Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Mi gremo kmalu na dominikansko republiko, pred novim letom jee

Toskana -Rim-Sorrento/Amalfi.....ampak sem cist pozabil na en detajl, pes.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dlje , ko gledam za kak?no rabljeno 6-ko III generacije, manj jih je pa ?e te imajo zasoljene cene.Po mojem je problem v majhni prodaji le-teh saj jih je na cesti manj videt kot recimo Porschejev. :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dlje , ko gledam za kak?no rabljeno 6-ko III generacije, manj jih je pa ?e te imajo zasoljene cene.Po mojem je problem v majhni prodaji le-teh saj jih je na cesti manj videt kot recimo Porschejev. :whatever:

 

 

Moja bo verjetno na voljo ceze ene tri leta  :lol: ... ce ne bo kupec prejsnje uveljavljal predkupno pravico  :jezicek:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj so to bolezni?  :jupiii:

Tud jz ne oblezim niti 1x na 5 let, sem pac zmaj in ne clovk: D

 

Razen ce me bo danasn kuhan vin zakajlov, hehe : P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dlje , ko gledam za kak?no rabljeno 6-ko III generacije, manj jih je pa ?e te imajo zasoljene cene.Po mojem je problem v majhni prodaji le-teh saj jih je na cesti manj videt kot recimo Porschejev. :whatever:

Uvoz te re?i ali pa si omisli Porscheja.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tur porscheji NISO brez napak, po 2kkm ?e skor 2 mesca na servisu, zarad banalnosti(neki ?kripa da ti spuli vse ?ivce) ki je NE znajo odpravit.


 

Pozdravljeni,

 
v povezavi z va?im naro?ilom vas obve??amo, da izjemoma va?ega naro?enega izdelka/izdelkov trenutno nimamo na zalogi. Trenutno je v dobavi/proizvodnji.
 
 
ah ja sploh ne bom ni? druga dodal <_<

 

Tako so mene na mimovrste lani za pralni stroj, pa sem lepo poklical in jim razlo?il da lahkko pride tud ?ez pol leta, vmes naj mi pa po?ljejo eno teto da bo na roke prala, v treh dneh je bil doma.

Fora je bla je bilo na njihovi spletni trgovini pocahnano na zalogi-dobavljivo, js naro?im pla?am TAKOJ po predra?unu, vse ok, nasleden dan pa enak email kot tvoj. Itak da se mi je snelo.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi smo dognali da slovenski distributer za IBM opremo kupuje refurbished opremo na danskem - imeli so za vse dobava 3-5 dni kao iz centralnega lagerja, parkrat so pa pozabili sneti original nalepke......

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo, da vidijo v zadekanih voznikih te?avo samo v tem, da naj bi bile posledice pri karambolu huj?e, ?e so v bundi za volanom

 

http://www.zurnal24.si/debela-obleka-mraz-bunda-voznja-avto-test-trk-clanek-261266

 

A da bi se pa vpra?ali, kako zimske obleke omejujejo motori?ne sposbnosti, vidno polje, povzro?ajo neustrezno po?utje, ko avto zahajca in so dejasnko lahko eden od vzrokov za karambol, jim pa ne pade na pamet.

 

Ko gledam te dni voznike in predvsem voznice, kjer nekaterim gledajo iza ?alov in kap ter pla??ev samo o?i (kot pri nikabu ali burki) me res strah rata - pa ne razstrelitve ali pa terorizma ampak a dejansko doti?na sploh lahko varno upravlja vozilo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tok enga dela in toke cel kup eni stvari, da sem se odlo?il, da kar neham in raje malo browzam po netu in forumih. ?isto vseeno mi je ratalo...

 

@jures: poznamo take finterje. Je  bil pri nas enkrat en neki v to smer zagnan, sem ga tako napizdil, da se me ?e zdej boji. :) 

Teh refurbish oslarij ne dam stranki nikoli, razen ?e mi stranka da na mejl da se stirnja. Preve?krat sem kri scal zaradi teh oslarij...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo, da vidijo v zadekanih voznikih te?avo samo v tem, da naj bi bile posledice pri karambolu huj?e, ?e so v bundi za volanom

 

http://www.zurnal24.si/debela-obleka-mraz-bunda-voznja-avto-test-trk-clanek-261266

 

A da bi se pa vpra?ali, kako zimske obleke omejujejo motori?ne sposbnosti, vidno polje, povzro?ajo neustrezno po?utje, ko avto zahajca in so dejasnko lahko eden od vzrokov za karambol, jim pa ne pade na pamet.

 

Ko gledam te dni voznike in predvsem voznice, kjer nekaterim gledajo iza ?alov in kap ter pla??ev samo o?i (kot pri nikabu ali burki) me res strah rata - pa ne razstrelitve ali pa terorizma ampak a dejansko doti?na sploh lahko varno upravlja vozilo.

?e obenem ?e sms-ira med vo?njo je pa ?e bolj zmagovita kombinacija.  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • A niso to vsako leto za hrvate pravli, ker zaporedoma podražujejo in še kr je vse polno.   Tak bo tu. Al bo prišel kdo, ki bo pripravljen plačati visoko ceno ali pq bojo spuatli in bo polno.     Drugače pa tvoje cene o italjanskem bencinu me skozi fascinirajo.   Center Bologne: Center Firenz: To so živi podatki od uporabnikov za RON95. Rad hodim v Italijo, samo takih cen, kot pri nas, ni bilo tam nikoli. Vedno so med najdražjimi v Evropi.
    • Dobro jutro, nov je dan... ☀️😉
    • Odvisno, kje tankaš. Na avtocestah je res tudi 2€ in več,na kakih navadnih cestah pa ga dobiš tudi za 1,6€. Res je kar praviš. Hoteli so tudi do 50% cenejši kot pri nas. Aperol spritz v Veroni 4,5€,v Kopru od 6-8€, pizza v centru Milana od 7-10€, pri nas že krepko nad 10€. Skratka, naši so šli s cenami v nebo. Lep primer je Bovec, kjer so dobili en kup odpovedi. Moj znanec dela tam kot vodnik splavov in je več doma kot gor v Bovcu. Ne ve, kako bo s to sezono. 
    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
    • Norveške mi raje ne omenjat, ker kolk hipokrizije kot je pri njih je verjetno da skoraj ni nikjer. Da so si naredili vse to je bila zgolj zasluga v ogromni prodaji nafte in plina. Potem so tolk subvencioniral EV-je ravno iz prodaje fosilnih goriv, da so si jih vsi kupili "na zalogo" in tko mal za zajebavat naokol. Za resno pa se še vedno vozijo v ICE avtomobilih, sploh pozimi jim skoraj ne pade na pamet, da bi EV-ja uporabljal.   Zato pa pridemo do tega fenomena, da poraba goriv ne pade. Ne pade zato ker lažejo vsem v fris vključno samim sebi.   Zgodba je verjetno podobna povsod, ker ne glede, da je procent EV-jev še majhen bi se moralo poznati pri zmanjšanju porabe nafte. Pa se? Kje so študije, da gre to res v pravo smer? Vemo da samo izdelava EV-ja potrebuje toliko nafte, da so pri Volvotu naračunal, da je za cca 90.000km vožnje ICE-ja.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.