Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

zajebu sem se, danes je praznik v Franciji in ne jutri.... :vskalo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zajebu sem se, danes je praznik v Franciji in ne jutri.... :vskalo:

 

V avstrij je dons praznik. Tudi eni smo se zajebal, pa smo sli gor na soping. . :) ma sj prov, kako pa bi zgledalo ce bi bilo vse prfektno.

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V avstrij je dons praznik. Tudi eni smo se zajebal, pa smo sli gor na soping. . :) ma sj prov, kako pa bi zgledalo ce bi bilo vse prfektno.

 

ja saj to je binko?t...jaz sem jutri na motor hotu

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...jebemti tomca.. samo farbanje 4ih feltn je 200 eu.. in to z v?etim popustom.. brez peskanja.. kam navijajo te cene..

 

200 je ql cena, za kvaliteto.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

200 je ql cena, za kvaliteto.

 

Tok je labi dal ze skoraj 2 leti nazaj

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem, od Tomca cene s popustom so take k cene pri kvalitetnem kleparju&li?arju brez popusta...

 

pa pel pol tja, ni panike

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej sm ?e tam :P

 

vem vem, svet je svoboden :pepsi: Nikoli pa konkurenca nas uporabnikov ne boli.

 

Pizda

 

Tracking pravi, da je ves material, ki ga moram do jutri strpat v avto za seminar ?el na Slova?ko....svaka ?ast, pa verjamem da niso Francozi zaj..., ker nikoli ne - globalni adresar je OK.

 

Torej seminar bom treba voditi kreativno.... :cheers:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js sm to sam mislu glede na mojga li?arja, ki je res dobr, pa ni med cenej?imi.. pa nardi 200 eu ampak brez popustov..

 

druga? pa kot si reku:).. hvala bogu za konkurenco:)

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js sm to sam mislu glede na mojga li?arja, ki je res dobr, pa ni med cenej?imi.. pa nardi 200 eu ampak brez popustov..

 

druga? pa kot si reku:).. hvala bogu za konkurenco:)

 

Daj ti prosim malo lep?e pi?i....ker moram 2x brat :rozico:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V kak?ni bundi, ?e smo se cel junij brez strehe vozil? :D

 

 

Ne vem kje si se ti vozu, ampak un teden pred 18.6. vem da je bil ful mrzel pa skoz de?,..vsaj v na?ih krajih....

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a globalno? Ni ve? - so ?e zamenjali zgodbo... zdej temu pravijo klimatske spremembe. :whatever:

 

...ki se zvrstijo vsake toliko;to je pa? ciklus, ki se dogaja ne glede na pobo?ne ?elje kekcev,da bi nam uturili neko zgodbo, ki se gredo neko okoljevarstvo.A ne vedo tega, da je v?asih bil severni pol zelen?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kapelci blokirala bremza tako, da bo treba kompletno ?eljust zamenjat - ta avto me bo bankrotiral. :angry2:

 

 

 

Z vd tastom sve se ?la vodoin?telaterstvo in sva bojler priklopljen na centralno prestavila na drugo stran... vse skupaj narediva in sestaviva pa voda v curku ven ?prica. Pogledava in na novem kotnem elementu zija pol cm velika luknja nastala pri slabo narejenem odlitku. Na drugem koncu pa je manjkalo ?etrina dihtunge, ki je bila tudi serijsko notr dna. A je sploh ?e kak?na kontrola pri teh zadevah al je vse skupi samo "pure luck".

 

No ja v glavnem so sta ?li ?e dve uri, da sva zaradi takih zadev spet spraznila sistem in zamenjala zani? elemente, ki so seveda bili na takem mestu, da je bilo treba podret kar nekaj zadev, da sva pri?la zraven... za popizdit v glavnem.

 

Ampak all in all zdaj vsaj vse skupaj deluje. :bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.