Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

sam sem imel 1x tak problem ko mi enostavno ni zagnal vinsov in nikakor ni spoznal diska!

re?itev najdu pr kolegu .

 

on je na svojih winsih s cd-ja zalavfal linuxe tam je takoj spoznal moj okvarjen disk in takoj smo za?eli s kopiranjem podatkov.

Sledil je format le tega in evoooo napaka odpravljena seveda s ponovno namestitvijo vinsow

;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala Boss in Ploki. Uklopko, druga?e disk z winsi normanlo lavfa, pravim da winsi za?tekajo ko priklopim drugi - zunaniji disk (za?teka tako na usb-ju kot direktno na sata priklopu), oz ko ho?em brskat po disku, winsi vr?ejo ?e neke erorje branja na doti?nemu disku, potem mi napi?e na oknu -not responding- nakar drmam ctrl+alt+del in za?tekajo komplet winsi. Zanimivo je tudi da ?e imam disk priklopljen ob ?tartu winsev, se te nikakor no?ejo bootat, ampak moram ?ele naknadno priklopit drugi disk...

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e pozna? koga ko ma linuxe al pa mekinto?a.. mogo? bi lahk bil tut kak virus glede na to da ti windowse raz?efuka..

 

?eprav glede na to da se ti no?e bootat mi deluje bolj kot hardware error, ampak probat ni greh.

 

jaz mam sicer mekinto?a sam nevem ?e se bom v kratkem kej smukal okrog ljubljane (do za?etka faksa vsaj ne)

 

hehe marko :) dobra.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ziher je disk, ker tudi neki ?udno ''praska'' notr, mislm neobi?ajno, zvok mi je ?e preve? znan od biv?jih diskov, katere sem ?e malo probal zrihtat, ko pa ni ?lo, sem vrgu pre? in preprosto kupil novega... tega mi je pa ?koda ker je gor ogromno uporabnih podatkov, med drugim slike od morja, smu?anja,.. od cele familje vglavnem... tako da j**a :blush:

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aloha!

 

Jaz niti ne bom za?el na?tevat kaj in koliko dreka se mi je zgodilo odkar sem se "en kan?ek" odtujil od tega foruma. V bistvu bi lahko odprl svojo temo. Ampak ne bom, vam bom prizanesel. ?e ima pa kdo dva do tri tedne ?asa ... :) mu pa lahko povem zgodbo.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aloha!

 

Jaz niti ne bom za?el na?tevat kaj in koliko dreka se mi je zgodilo odkar sem se "en kan?ek" odtujil od tega foruma. V bistvu bi lahko odprl svojo temo. Ampak ne bom, vam bom prizanesel. ?e ima pa kdo dva do tri tedne ?asa ... :) mu pa lahko povem zgodbo.

 

mogo?e bi blo pa zanimivo prebrat :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aloha!

 

Jaz niti ne bom za?el na?tevat kaj in koliko dreka se mi je zgodilo odkar sem se "en kan?ek" odtujil od tega foruma. V bistvu bi lahko odprl svojo temo. Ampak ne bom, vam bom prizanesel. ?e ima pa kdo dva do tri tedne ?asa ... :) mu pa lahko povem zgodbo.

 

He's alive...........

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

polil sem 5 litrov be? barve za stene in to po avtu :vskalo::vskalo::vskalo::vskalo:

Zabremzal in sem sli?al tup potem sem pa ?e barvo zavohal :angry2:

 

PATO je videl kaki je bil avto. Ampak do ve?era sem ga uspel s?istiti, vse sede?e ven, tepihe in izolacijo, opral z vapom, krta?u in obilo vode ter upam, da jutri ko bo suho da bo ?isto.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

be? notranjost je pa ja IN trenutno :bravo:

 

?e bi bil leder bi ?e ?lo, tak pa :ne vem:

 

mislim, da mi je uspelo o?istit ni videt flekov ?akam pa, da se posu?i ker vreme ni ravno primerno to zdaj traja.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Monzi so nas pofukal s kampom in to za 61,5? na glavo, lani je blo cca 20? na avto, neglede kolk je blo folka not. :angry:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Monzi so nas pofukal s kampom in to za 61,5? na glavo, lani je blo cca 20? na avto, neglede kolk je blo folka not. :angry:

 

Jebem jim mater Italijansko - oderuhi pofukani. ?e bi vsaj za ta denar nudili nek osnoven luksuz (elektrika, normalni WC-ji, toplo vodo, urejen in vsaj malo raven teren), je pa vse blo kot na pol divjina.

 

Sej nisem razvajen glede tega ampak ne pa, da nas je dra?je pri?lo kot da bi najeli apartma (?eprav pol to ne bi bilo isto :hudicek: )

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Sej nisem razvajen glede tega ampak ne pa, da nas je dra?je pri?lo kot da bi najeli apartma (?eprav pol to ne bi bilo isto :hudicek: )

 

To pa ni blo za za zamudit, sploh unga s tovornjakom in troblami. :harhar:

Pa sosedvih smrklc z vuvuzelami, majo sre? da jim jih nismo zabasal v r....

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To pa ni blo za za zamudit, sploh unga s tovornjakom in troblami. :harhar:

Pa sosedvih smrklc z vuvuzelami, majo sre? da jim jih nismo zabasal v r....

 

 

Sam tist je pa bla scena. Tovornjakar se prpele v kemp samo z vla?ilcem (brez polpriklopnika) tako, da je mel lepo kabinco za spat. No pol pa mu ta drug ve?er kapne, da bi mal trobu in seveda je pol cel kemp po hupah stiskal - sme?no za popizdit, kako je vse to piskalo pa kr niso se naveli?al. :hohoho:

 

Druga? pa ognjemeti pa kresovi pa muska tko, da nisi vedu al je novo leto, 1. maj, poroka, rokerski koncert al pa ?urka narodnjakov. In po vsaki neumnosti, ki jo je kdo naredu je sledil gromek aplavz.

 

in seveda obvezni "ojjjjj" :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ooojiiiiiiiii!

 

no uglavnem kdor ni bil priden jih je pa dobil po riti,in kot 1. si je to prislu?il ivar :)

Joooj kako je bil poreden :huh:

 

Objavljena slika

GIF animations generator gifup.com

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.