Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Res da treba do konca prebrat, kjer ?ele pi?e, da naj bi ?lo za ukrajino..mi je pa vseen mislt dal, glede na to, da je blo ?e skoraj predv?eraj?nim (zame) 30 stopinj :unsure:

 

Pomoje gre za to, da ?e kar podzavestno mraz povezujem s koncem leta :D

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok, zbiram naro?ila... kdaj rabte sneg? Za novo leto al ?e kej prej? :jezicek:

 

 

ene dva dni pred bo?i?em,..naj ga napade ene pol metra, zdr?i nej pa tm nekje do polovice januarja, potem pa otoplitve :)

 

 

Hvalaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :rozico:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No potem naj pa kar na obali mede zard mene,...mi ga ne rabimo :harhar:

 

He,he, pa ga bostevseeno dobili...in to veliko.Sem bral malo po tujih forumih, ki se bavijo z temi "vra?arijami" - napovedovanja vremena in veliko jih napoveduje zeloooo mrzlo zimo z velikooooo snega. :harhar:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He,he, pa ga bostevseeno dobili...in to veliko.Sem bral malo po tujih forumih, ki se bavijo z temi "vra?arijami" - napovedovanja vremena in veliko jih napoveduje zeloooo mrzlo zimo z velikooooo snega. :harhar:

 

tudi za poletje so rekli da bo milo......pa potem 3x vmes spremenili, da bo, ne bo, ja bo ?e indijansko....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok, zbiram naro?ila... kdaj rabte sneg? Za novo leto al ?e kej prej? :jezicek:

 

Cao

 

Dej Boss narci ga cimprej pa cimvec pa cimdlje,.... sit sem ze te vrocine :wacko:

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje ma? ti vro?ino? Kr k nam jo po?l,..jaz mam ?e ?ez glavo te megle in de?ja :vskalo:

 

+1

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj sem imel pa ta rde?o. No, jo imam ?e vedno. In sem bil precej razdra?ljiv zaradi tega. Saj sem ?e danes. Za dobro jutro sem ?e dva nadrl. Mogo?e bolj?e, ?e se nekam pospravim, da bo mir, dokler se ne uredi. Bom probal med malico sko?it do vulkanizerja, da ta pravo spet uredi pa ta rde?o vrne v prtlja?nik.

 

Allyssa, lopata je ve?namenska, kar pomeni, da lahko ve? oseb prelopatam. Zato s kak?nimi ?eljami o snegu na obali lepo previdno...

 

Boss Almighty, bolj?e, da kar takoj vzame? krpo in se loti? pomivati po tleh...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj sem imel pa ta rde?o. No, jo imam ?e vedno. In sem bil precej razdra?ljiv zaradi tega. Saj sem ?e danes. Za dobro jutro sem ?e dva nadrl. Mogo?e bolj?e, ?e se nekam pospravim, da bo mir, dokler se ne uredi. Bom probal med malico sko?it do vulkanizerja, da ta pravo spet uredi pa ta rde?o vrne v prtlja?nik.

 

Allyssa, lopata je ve?namenska, kar pomeni, da lahko ve? oseb prelopatam. Zato s kak?nimi ?eljami o snegu na obali lepo previdno...

 

Boss Almighty, bolj?e, da kar takoj vzame? krpo in se loti? pomivati po tleh...

 

 

Od kdaj si pa ti na obali? A ni obala samo od ?rnega Kala naprej mi?ljena? No vsaj moja sestrica me tko u?i :ne vem:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od kdaj si pa ti na obali? A ni obala samo od ?rnega Kala naprej mi?ljena? No vsaj moja sestrica me tko u?i :ne vem:

 

No, obalo vidim z dvori??a...

 

Je pa res, da je do obale kak?nih 40 km zra?ne linije. Ja, da ne bo pomote, ne do Slovenske obale, ampak do Tr?a?kega zaliva (San Giovanni al Timavo).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj se sekirate mi2 sva v nedelo pri?la iz 28 stopinj plusa + sonce na 7 stopinj plusa + de?, pa js seveda v kratkih hla?ah in kratkih rokavih-klasika. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazdo kmalu predelal na elektriko...

 

Pono?i se je sesedel drog od elektrike in so bile ?ice nizko nad cesto. V temi jih nisem dovolj hitro opazil in sem s prtlja?nikom (na strehi) zahakljal te ?ice. Neverjetno, kako hitro se je Mazda ustavila... Pa pedala sploh nisem pritisnil...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Predstavi? ji uno drugo polovico, ki ni pol sestra ampak je pol nesestra... pov?e?ka? jo na FB-ju, v stilu "lets be friends" pol ji pa po?asi razkriva? ?e tisto drugo polovico sestre. Simpl a ne? :harhar::hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako pove? polsestri, ki o?itno ?e nikol v lajfu ni sli?ala za tvoj obstoj, da no...je tvoja pol sestra?

 

Cao

 

Najboljs je da si kar direktna, brez ovinkov, dobis se na kavi in ji poves kako se stvarem streze,...

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako pove? polsestri, ki o?itno ?e nikol v lajfu ni sli?ala za tvoj obstoj, da no...je tvoja pol sestra?

 

prpeljes jim otroke, re?e? tole s otvoji pol bratranci, rabim varstvo za pol ure in gre? :cheers:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Itak. Za vse kar gre na slabše je kriv Robi, za vse, kar gre na boljše je zaslužen Ivan. Ali je mogoče kaj vmes?   Moje mnenje je, da je velika težava tudi in predvsem v nas samih, naši balkanski mentaliteti, dvojnih merilih. Kdo od "normalnih" bi recimo kljub jasnim pravilom odrezal DPF filter in zaradi nekaj 100 € koristi ogrožal zdravje drugih udeležencev v prometu? Danec, Šved, ... ?   Mimogrede, v četrtek sem v Sevnici videl premijsko rdečo Mazdo s KP tablico ...
    • Aja, pa tudi inflacijo imamo trenutno med najvišjimi v evro območju. Slučaj? Ne - golobnjakova druščina  na delu oziroma nedelu. 😉
    • Ne razumem...  V čem je poanta, da mora met avto 200 konjev in več? Zakaj jih rabiš? Za normalno vožnjo iz Hrastnika čez Litijo v Ljubljano? Za 130 po AC? Oziroma za vožnjo v koloni in v zastojih? Za prehitevanje? Koga boš prehitel? Kolesarja? Kosilnico? Tipičen primer nestrpnosti. Za vožnjo po omejitvah imajo vsi avti dovolj konjev. Kaj bi pol lahko rekli vozniki tovornjakov? Od 410 do 780 konjev za isto skupno težo... Zakaj že? Zaradi prestiža... Ja... Imam toliko konjev, pa čeprav je samo napis gor.  To je MOJE mnenje. 
    • In kaj si pričakoval drugega? Eno je prodaja, drugo pa je psihologija ter ostale zadeve. Danes se ego žal bilda prego značk in izdelkov, ne pa več kdo s kom in kako manipulira. Dovolj jasno? Pa danes nisi ''in'' če nisi LGBT, kardašiant, eko, bio in podobne nebuloze.
    • X2 strmo? Pol rabiš pa dereze in cepin ne pa kolesa.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.