Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Budnica z mopedom brez auspuha?

 

Niti ne :) malce kronologije:

1.4. padec z lojtre

RTG, BP. longeta za par dni

nekaj fizioterapij, bole?ina ne popu??a kot se mi zdi da bi morala

 

24.4. ponovno jamram pri dohtrju in se po?utim kot simulant. Po?lje me na CT.

29.4. CT. Naenkrat priletijo 3 al 4 dohtarji gledat sliko. Rezultat: po?ena golen od pete skoraj 10 cm navzgor. Sledi prepri?evanje, da se to ni dalo videt na RTG ju. in namestitev gipsa brez pete.

 

Da ne povem kaj vse sem delal ?e po odstranitvi longete - poknaufal celo bajto, zamenjal gume na 3 avtih, skakal pod bagrom, upravljal z vibro-?abo......

 

Ja pa sem sedaj en mesc out.- ne smem niti stopit na nogo. Upam, da se porihta vse skup. ANjraj? bi ta ?as odspal....

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm, napa?en karakter iz risank si izbral... bolj? bi bil Pat ali pa Mat iz "A je to" :blush:

 

V glavnem - pocajti se ?im prej vmes pa izkoristi ?as pa si omenjene risanke poglej :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa kak ta Jan?a serje po tweeterju pa to ni res!

Moje mnenje:

FUCK OFF MOODY'S

+

Levi?arji se zadol?ujejo v tujini, desni?arji kradejo doma... vsi enaki! Narod pa krompir in solato gloda.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene je tud opeklo...?e drugi? letos..me prvi? ni izu?ilo...sem pekel ?evape,ve?alico,nabodala....pa ?e mal delu...nism mogu bit pri miru in mal suhe veje na drevesih na vikendu po?agal, in tako naredil prosto pot do ostalih vej katere bodo obrodile kot je sedaj moderno direkt BIO jabolka,?e?nje,vi?nje,slive,marelice....sem takoj na biznis pomislu pa bi jest to obiral in prodajal, ker folk ubija za to...druga?e gre ve? al manj dosti stvari v BIO ?NOPS :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm, napa?en karakter iz risank si izbral... bolj? bi bil Pat ali pa Mat iz "A je to" :blush:

 

V glavnem - pocajti se ?im prej vmes pa izkoristi ?as pa si omenjene risanke poglej :hudicek:

 

Dobra, hehe. Sam sej je Gustav tud stalno neki razbit hehe.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem bil zmenen za dans, pa je o?itno gospodi?ni ?kripnu gsm, seboj pa nima adapterja. <_<

 

Ji pripravim en slavnostni nagovor, ?im pride do polnilca. :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Do nadaljnjega se lahko kar v Jamralnik nastanim. <_<

 

Za za?etek kot nala?? me je spet de? pri?aku ko je pri?el na vrsto odhod proti domu (mokri ?evlji, hla?e, itd.), potem sem debatiral ?e z gospodi?no (lahko re?em biv?o), ki sem ji povedal par krepkih (v smislu, da ?e niti sama s seboj ne ve kaj po?et, pol sem jaz pri tem absolutno odve? in se umikam s te slike). :cheers:

 

Kot ?e?nja na torti me pa ?aka nek strokovni izpit, za katerega ?e tako nimam neke zmajske motivacije, plus tele prigode od dans mi dajo ve? mislit kot bi si ?elel. Skratka obeti za u?enje ve? kot idealni. :vesel:

 

Obenem z Lumpijem in ?meeyan-om lovimo rok z majicami in kapcami, ki morajo bit do Furmana v 5-ek fertig. :danzoman:

 

Kakorkoli, ?elim vam, da se imate danes dooosti bolj?e kakor jaz. ;)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebemti stare blesave babe in ?e posebej ?e je to ravnateljica!

Na?a,-50l na za?etku mene je danes ugotovila kako fajn so Laptopi in ?e extra je fajn k se ga prikoli na projektor pa tako sestanek vodi?! Cela navdu?ena in spet 2,5 uri brezveze blebetanja in potem v 10min narejeno to kar je res pomembno in resno.

Kot ?olnik vam re?em da je ponekod ?olstvo res v k...u in to posebej zaradi RAVNATELJEV ki se gredo igrice ki bi se jih mogli cca 40let nazaj!

:vskalo::vskalo::vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To so ti bejbe. A misli? da je na ministrstvih pa to kej druga?? Jaz vsak dan norim. Recimo ?e osnove Worda, Excela, kar je ubistvu pogoj za ve?ino delovnih mest v JU, ampak nobena ne zna.

 

Me zanima kaj bo, ko bom od?el :ninja:

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebemti stare blesave babe in ?e posebej ?e je to ravnateljica!

Na?a,-50l na za?etku mene je danes ugotovila kako fajn so Laptopi in ?e extra je fajn k se ga prikoli na projektor pa tako sestanek vodi?! Cela navdu?ena in spet 2,5 uri brezveze blebetanja in potem v 10min narejeno to kar je res pomembno in resno.

Kot ?olnik vam re?em da je ponekod ?olstvo res v k...u in to posebej zaradi RAVNATELJEV ki se gredo igrice ki bi se jih mogli cca 40let nazaj!

:vskalo::vskalo::vskalo:

 

Se Podpi?em. ?e slab? so samske karieristi?ne ravnatlce, k ?vijo za slu?bo in si nonstop na hrbih u?iteljev zmi?ljujejo neke projekte, ko da tud ostali ?vijo sam za delo. Poleg tega ne bo dolgo ko bodo u?itli na minimalcih. ?olstvo je za kozlat. Noben se ne zaveda, da so to ljudje ki vzgajajo ljudi, ki naj bi neko? pla?evali na?e penzije.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se Podpi?em. ?e slab? so samske karieristi?ne ravnatlce, k ?vijo za slu?bo in si nonstop na hrbih u?iteljev zmi?ljujejo neke projekte, ko da tud ostali ?vijo sam za delo. Poleg tega ne bo dolgo ko bodo u?itli na minimalcih. ?olstvo je za kozlat. Noben se ne zaveda, da so to ljudje ki vzgajajo ljudi, ki naj bi neko? pla?evali na?e penzije.

 

Stari,so ?e huj?e kombinacije. Take kot na?a. Sam med in mleko pa lokalnoaktualno zaradi podpore. Druga?e pa: 2 zafurana otroka, mo? zapufan ?e 20let in dol?an vsem od Triglava pa do Đerdapa. Preboleva raka dojk k so jo rezali obsevali, filali.... visi na ?oli od 9-19 tako da je v bo?jo mater te?na postala. Je bila bolj qll k je ?e imela vsaj nekaj malega od privat lajfa. Zdaj ko tega ni pa kuća-poso-poso-poso-poso pa mogo?e spet malo kuća. AMPAK,vsaj mandata nima na N? :ouje: .
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko temu pripi?e? ?e vele ambiciozne star?e, katrih otroci morajo dobiti vse = :vskalo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se Podpi?em. ?e slab? so samske karieristi?ne ravnatlce, k ?vijo za slu?bo in si nonstop na hrbih u?iteljev zmi?ljujejo neke projekte, ko da tud ostali ?vijo sam za delo. Poleg tega ne bo dolgo ko bodo u?itli na minimalcih. ?olstvo je za kozlat. Noben se ne zaveda, da so to ljudje ki vzgajajo ljudi, ki naj bi neko? pla?evali na?e penzije.

 

word... ?e pa kej ne bi bil danes pa ne bi bil u?itelj, ker tolk kot so ta poklic degradirali niso verjetno nobenega pa po vrh tega so ?e avtoriteto u?iteljem vzeli zaradi enega idiota, ki je napisal knjigo o permisivni vzgoji - tazga bi bilo treba na grmadi za?gat.

 

Baje naj bi se ?e opravi?il, ?e?, da se je zmotil ampak zdej je velikanska ?koda ?e narejena.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vem, da so blondinke pa? blond. A vseeno sem mislil, da je to samo v vicih, tako kot Mujo in Haso, pa Janezek, pa policaji, pa... No, o policajih ni vicev, vse je res. O?itno o blondinkah tudi ni vicev ampak je vse res...

 

Peljem z Mazdo in sve?e obnovljeno prikolico (komaj en teden po obnovi) skozi Novo Gorico. In mi v kri?i??u blondinka s stranske ceste rukne v prikolico. In nato izjavi: "Saj sem jo videla, pa sem mislila, da me bo obvozila." :vskalo: Jah, blondinka, kaj ?e?...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.