Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

A ima kdo ?majser ali pa vsaj mavzerco?

 

Mi je medved razsul ?ebelnjak, pa bi se ?el malo "pogovorit" z njim, ker z lovci se ne da...

 

?e ma? ?majser al pa mavzerco se tud z lovci da... ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neke fertig ?udne sanje sem imel od pokojne stare mame, ki bi bila ravno danes stara 100 let, kar pa ji je za 17 let zmankal. -_-

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kje je sonce :(

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S temi 3d filmi so prov sme?ni (planet Tu? Kranj), o?itno nimajo otro?ke dimenzije (gledalo se je risanko), no in mala ?verca posledi?no sploh ni mogla met o?al na nosu, ker so ji stalno dol padali. <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Recesija v polnem zamahu :( jebo mast...upam da bo kmal konc tega (?eprav po mojem mnenju in cifre katere gledam bo ?e ohoho let jeba)

 

Kak?en konec.To je to in bo po mojem samo ?e slab?e.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak?en konec.To je to in bo po mojem samo ?e slab?e.

 

?e bi na?i politiki (beli, ?rni, rde?i, rozapik?asti...) sploh znali, oz. ?e bolje, hoteli najti vzroke za nastalo situacijo ki niso v recesiji l.08 ampak imajo korenine od mnogo prej, potem bi bilo ?e nekaj upanja. Tako pa bolnilka zdravijo za gripo ?eprav ima sifilis.

 

Skrajno bizarno se mi zdi to, da znamo biti dele?ni lekcije od taiste EU, ki je omogo?ila mno?i?en odtok na?ega denarja v dav?ne oaze in sicer s toleriranjem le teh na ozemljih ?lanic EU.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Skrajno bizarno se mi zdi to, da znamo biti dele?ni lekcije od taiste EU, ki je omogo?ila mno?i?en odtok na?ega denarja v dav?ne oaze in sicer s toleriranjem le teh na ozemljih ?lanic EU.

 

Meni je ?e en druga zadeva skrajno bizarna in dvoli?na... nem?iji je bilo od obeh vojn do danes odpu??eno ogromno nekih kreditov in dolga na ra?un vseh ostalih - zdej pa taista Nem?ija grozi vsem po spisku, da ?e ne bodo pla?ali do zadnjega ficka, da bo blo vse zaplenjeno. ?e bi merili z istimi vatli bi danes lahk dolgove raznih Gr?ij, Ciprov ipd lepo (vsaj delno) odpisali in v trenutku opravili s krizo tako pa jo bodo vlekli dokler jim bo tak?na situacija ustrezala.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je ?e en druga zadeva skrajno bizarna in dvoli?na... nem?iji je bilo od obeh vojn do danes odpu??eno ogromno nekih kreditov in dolga na ra?un vseh ostalih - zdej pa taista Nem?ija grozi vsem po spisku, da ?e ne bodo pla?ali do zadnjega ficka, da bo blo vse zaplenjeno. ?e bi merili z istimi vatli bi danes lahk dolgove raznih Gr?ij, Ciprov ipd lepo (vsaj delno) odpisali in v trenutku opravili s krizo tako pa jo bodo vlekli dokler jim bo tak?na situacija ustrezala.

 

Mislim, da je kar prav, da jih dobijo malo po prstih;pa ne more? se zadol?evati v nedogled in se it neke dav?ne oaze in drugo totalno zapostavljat (gospodarstvo) in imet po?re?ni javni sektor, ki ima bolj?e pla?e kot gospodarski sektor, ki edini ustvarja

dodano vrednost.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nj gre nekam use. Pred cajtom sm kupu druga vrata prtlja?nika seveda v dobri veri, da je vse ok. No danes se pa spravim zmontirat to zadevo. Use premontiram iz stare na nov prtlja?nik se zsam matram, da spravim staro dol in novo gor, lepo pr?ravfam in ho?em zapret. In lej ga zlomka, spodnji del havbe je dva venti previsok, na cviklnu tudi previsok... Dobro pregledam in za?nem poa?ati, da je bila havda zbita. Nej gre u kxxxx..

Po 4 urahbdela sem lahko ponoviil vajo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nj gre nekam use. Pred cajtom sm kupu druga vrata prtlja?nika seveda v dobri veri, da je vse ok. No danes se pa spravim zmontirat to zadevo. Use premontiram iz stare na nov prtlja?nik se zsam matram, da spravim staro dol in novo gor, lepo pr?ravfam in ho?em zapret. In lej ga zlomka, spodnji del havbe je dva venti previsok, na cviklnu tudi previsok... Dobro pregledam in za?nem poa?ati, da je bila havda zbita. Nej gre u kxxxx..

Po 4 urahbdela sem lahko ponoviil vajo...

 

:D rabis druga?te pridi po njih

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdrav poletju: 18 cm snega. In v?eraj sem ob?i?al v njem. Presneta Mazda nima blokade diferenciala in brez vitla se sploh nisem mogel spravit iz snega.

 

?isto napa?no si motoriziran. Prodaj vse plehovje in nabavi ?redo severnih jelenov :P

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gledam zdele oddajo SMET oz. SKRET, pa jih o?itno moti, ker so promocijski Mazdi6 III parkirali v ?ivalskem vrtu. :aaaaa::hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zmaj, ne govori. Cel FB je poln te debate. :blink: Najbolj pateti?no se mi zdi, da se folk ogla?a da je neizvirno. Ja ?e niso dojeli potem res ni izvirno...Da ne re?em da bo Mazda donirala ?ivalskemu vrtu za nove ?ivali.

 

No pa ?e moj koment na FBju :P

 

?al je Slovenija pre-nazadnja?ka in se bo tokrat zopet oglasilo dru?tvo proti mu?iteljem ?ivali in dejalo da to moti njihov naravni habitat. Ali nekaj v tem stilu. Tisti ki pa smo to ''reklamo'' dojeli kot okusno, pa smo pa? ozna?eni kot neandertalci Ironija, they say...

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh, pa se je spet za?elo:

 

najprej za?ne kikirikat sosedov petelin. Moj mu seveda ne ostane tiho. Nato ?e petelin od drugega soseda. Zraven za?nejo ?e psi lajati. in tako ob petih zjutraj kikirika in laja pol vasi... In ko se kon?no zmenijo in utihnejo, za?nejo "kikirikat" moji trije heroj?ki. Zraven pa ?e ?ena lajat... In je konec no?i...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh, pa se je spet za?elo:

 

najprej za?ne kikirikat sosedov petelin. Moj mu seveda ne ostane tiho. Nato ?e petelin od drugega soseda. Zraven za?nejo ?e psi lajati. in tako ob petih zjutraj kikirika in laja pol vasi... In ko se kon?no zmenijo in utihnejo, za?nejo "kikirikat" moji trije heroj?ki. Zraven pa ?e ?ena lajat... In je konec no?i...

 

huh sre?a, vsaj v tem primeru nisem kriv :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.