Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

huh sre?a, vsaj v tem primeru nisem kriv :hudicek:

 

Ma, ne vem. Napisal sicer nisi ni? takega, lahko pa da si si mislil. Zagotovo si si mislil. To?no tako: ti si kriv! To si mislil in mi ?elel kratke no?i in se je zgodilo! Samo da te dobim! Ali gre? na grmado (zdaj se je ?e odtalila) ali pa v brezno! Tiralico so ?e prebrali. Te bo ?e na?el kdo, ki ti bo kos.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a do piknika? :unsure:

 

ne marca te bomo pri?li vpra?ati ali bo ?e dolga zima......pa ?e se zla?e? lahko ?e ovadbo MO Nova Gorica fa?e?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uf kake lu?te mi je zdele ta lokacija nardila;

 

http://www.hribi.net/izlet/pluzna_slap_virje_/1/232/337

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Napolnil rezervar BTjke do vrha. In se?tel vse litre, ki sem jih kdaj nato?il v Mazdo BT-50 4x4 DC. Pa me je kar nekam pognalo...

 

Za prevo?enih 50553 km sem porabil 8339,75 litrov nafte :wacko: . Po trenutni ceni je to 11442,14 ? :aaaaa:. Ko bo prevo?enih kak?nih 120000 km, bom dal za nafto toliko, kot sem dal za ko?ijo... :o

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

.. se normalno zaparkiram pred gospodarcam, ko prideva nazaj, pritisnem sklopko in lepo pedal ostane na dnu :angry: po?la je hidravli?na cevka. Pol sva ?akala na prevoz do Medvod, ga je g. Pelko zrihtal in prijazno pri?el ?e v delavnico da smo mazdo spravl na varno, ter da sva z na?o dobila nadomestni avto ... hvala g. Simon! :rispekt:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans me je vreme parkrat ?e tolk kvalitetno na?ponu, da sem se odlo?u da do ju3 zju3 ne grem ve? iz bajte. :angry2:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma glede na to, da se ga o?itno vsi bojijo, sem se pripravljen o nagradi tudi pogajati. Kaj bi rada v zamenjavo za Bossa - ?ivega ali mrtvega?

 

 

Ma kdo se ga boji? On je res ena taka dobra du?ca,...odkar je bla tale mazda mafia na obisku (slikca je nekje na forumu) se ne dereta ve? :party0035:

 

 

Tko da js ti predlagam, da ga ne vr?e? na grmado, ampak pridobi? na svojo stran, da ti bo delal v korist svoje "?arovnije" :P

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma kdo se ga boji? On je res ena taka dobra du?ca,...odkar je bla tale mazda mafia na obisku (slikca je nekje na forumu) se ne dereta ve? :party0035:

 

Ja, si mislita: "Bemti?, raje bodiva tiho, kot pa da naju spet kaznuje s tem tipom..."

Saj sem videl, kak?ne o?i so imeli... Vsi trije...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Konkurenca bordonu B)

 

Ne pozabt spotoma ?e blatnikov zrihtat, ?e bi res enkrat ?iroke feltne z nizkim ETjem montiru, da ne bo pol drgnl in blo treba spet ?trihat..

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.