Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Vem, da so blondinke pa? blond. A vseeno sem mislil, da je to samo v vicih, tako kot Mujo in Haso, pa Janezek, pa policaji, pa... No, o policajih ni vicev, vse je res. O?itno o blondinkah tudi ni vicev ampak je vse res...

 

Peljem z Mazdo in sve?e obnovljeno prikolico (komaj en teden po obnovi) skozi Novo Gorico. In mi v kri?i??u blondinka s stranske ceste rukne v prikolico. In nato izjavi: "Saj sem jo videla, pa sem mislila, da me bo obvozila." :vskalo: Jah, blondinka, kaj ?e?...

 

naslov je pa dala a ne?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah, od tako blond tudi naslova ne potrebujem...

 

Ja, sicer smo naredili zapisnik, ker ima ona precej "preklepanega" megana, na prikolici pa razen odrgnjene barve ni ni?. Ona bo sedaj uveljavljala kasko, pa mora napisat, kako je to nastalo: odtrgan sprednji odbija?, odtrgana sprednja leva lu?, razbit levi sprednji blatnik, razbit pokrov motorja, po?kodovan hladilnik klime,... Avto je ?el naprej samo ?e z avtovleko. Meni pa je dala 25? za barvo in barvanje, pa mislim, da mi bo ?e ostalo za kak?no pivo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A kao druge stranke so pa resne? A neka SD z klovnom na ?elu stranke ni parodija na demokracijo? ;)

 

Vsi so enak ?morn in vsi povzro?ajo veliko ?kodo dr?avi. Da ne govorimo o korupciji in politi?no-gospodarskem elitizmu. Pa ?e to je najbolj ?alostno kako vplivajo na nas dr?avljane ki jih financriamo. Razdeli in vladaj. Sramotno. So pa take izjave v smislu mi, proti nam, z nami ali ne..... maaaalo zaskrbljujo?e. lp.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A kao druge stranke so pa resne? A neka SD z klovnom na ?elu stranke ni parodija na demokracijo? ;)

 

Za moje pojme so itak vsi smotani, samo ne bi pa o demokraciji, ?e g.gestapo ne pusti met nobenih protikandidatov ;):D

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet zahakljal sprednji odbija? za en leskov grmi?ek - in sprednji odbija? pripeljal domov v kasonu :angry:

 

Prekleti Japonci, ki se zgledujejo po vzhodnih Nemcih in Trabantih... :vskalo:

 

Alo! Trabant je imel kovinski odbija?! :D

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za moje pojme so itak vsi smotani, samo ne bi pa o demokraciji, ?e g.gestapo ne pusti met nobenih protikandidatov ;):D

 

Itak, da so vsi za jih peljat v vrtec in naj se tam igrajo z igra?kami ne pa z nami.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alo! Trabant je imel kovinski odbija?! :D

 

Zadnja izvedba tik pred ukinitvijo, ko so ?e vgrajevali 4-taktni VW-jev motor iz Pola je imela plasti?ne odbija?e

 

Objavljena slika

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bemti psa....en ajvarjev kroks missing in action

 

Pa nimas se skoz istih.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.