Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

:punk: tole bi mogl bit v italiji ne pa pr ns.

Ste opazil, da so vsake vinjete gr?e od prej?njih? le kako bodo drugo leto premagali to barvo?

 

Da ne dodajam dodatnega posta naj povem da sem ravnokar uspe?no spustil na tla palsti?no dr?alo za selotejp polnjeno z mivko, mislim da so posledice jasne. Mi je kdo fou??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej sam te nove vinjete so pa prou najbolj sexy vinjetke na celem svetu. Majkemi. 5 si jih bom kupila. ?eprou sem pa fou? vsem Labijem, ki imajo ?rne avto. Kok bo ?ele tam ven sekala :ljubezen:

 

ti to resno? :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pod mafijc si mislil: 190cm110kg, oprijeta bela maj?ka, kilo zlata okoli vratu, lacoste pedr ta?e, pa bele lacoste superge :hohoho: aja pa ?rna "armani" o?ala :)

 

pa ?elo do vrata

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, pr ns se tla tresejo :(:(:(:(

 

Matr sm cviknu :vskalo:

 

Magnituda potresssa: 2,7

Najve?ja aktivnost: 8 km SV od kamnika :rispekt::rispekt:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, pr ns se tla tresejo :(:(:(:(

 

Matr sm cviknu :vskalo:

 

Magnituda potresssa: 2,7

Najve?ja aktivnost: 8 km SV od kamnika :rispekt::rispekt:

 

Se mi je zdel da sm neki ?utu, se prav je biv epicenter neke blizu mene, bemumast! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Simon, ni blu hudga - Sutjeska ?e stoji! :danzoman::P

 

Lohk pa pojamram d je tale moja strojepiska usak dan bl zoprna in u vse se vtika, kar je dnevna mooora! <_<:hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Simon, ni blu hudga - Sutjeska ?e stoji! :danzoman::P

 

Lohk pa pojamram d je tale moja strojepiska usak dan bl zoprna in u vse se vtika, kar je dnevna mooora! <_<:hudicek:

 

Le pazi da nebo? za?el ti vanjo se vtikat :ne vem:

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.