Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Bil obve??en da se bo treba selt :( on the bright side to pomeni da se bo treba zbrat in it v nakup nepremi?nine, brez alfine zna?ke :D

Kaj bos pa dubu za alfo? Za strosek kredita?

 

Sorry mal crnega humorja :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dormeo je po petih letih popolnoma izgubil oporo, oba sva ?ist kripel, danes leti ven in ga nadomesti slovenski izdelek s spominsko peno!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dormeo je po petih letih popolnoma izgubil oporo, oba sva ?ist kripel, danes leti ven in ga nadomesti slovenski izdelek s spominsko peno!

Znamka? Punca je kupila pred meseci Hitex vitapur jogi. Super zadeva, priporo?am. Pomoje od zdej naprej samo njihove jogije kupujem :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dormeo je po petih letih popolnoma izgubil oporo, oba sva ?ist kripel.

Vsaj pet let. Pri na? bajt ?e pri novi postli (vodni) od samega za?etka nobene opore tako da ja, je kar bistveno te?je kar se ti?e opore pri aktivnostih. ?ist kripel sicer ?e nisva, ni pa dale?.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A nima neke ful super duper dolge garancije?

samo ?e ima? njihove letve - drobni tisk

Znamka? Punca je kupila pred meseci Hitex vitapur jogi. Super zadeva, priporo?am. Pomoje od zdej naprej samo njihove jogije kupujem :)

:bravo: Vitapur nanosilver 16+2

Vsaj pet let. Pri na? bajt ?e pri novi postli (vodni) od samega za?etka nobene opore tako da ja, je kar bistveno te?je kar se ti?e opore pri aktivnostih. ?ist kripel sicer ?e nisva, ni pa dale?.

a bo kmal tretji?  :rolleyes:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz moram tud novo le?i??e nabavit.Kako je pa s tem drobim tiskom in vra?ilom,?e ti ne ustreza?Sicer mam tasta,ki dela v proizvodnji teh spominskih pen ipd. ampak me moti to,ker zrihta kar zrihta (nemorem probat)

14 dni za vra?ilo, po 30h pa lahko za drug model menja?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z Dormeom sem se tud sam nategnil - to je nekaj najslab?ega za dobro spanje. Zadevo sem zamenjal z ?imnico iz podjetja "Slovenska postelja", ki je naravnost odli?na. Se pravi pri meni Dormeo nikoli in nikdar ve?.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dormeo je po petih letih popolnoma izgubil oporo, oba sva ?ist kripel, danes leti ven in ga nadomesti slovenski izdelek s spominsko peno!

Mi2 ga mava ?e kar nekaj let in nimava nobenih te?av razen da me skozi klicarijo ?e bi zamenjal, da je ?e cajt,(kaj pa oni vedo kolk se mi2 gonva, da sva ga sfukala?)

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj nobene mazde ni v izboru za evropski avto leta recimo?

 

http://www.zurnal24.si/evropski-avto-leta-clanek-261623

 

A to namenoma no?ejo sodelovati, ali je v ozdaju kaj drugega. Ker roko na srce, ?e pride Opel Astra v o?ji izbor potem res ne vem no. Mislim, sej najbr? je v redu avto, ampak bolj?i od mazde dvomim.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj nobene mazde ni v izboru za evropski avto leta recimo?

 

http://www.zurnal24.si/evropski-avto-leta-clanek-261623

 

A to namenoma no?ejo sodelovati, ali je v ozdaju kaj drugega. Ker roko na srce, ?e pride Opel Astra v o?ji izbor potem res ne vem no. Mislim, sej najbr? je v redu avto, ampak bolj?i od mazde dvomim.

 

 

Hmmm... jaz tukaj vidim, da je Mazda MX-5 med sedmimi finalisti ... 

 

skitched-20151215-084539.jpg

 

http://www.caroftheyear.org/nominees/2016_1/coty

 

The_Nominees_2016_-_Car_of_the_year-2015

 

Sta pa med kandidati bili tudi Mazda 2 in Mazda CX-3 ... >> 

 

The_Candidates_2016_-_Car_of_the_year-20

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ups, prehiter sem bil matr. No to je ?e bolje, ?udno pa da ni pri?la recimo cx-5 tja, najbr? je prevelika konkurenca.

 

 

CX-5 je ze 3 leta star model... Ta sedaj je samo faceliftana... in ni nov model ... in verjetno zato ni v bila v izboru ... Enako je recimo tudi s sestico ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazda 6 je recimo se vedno pod oznako GJ ... ceprav je faceliftana tehnicno in v notranjosti kar precej posodobljena .... Podobno je tudi pri CX-5 ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No po prihodu s Primorske ugotovim, da sem bil na poslovilni furi s ?kodo, jutri baje nova pride....slu?ila je vsakemu namenu.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • https://www.slovenskenovice.si/bulvar/tuji-traci/tito-sploh-ni-bil-tito/
    • Po mojem, najboljših 6 minut, porabljenih na Youtube. Kapo dol ustvarjalcem!    
    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.