Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Notar je bil super in fer za??ita za oba kupca in prodajalca. Da pa pride denar bo pa ?e malo trajalo, najprej je treba pla?ati vse davke :vskalo:  in kot pravi Jure do nadaljnjega Bankrot. Jebemti zakonodajo tako, da moram jaz prej pla?ati davek preden sem sploh dobil nakazilo. 

V ponedeljek oddal vlogo na DURS, V?eraj prosil ali lahko kaj prej izdajo kakor v 30 dneh in sem, ?e lahko v?eraj pla?al. Samo ?e ?akam ?tempelj.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No pa ji me ratal krstit avto:( In seveda ob drugi avto na parkiri??u (avto sicer niti ni bil v boksu). In ravno v ?asu pisanja tega posta sem dobila klic (sem pustila listek). Je neka prijazna penzionistka in se dobiva v nedeljo. Sre?a v nesre?i.

post-8021-0-99041600-1416513109_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja res je. Me je pa takoj gospa vpra?ala, ?e je bil mo? kaj jezen :) . Kako pa sedaj to najbolje re?it? Pa? uveljavit kasko al se kej ?e z gospo kej pametnega zmenit?

Ona gre itak na tvojo zavarovalnico prijaviti. Ti pa ce zelis dati na parking moras pocakati recmo do spomladi, ker sedaj bo zabeleezeno da si usekala in ne bo slo skozi.

 

Kolega licar ti pa spomladi zrihta to na parking, nic se ne placa. Pa tudi pametno je pocakati zimo, ker se bo se kaj naslo

 

Tako da v bistvu nic ne rabis, ker panda prijavlja skodo. spomlad ti pa pomagam lahko da svojo pokrpas

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pleh je pleh... :closedeyes:

 

Tam, kjer je podrajsano, je plastika  :harhar:  :aaaaa:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj pla?at, ?e je zavarovano?

 

 

Vcasih je tako, da tudi ce je zavarovano, je ceneje sam placat popravilo... ker zna priti manj, kot pa izgubis bonusa ob naslednjem zavarovanju ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadnji dan bolniske pa se odhodne klice so mi odklopil ...

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ona gre itak na tvojo zavarovalnico prijaviti. Ti pa ce zelis dati na parking moras pocakati recmo do spomladi, ker sedaj bo zabeleezeno da si usekala in ne bo slo skozi.

 

Kolega licar ti pa spomladi zrihta to na parking, nic se ne placa. Pa tudi pametno je pocakati zimo, ker se bo se kaj naslo

 

Tako da v bistvu nic ne rabis, ker panda prijavlja skodo. spomlad ti pa pomagam lahko da svojo pokrpas

Ja bomo res po?akali na pomlad.

 

Ful kasko,nic ne odbije. nc,zgleda da se ta tedn mal zaletavamo :D

Uf tole pa ne izgleda lepo. Jaz sem danes malo bolje videla podnevi in imam malo praske ?e na drugi strani blatnika...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.