Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Ad 1: po 14 dneh gipsa mi je dohtr podal?u pogodbo z gipsom ?e za 3 tedne. jao.

Ad2: eno leto ppo menjavi diskov plo??ic in zavornih kle?? zadaj spet vse rjasto ker so kle??e po zimi za?tekale. Zanesljiv in nepokvarljiv japonc pa?. Spet 300 400? stro?ka.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Gustav - pejdi k Pelku, majko mila, ta ti bo u?timal kot se spodobi. :prstgor:

 

Jaz pa kiham tko ene trikrat na sekundo. <_<:ninja:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Gustav - pejdi k Pelku, majko mila, ta ti bo u?timal kot se spodobi. :prstgor:

 

Jaz pa kiham tko ene trikrat na sekundo. <_<:ninja:

 

 

Hehe mi bo snel gips? :)

 

Ni problem serviser ampak poudarit sem hotel pogostost napake.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah ne razstavi?, potol?e? pa bo :D

 

Po tem ko ti snamejo gips seveda :P

 

Zakaj? Zdele naj potol?e, kr z gipsom, da ne bo kladva tro?il (?parat je treba). :zvizga:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gorenjci. :hudicek:

 

Vozit se je treba, pa nima ?asa zarjavet...

 

Avto dela 30.000 letno cca, ro?na se vle?e vsaki? ko avto stoji. Menjane gumice, vse razstavljeno in namazano, diski postru?eni ker je bilo rje preve?. Zaenkrat dela. Verjetno do prveha de?ja.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans eno zelo pomembno zadevo tako dobro izpelju, kot je zdele vreme son?no sredi LJ. :zvizga:

 

Ne zveni glih spodbudno :huh:

 

Danes na morju NI prijetno. Se posebej ce klices MES

 

spustila guma?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj dve uri in pol stal na ?tajerki zaradi tele nesre?e

 

http://www.zurnal24.si/na-stajerki-nalet-t...l-clanek-193439

 

Na vsake toliko so spu??ali eno rundo vozil potem se je pa spet ?akalo dve uri.

 

V glavnem, ko sem se vra?al proti Lj je bila kolona dolga ?e od Tepanj do Celja (izvoz jug) - se pravi celijh 17km. ?ista nori?nica.

 

Bom pa pohvalil voznike avtomobilov, ki so se vsi umaknili skrajno levo k ograji, da je bil plac za policaje, gasilce in re?evalce. Med tem pa ena huda graja za kamionarje saj se skoraj nih?e ni umaknil skrajno desno tako, da so se vsa vozila na nujni vo?nji bolj po?asi prebijala mimo, ker je bil ravno zaradi egoizma kamionarjev prostor razmeroma ozek.

 

Sramota res, da neprofesionalni vozniki vedo ve? o teh pravilih kot pa profesionalci, ki jim je cesta slu?ba.

 

Boss, ravno zate velja, da je dobro, ?e si tiho. Ali pa da vsaj ne pi?e?. Sploh o snegu...

 

Ja sej vem - a si vidu tole, da sem zagrozil pred kakim mesecem, da bo tale vikend slabo vreme, ?e mi bo kdo osebno zameril zaradi pripombe glede showa Show and Shine. In en bizgec mi je o?itno res zameril tako mamo pa zdej vsi slabo vreme ?ez vikend napovedano. :angry2:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj dve uri in pol stal na ?tajerki zaradi tele nesre?e

 

http://www.zurnal24.si/na-stajerki-nalet-t...l-clanek-193439

 

Na vsake toliko so spu??ali eno rundo vozil potem se je pa spet ?akalo dve uri.

 

V glavnem, ko sem se vra?al proti Lj je bila kolona dolga ?e od Tepanj do Celja (izvoz jug) - se pravi celijh 17km. ?ista nori?nica.

 

Bom pa pohvalil voznike avtomobilov, ki so se vsi umaknili skrajno levo k ograji, da je bil plac za policaje, gasilce in re?evalce. Med tem pa ena huda graja za kamionarje saj se skoraj nih?e ni umaknil skrajno desno tako, da so se vsa vozila na nujni vo?nji bolj po?asi prebijala mimo, ker je bil ravno zaradi egoizma kamionarjev prostor razmeroma ozek.

 

Sramota res, da neprofesionalni vozniki vedo ve? o teh pravilih kot pa profesionalci, ki jim je cesta slu?ba.

Ja sej vem - a si vidu tole, da sem zagrozil pred kakim mesecem, da bo tale vikend slabo vreme, ?e mi bo kdo osebno zameril zaradi pripombe glede showa Show and Shine. In en bizgec mi je o?itno res zameril tako mamo pa zdej vsi slabo vreme ?ez vikend napovedano. :angry2:

 

Sobota bo lepa

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pes 9,5 meseca = 30kg..... ni? ?udnega da poraba ne pride ve? pod 6 :P

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Klime doma....

 

cool

heat

heat

cool

heat

cool....

 

:huh:

drug teden zjutraj 7C

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh temu vremenu se je zgleda na fertig skeglal, ni ?udno da smo vsi prehlajeni in ?udni;

 

http://www.24ur.com/v-petek-lahko-v-delih-...-tudi-sneg.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh temu vremenu se je zgleda na fertig skeglal, ni ?udno da smo vsi prehlajeni in ?udni;

 

http://www.24ur.com/v-petek-lahko-v-delih-...-tudi-sneg.html

 

Slivki se bo od***

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh temu vremenu se je zgleda na fertig skeglal, ni ?udno da smo vsi prehlajeni in ?udni;

 

http://www.24ur.com/v-petek-lahko-v-delih-...-tudi-sneg.html

 

 

Slivki se bo od***

 

BOSSA NA GRMADO! TAKOJ ZDAJ!

 

No, mogo?e ga ?e kak?en dan pustimo... Konec koncev je napoved za nad 1000 metrov, mi smo pa tik pod... Pa napoved je za Karavanke, mi smo pa med Mostom na So?i, Novo Gorico in Ajdov??ino, torej precej ju?neje... Poleg tega nam je zadnji de? grmado zmo?il, pa bi se samo cmarilo, ne bi dobro pogorelo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.