Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

ne razumem zakaj ne bi hodil recimo k pelkotu?

redne servise ti zrihta za manj kot 100 eur z oljem vred...sej ni vec v garanciji

 

jaz mx5 pri njemu vzdrzujem pa je tip velik bolj pedanten kor gama servis...

 

mene pa redni servis stane najve? 40? :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mene pa redni servis stane najve? 40? :P

 

te pa neredni mal ve? :jezicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V tri pasje klobase, vnel se mi je noht desne noge (stara teni?ka po?kodba) in sem cel vikend prele?al na morju, s tem da sem bil varu?ka, pol dneva nisem vedel kje sta otroka, k sre?i sta ?e doma?ina...

 

Ne vem kako na avion v torek...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V tri pasje klobase, vnel se mi je noht desne noge (stara teni?ka po?kodba) in sem cel vikend prele?al na morju, s tem da sem bil varu?ka, pol dneva nisem vedel kje sta otroka, k sre?i sta ?e doma?ina...

 

Ne vem kako na avion v torek...

 

Sem sli?al za "teni?ki komolec" ampak za "teni?ki noht" :huh: - to je pa neki novga :aaaaa:

 

V glavnem ostre ?karje pa olfa no? in medicinski alkohol pa se operiri sam - boli k sto hudi?ev ampak zadevo re?i? do torka.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moja ma isti problem. in ce hoces zadevo ublazit pomaga da si cez noc das prst v

pol paradajza. cez par dni bo majka. upam da sm ti kj pomagal.

 

Pa kaj mu predlaga? recepte za ne?nej?i spol - sej on je dec pa nej mal trpi kot tapravi ma?oti :hudicek: sam sebe je la?je "operirat" kot ?e te nekdo drug - preizku?eno.**

 

 

 

 

 

 

 

**Jures ne se jezit... sam mal ti moralo dvigujem. :P

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem sli?al za "teni?ki komolec" ampak za "teni?ki noht" :huh: - to je pa neki novga :aaaaa:

 

V glavnem ostre ?karje pa olfa no? in medicinski alkohol pa se operiri sam - boli k sto hudi?ev ampak zadevo re?i? do torka.

 

Tokrat mesarjenje ni pri?lo do bistva <_<

 

Sem sli?al za "teni?ki komolec" ampak za "teni?ki noht" :huh: - to je pa neki novga :aaaaa:

 

V glavnem ostre ?karje pa olfa no? in medicinski alkohol pa se operiri sam - boli k sto hudi?ev ampak zadevo re?i? do torka.

 

Aja pejd se 10 let drajsat po pesku in tartanu....zabije vse nohte do narta...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pol mam jst podobn problem..ko sm bil mejhn sm velik s tamalmu po peskovniku ril pa mi ga je zgleda nazaj zabil,po cm sodec..a se to tud da operirat?:-P

 

Mene so v vojski...od takrat mi en del raste levo drug del desno.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet ta d?, ?otor gor ?otor dol ?otor gor.. ni miru :angry2:

 

?e dobr da nimamo danes piknika, sm prov vesel da smo jo na suhem odnesli v soboto. :cheers::jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zaradi dolo?enih problemov moram ostati doma tko da tale raceland danes odpade :(:(

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

boljs to kot mobilen po vzhodni evropi, a ni tako :)

 

3 ure mesarjenja v?eraj ni odobrilo sadov, spet sem invalid................danes komaj do icemena pri?vedral, ampak v kroksih ?e gre

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zaradi dolo?enih problemov moram ostati doma tko da tale raceland danes odpade :(:(

 

Da ga nis ukajlov stroja, nesre?nik. :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da ga nis ukajlov stroja, nesre?nik. :blush:

 

avto je v celem in dobrem stanju ... problemi so drugje ... :(

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.