Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

evo... bravo na?i vrli politiki in strokovnjaki!

 

http://24ur.com/novice/slovenija/drzava-uk...ne-izdelke.html

 

narod si bo pisal sodbo sam... z nakupom ?kart robe :(

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo... bravo na?i vrli politiki in strokovnjaki!

 

http://24ur.com/novice/slovenija/drzava-uk...ne-izdelke.html

 

narod si bo pisal sodbo sam... z nakupom ?kart robe :(

 

+ 1 za vlado. :angry: (bom ?tel biserje,ki jih vsakodnevno servirajo).

 

Sicer pa ima? kot potro?nik pravico vrniti izdelek v trgovino brez razlo?itve,zakaj.

Al pa ga vre?i v kanto po novem,ko ne bo ve? garancije.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prvi smu?arski dan za mano. Ob 7:50 parkiri??e ?t. 0 na Krvavcu ful, ob 9:30 se ni dalo ve? smu?at ker so ble proge totalno kuclaste in spodaj ledene. Son?ek se je pa prikazal tut ?ele okol pol 12ih, da sem ja lahko dodobra friznla do takrat :( Pa ?e dvoseda me je v ritno kost nabila in zdej ful buba :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jest bom pa odprl v nassfeldu (zahvaljujo? Hypo Banki, s katero sem prav presene?en, da si lahko z banko mega zadovoljen....prav pri vsem), pol pa med tednom skoki na pukl za Ajvarjevo bajto

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo... bravo na?i vrli politiki in strokovnjaki!

 

http://24ur.com/novice/slovenija/drzava-uk...ne-izdelke.html

 

narod si bo pisal sodbo sam... z nakupom ?kart robe :(

 

Mor? vedt da se veliko ne bo spremenilo, vsaj kar se tehnike pa avtomobilizma in podobnega ti?e ne.?e proizvajalci (dobavitelji) ne bodo imeli garancije jih ljudje ne bodo kupovali simpl k pasul :P
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mor? vedt da se veliko ne bo spremenilo, vsaj kar se tehnike pa avtomobilizma in podobnega ti?e ne.?e proizvajalci (dobavitelji) ne bodo imeli garancije jih ljudje ne bodo kupovali simpl k pasul :P

 

Ja seveda <_<

 

Nekje sem videl komentar, da izdelki brez garancije bodo imeli iste cene, z garancijo pa nekaj procentov vi?je. :angry2:

 

+ 1 za vlado. :angry: (bom ?tel biserje,ki jih vsakodnevno servirajo).

 

Sicer pa ima? kot potro?nik pravico vrniti izdelek v trgovino brez razlo?itve,zakaj.

Al pa ga vre?i v kanto po novem,ko ne bo ve? garancije.

 

 

 

Vrniti mora? pa nerabljen in nepo?kodovan izdelek, v originalni embala?i!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mor? vedt da se veliko ne bo spremenilo, vsaj kar se tehnike pa avtomobilizma in podobnega ti?e ne.?e proizvajalci (dobavitelji) ne bodo imeli garancije jih ljudje ne bodo kupovali simpl k pasul :P

 

Ja jaz in ti mogo?e ve? kot polovica folka bo pa z veseljem nabavljalo v Hoferju in Lidlu. In ko bo? domov pripeljal nedelujo? LCD ti garancija ne bo veljala jo bo? lahko vrgel samo v smeti. :vskalo::vskalo: Me pa prav zanima kako se bodo trgovci odzvali na tole. :zvizga:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj zadeva ?e ni sprejeta. Jaz dvomim, da bo tole ?lo skozi, sploh pa tu ne vidim nekega politi?nega ineresa oz. kapitala iz tega :whatever:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potro?niki jih moramo podu?it, da je KUPEC ?e vedno KRALJ, pa basta! :danzoman::hudicek:

 

Kupec je kupec, tisti kupec, ki pa misli da je kralj je pa ponavadi navadna pizda...

 

Zato pa smo narodi tam, ker vsak proda svoje dostojanstvo za drobi?.

 

Kupec se mora prav obna?at do prodajalca kot prodajalec do kupca.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kupec je kupec, tisti kupec, ki pa misli da je kralj je pa ponavadi navadna pizda...

 

Zato pa smo narodi tam, ker vsak proda svoje dostojanstvo za drobi?.

 

Kupec se mora prav obna?at do prodajalca kot prodajalec do kupca.

 

se ?ist strinjam =)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kupec je kupec, tisti kupec, ki pa misli da je kralj je pa ponavadi navadna pizda...

Kupec se mora prav obna?at do prodajalca kot prodajalec do kupca.

 

:rispekt: Se pa ?isto strinjam. Da bi bil jaz prodajalec kjer bi mi stranka te?ila, da je ona kralj, da ho?e to in ono, ne bi dolgo zdr?al. Odnos mora biti na obeh straneh.

 

Sicer pa bomo vidli kaj bo s to novostjo. Nisem bral ampak baje je pri?la direktiva iz Bruslja? :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo ?e eno darilce pred novim letom. Saj razumem, da jih boli delo na ?rno ampak ?e je sosed maher mi ne sme pomagati ker nisva v ?lahti? Kreteni. :vskalo:

 

Sej to ni novost, v podobni obliki je bilo ?e ene 15 let nazaj sprejeto, da ti na?eloma prijatelj ne bi smel pomagat pri gradnji, ker je to delo na ?rno. Zdej naj boi to samo specificiral, kar je logi?no, ker delo na ?rno tepe na koncu nas same. Mogo?e v dolo?enem trenutku pri?para? ampak na dolgi rok pa to pomeni vi?je davke (ker jih delavci na ?rno ne pla?ujejo).

 

Druga? pa brez panike, ko ti pride sosed maher, ki ima registrirano dejavnost k tebi naredita nek manj?i predra?un in ?e se slu?ajno pojavi in?pektor ga poka?e? in seveda na koncu pla?a?, da je vse krito. Da pa ti je zraven naredu pa ?e 10x ve? stvari pa itak ne bo noben porajtal :harhar:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja tudi na dolgi rok, ?e ti sosed pomaga pri kak?nemu opravilu ne naredi? nikomur neposredne ?kode. ;) Ja naredi? nekemu zidarju, ki ima registrirano dejavnost in ga ne najame? ampak kdor je dober bo dobil delo tudi, ?e bo dra?ji kot "?rnc". Moj sosed sicer ni zidar ampak zna pa naprimer marsikaj. In ?e ti nekje v jebovcih na vasi sosed pomaga pri zidanju, polaganju plo??ic, ometu (pa? bilokaj) pa mislim, da to ni noben greh in nekaj v kar bi se mogla dr?ava me?ati. In ?e to, marsikdo se s kak?nim sosedom bolje razume kot z ?lahto (strgano plahto?)... Sicer pa saj vsi, ki smo na vasi vemo, da je sosedska pomo? dostikrat nekaj najbolj samoumnevnega in o?itno ho?e politika ?e to medsosesko pomo? ukiniti. :vskalo: In zdaj, ko je najve?ja brezposelnost ho?ejo po prstih v?gati ?e tiste reve?e, ki si vsaj kak ??? zaslu?ijo, ?e ?e slu?be nimajo.

 

Fak, v tej Sloveniji ni ve? politika, ki se ne bi konkretno zameril (pa naj bo zaradi afer, butastih potez, sumljivih poslov) vsaj polovici prebivalstva. ?e tisti en Lahovnik, ki je deloval normalen in zaenkrat brez kak?nih hudih ?rnih made?ev je ?el ven, je ?e vedel zakaj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja jaz in ti mogo?e ve? kot polovica folka bo pa z veseljem nabavljalo v Hoferju in Lidlu. In ko bo? domov pripeljal nedelujo? LCD ti garancija ne bo veljala jo bo? lahko vrgel samo v smeti. :vskalo::vskalo: Me pa prav zanima kako se bodo trgovci odzvali na tole. :zvizga:

 

Ne bo? ga kupil, ?e ti ne da garancije in vse ustrezne garancijske pogoje zraven. Ne verjamem, da bi kdo od trgovcev si upal reskirat upad posla in kratkotrajnega zaslu?ka z nekvalitetno brezgarancijsko robo.

 

Je pa res, da se bo dogajalo to, da se bo marsikatera garancija iz zdaj?njega minimuma zmanj?ala na nekaj mesecev, kar na?eloma te varuje, da ne prinese? domov ma?ka v ?aklju. meni tudi ni logi?no, da bi za izdelek vreden 10? dajali leto garancije kot je bil zdaj minimum za teh. izdelke. ?e je ?e kak?en tak crknil v garanciji ga folk ni niti pripeljal nazaj ampak je raje kupil novega po mo?nosti drugega proizvajalca in ?e to je selekcija, da se ?ip?it odmakne s polic.

 

 

Ni pa to ni? novega, da ne bi kdo mislil, ker recimo v Avstriji je neobvezna garancija ?e dolgo uzakonjena pa jo glih tako ?e vedno dajejo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Simon, na?alost sem istega mnenja kot ti, v celoti! <_<

 

Men je pa kr nekolko ?al, da sem zamudu tole slovesnost, ker me ti ?rni cajti precej zanimajo! :blush:

 

http://www.kamnican.si/tudi-letos-tradicio...a-fisherja.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.