, da jo ne bi z Laguno poslal direkt v Renojska nebesa (kjer predvidevam, da majo ful mehke sede?e)! :hudicek::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.