Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Dons mi tale verzija ?ivce pije pod oknom http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4423290&show=1 , sm mogu 2x vstat pa pogledat kaj rohni, ga sli?im ?ez zaprta okna na 150m kako pre?alta avtomatik pri 30 km/h :bravo::bravo: keeeerrrr zvoooookkkkkk

 

Pa tudi ceeeena je taka da izpusti? iz sebe zvoooookkkkkkk :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej avto je hud n? ne re?em, sam definitivno si nebi nikol ubavu tolk dragega avta, pa ?e bi mel nvem kolk dnarja :glare:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fantje in dekleta, tok da se ve da sm s tistim postom sam mal provocerou, men je Honda v?e?, dela mi dobr, olja mi ne pije pa nism lih prjazn (sm mel o?itno vsaj tuki sre?o), je pa res da ?ez 3 jur?ke ne gre dokler ni ogreta razen ?e se kaj re?uje. Kot nekateri veste sm mel tut mazdo ap so bli sami problemi z njo zaradi tega je tudi ?la, kaj bi lahko iz MX-3 naredu ?e bi dal v njo denar kot sem ga in ga ?e bom dal v Hondo (z nakupom vred) tudi vem, ampak tako to pa? je. Vtec je res u?itek tok vm loh povem ;) kar se ti?e pa renodla bom reku pa tko sm ga mel je biu supr tank ki ni ?el nikamor, super za prvi avto, ker ne glede na to kaj je blo sm molu sam da so lu?i cele :D pr minusu gas do podna pa ni nikol n? crknl, ?e zdej se voz karjola ;) za tega pa ?e za marskiaterega sm ?ur da bi ga pobral ?e bi ga pelou tko kt sm cliota ampak mi nikol ni biu u?e? itd. torej da ne skrenem preve? renodla ne ve? ;)

 

da pa mal pojamram ?e kr smo lih v tej temi, noge me bolijo z umret, mal prej so mi plju?a ?e gorela, ve? v nasprotni temi ;)

 

LP vsem skupaj

 

p.s. vem da ste to ?e velikrat sli?al in povedal amapk tle gor ste res carji in ravno zato ostajam tukaj ?eprav sem bil Mazda? le kratek ?as tko da za vs :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

symon cilja na to, da bomo vsi enkrat stari in da gre socialni sistem v kurac, tako da bomo tudi reve?i

 

al pa da bomo vozil od ?ensk avte

 

V bistvu ima? skoraj prav. :P

 

p.s. vem da ste to ?e velikrat sli?al in povedal amapk tle gor ste res carji in ravno zato ostajam tukaj ?eprav sem bil Mazda? le kratek ?as tko da za vs :bravo:

 

:bravo:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bmw-ja tud neb mela nikol,.. :harhar:

 

:bravo:

p.s. tud est ne, pa ?e ne zarad druzga ?e zarad tega k usi sam folerajo z njimi pa se delajo kao neki "zajebane frajerje", est iz svojo mazdico ?ist u?ivam v vo?nji ... sam ?e woofer?ek si bom mogu dat v kufer pa je to to B)

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meh... auto bo ?el, mene pa depra... :(

not sure if doing the right thing.

 

?e gre za dober gnar, ti lahko le ?estitam! :jupiii: :mi pijemoo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meh... auto bo ?el, mene pa depra... :(

not sure if doing the right thing.

 

Hja glede na to, da je X6 malj?keno po?asnej?a bo? imel ?e kake pribliske. ?e bi imel pa zdajle kaj huj?ega bi pa le zamahnil z roko. Se pa hitro preboli tak avto, govorim iz izku?enj. Se bo? pa spomnil ?e kdaj nanj verjetno. :P

Tko bom reku, ?e bi prodal babo/?el narazen bi bilo te?je. :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na kere stvari? ?zmeden? Na depresije al na avte? al na depresije zard avtov?

 

Hehe, beri odebeljeno... kot imam izku?nje se deklice bolje znajdete v takih pogojih kot fantki, ki so ?ist presene?eni, ko nastopi "stanje" . :blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, beri odebeljeno... kot imam izku?nje se deklice bolje znajdete v takih pogojih kot fantki, ki so ?ist presene?eni, ko nastopi "stanje" . :blush:

 

 

ka?no stanje? prodaja avta? al ti cila? na ka?no drugo stanje? :)

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.